دریاچه عکس! داخل کریستن Doute کنتاکی سفر با Jax و بریتنی

ضربه آب! کریستن Doute و دوست پسر الکس Menacheبه طور رسمی در کنتاکی — و به نظر می رسد داشتن یک انفجار با Jax تی

توسط KETABKHOOOON در 28 تیر 1399

ضربه آب! کریستن Doute و دوست پسر الکس Menacheبه طور رسمی در کنتاکی — و به نظر می رسد داشتن یک انفجار با Jax تیلور و بریتنی Cartwright.

Doute, 37 و سابق Vanderpump قوانین costars شده اند مستند خود را hangout هم در رسانه های اجتماعی. T-پیراهن طراح و کمال او پرواز از فرودگاه سهل انگار در ژوئیه 15. آنها هر دو عینک تطبیق ماسک صورت در میان بیماری همه گیر کوروناویروس در طول سفر خود را. "ما در حال بدست گرفتن غوطه خانواده," Doute ارسال شده از طریق Instagram داستان. "کنتاکی در اینجا آمده بودند."

دو زوج شده اند با استفاده از آب و هوای آفتابی در طول سفر. روز جمعه آنها partied در یک قایق با دیگر دوستان در لیک کامبرلند State Resort Park. "HBD سروان Jax اسپارو" Doute زیر نویس یک Instagram از چهار. "عاشق من بیشتر قایق 'N هس." (تیلور تبدیل 41 در جولای 11.)

در یکی دیگر از عکس Doute ارسال emoji "دریاچه زندگی" را به عنوان او مطرح شده برای یک تصویر لحظهای. "من شما را دوست دارم" او نوشت: در یکی دیگر از کنار Cartwright, 31. تیلور در ضمن فرمان قایق. "WOOHOOOOOO," Cartwright زیر نویس شیرین ضربه محکم و ناگهانی از او با پوشیدن یک کلاه کاپیتان.

تیلور و Cartwright شده اند در خانه اش دولت با در نظر گرفتن مراقبت از مادر Sherri کارترایت که تا به حال جراحی مثانه در ماه گذشته. Sherri در ابتدا عوارض ناشی از عمل جراحی و به طور خلاصه قرار داده و در بخش مراقبت های ویژه. او کشیش, Ryan Tauk نوشت طریق Instagram که او "بهبود روزانه" در ژوئن 18.

Doute را گریز می آید روز پس از او صحبت کرد و برای اولین بار به او شلیک از سری براوو. او Stassi شرودر, حداکثر Boyens و برت Caprioni تمام شد برش در ماه ژوئن گذشته اظهارات نژادپرستانه است. که ماه سابق costar ایمان Stowers ادعا کرد که زنان به اشتباه به نام پلیس او را در سال 2016.

Doute و شرودر — که باردار است و در انتظار اولین فرزند او با نامزد کمال کلارک — باید هر دو عذرخواهی برای اقدامات خود را. "من فکر می کنم بزرگترین چیزی که من آموخته است که من آن را بسیار به یاد" Doute گفت: در قسمت جدید از "هالیوود خام" پادکست در ژوئیه 15. "من فکر می کنم که آن را خیلی دقیق برای [براوو] به فیلم در این مورد. من فکر می کنم که این کاملا باز درب برای براوو به گرفتن ابتکار عمل و این گفتگو. من می دانم که این احتمالا برای تلفن های موبایل فوق العاده خودخواه برای کسی که لغو شد به می گویند که آنها باور نمی در لغو-فرهنگ اما به همین دلیل است که من معتقدم ما در چنین مضر نقطه در فرهنگ پاپ به سیاست به جامعه که در آن مردم در سمت من."

حرکت را از طریق برای عکس های بیشتر از دوستان reuniting در کنتاکی:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب