کایلی Jenner انتقاد شدید 'False' ادعای Snubbing سیاه متعلق به مد نام تجاری

نه گرفتن طعمه. کایلی Jenner کف پس از طرفداران خشونت و کشتار هدفمند نه برچسب زدن سیاه و سفید متعلق به شرکت مد د

توسط KETABKHOOOON در 18 تیر 1399

نه گرفتن طعمه. کایلی Jenner کف پس از طرفداران خشونت و کشتار هدفمند نه برچسب زدن سیاه و سفید متعلق به شرکت مد در Instagram.

"کایلی Jenner امتناع برچسب طراح لباس او فقط نوشته شده است که یک نام تجاری متعلق و در حال حاضر محدود کردن نظرات او" یک کاربر توییتر ادعا شده در جمعه, جولای 6, پس از به اشتراک گذاری تصاویر از Jenner های اخیر Instagram post. "@LoudBrndStudios است طراح!"

روز بعد از 22 سال زندگی کایلی آلوم مجموعه ای از رکورد مستقیم در مورد آشکار مد flub. "خوب این است که فقط رسیدن به" او توییتی در روز سه شنبه, جولای 7. "چرا من تا به حال حاضر به یک برچسب با نام تجاری و بلوک نظرات. این کاملا نادرست است. من فکر می کنم این نام تجاری شگفت انگیز است و من می خواستم برای نشان دادن حمایت و ادامه خواهد داد به انجام این کار. هر کس به اتمام @LoudBrndStudios."

هر چند Jenner اقدام به پاک کردن هوا پس از مواجهه با واکنش شدید — و بعد برچسب زده شده با نام تجاری در سوال در پست — برخی از طرفداران نبودند متقاعد شده است که او ساخته شده را تغییر دهید با نیت خوب.

"در حالی که من خیلی خوشحال برای [نام تجاری] شما تنها در پاسخ به دلیل این که شما به نام hun. مردم به معنای واقعی کلمه دیده می شود نظرات خود را حذف کنید.....اما من خوشحالم که آنها اعتباری خود را در حال حاضر" یک پیرو پاسخ داد: در روز سه شنبه.

یکی دیگر از فن ادعا کرد که کایلی آرایشی و بهداشتی مدیر عامل بود و تنها صحبت کردن در مورد وضعیت زیرا او دریافت بسیاری از نظرات منفی از مردم آنلاین. "دختر خداحافظی" این کاربر توییتر نوشت. "Mfs مجبور به کشیدن شما را برای شما به چیزی می گویند زمانی که همه شما تا به حال انجام بود به سادگی برچسب با نام تجاری به عنوان شما همه چیز را در یک IG پست."

این Keeping Up With the Kardashians , ستاره رسانه های اجتماعی جنجال می آید کمتر از دو ماه پس از ناودان فوربس مجله برای این ادعا که او تغییر او شرکت مدارک را به آنها به نظر می رسد بیشتر سودآور و "نگاه حتی غنی تر است." Jenner صدر انتشار لیست میلیاردرهای در هر دو 2019 و 2020 — اما وضعیت او لغو شد در ماه مه هنگامی که فوربس گفته است که تیم او شروع "یک کمپین به" فوربس پوشش برای کایلی.'"

Kylie Jenner Slams False Claims of Snubbing Black-Owned Fashion Brand
کایلی Jenner در مراسم MTV Video Music Awards در تالار موسیقی رادیو سیتی در نیویورک در 20 اوت سال 2018 است. اوان Agostini/تالار گفتگو/AP/شاتر

"چه هستم من حتی بیدار شدن از خواب. من فکر کردم این بود که یک سایت معتبر.." آرایش مغول توییتی در مه 29 بعد از فوربس منتشر شده خود را بگویید ، "همه من می بینم که تعدادی از اظهارات نادرست و اثبات نشده مفروضات lol. من هرگز خواسته برای هر عنوان و یا سعی در دروغ راه من وجود دارد که تا کنون. دوره."

بعد از آن روز Jenner تیم حقوقی دو برابر کردن خود به تکذیب این مجله ادعا می کند. "مقاله ای است که پر از دروغ آشکار" او وکیل مایکل Kumpدر بیانیه ای گفت: برای ما هفتگی. "این غم انگیز است که به همه چیز فوربس اختصاص داده شده سه خبرنگاران به بررسی اثر coronavirus بحران در کایلی خالص ارزش. ما انتظار می رود که از یک سوپر مارکت تلخیص بسیار کمتر از فوربس."

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب