Lance Bass است 'نا امید' با Jax تیلور پس از نژادپرستانه نظرات

حقیقت امر این. Lance Bass نیست با دوست و شریک کسب و کار Jax تیلور پس از گذشته خود اظهارات نژادپرستانه مطرح در

توسط KETABKHOOOON در 28 خرداد 1399

حقیقت امر این. Lance Bass نیست با دوست و شریک کسب و کار Jax تیلور پس از گذشته خود اظهارات نژادپرستانه مطرح در اوایل این ماه.

"لنس نا امید چون او را دوست دارم برای Jax و می خواستم او را به خوبی انجام" یک منبع می گوید ما هفتگی به طور انحصاری است. "اما لنس بود تحت تاثیر (مانند هر کس دیگری) که Jax در حال تحول بود و نبود برای رفتن او به رفتارهای به خصوص بعد از ازدواج به بریتنی [Cartwright]."

سابق 'NSync خواننده, 41, که officiated تیلور, کنتاکی, nuptials به Cartwright, 31 در ژوئن 2019 بر این باور است که کار در کنار Vanderpump قوانین star, 40, کمک خواهد کرد که تیلور به ترک ستیز رفتار ،

Lance Bass Is Disappointed With Jax Taylor After Racist Comments
Lance Bass و Jax تیلور Mediapunch/شاتر; تالار گفتگو/AP/شاتر

"لنس فکر آوردن Jax در هیئت مدیره را به او بدهد خیابان برای قرار دادن توجه خود را و اجازه می دهد او را به رشد به عنوان یک مرد و یک کارآفرین" خودی توضیح می دهد. "او می خواست Jax به همه ثابت کند اشتباه در مورد او. اما به عنوان لنس و بقیه براوو بینندگان دیدم این آخرین فصل بازی کردن, همه ما دیدم که Jax شد بازگشت به روش های قدیمی خود را — به ویژه هنگامی که او تکرار biphobic نظرات در مورد یک شخص بازیگران عضو پس از در حال حاضر در حال گفت که آنچه او گفته شد بسیار مشکل ساز است."

تیلور بحث برانگیز لحظات در Bravo نشان می دهد, اما, نیست, تنها پرچم قرمز به باس که پس از باز کردن در مورد برش روابط با تلویزیون شخصیت با توجه به حق بیمه خود را, میکسر, شرکت, فقط اضافه کردن X.

"که همراه با گذشته خود نادان رسانه های اجتماعی نظرات به نور هفته گذشته ساخته شده آن را غیر ممکن است برای Lance برای ادامه به Jax در هیئت مدیره — به خصوص به عنوان یک مدافع سرسخت برای برابری" این منبع می افزاید.

میشیگان بومی تحت آتش در اوایل این ماه پس از ماه دسامبر 2017 جیر وی از سوی مامورین سابق خود costar و پرت ایمان Stowers جنایات مطرح است. او سپس به نام با 90 روز نامزد ستاره اشلی Martson در ژوئن 9 برای اظهار نظر در اندازه شوهرش جی اسمیت's بینی در رسانه های اجتماعی از نظر 2018.

باس گفت: در طول چهار شنبه, ژوئن 15 قسمت از "روزانه Popcast" پادکست که واقعیت ستاره باید اخراج از زیر نشان اظهارات خود فقط به عنوان Vanderpump قوانین costars Stassi شرودر, کریستن Doute, حداکثر Boyens و برت Caprioni شد.

"او از دست خواهد داد. من نمی بینم براوو نگه داشتن او" نوازنده گفت. "من احساس می کنم به زودی این کار انجام خواهد شد."

در طول پادکست باس همچنین ادعا کرد که تیلور "پله پایین از [ما] فقط اضافه کردن X [سرمایه گذاری کسب و کار]." او افزود: "ما نمی تواند درگیر و در ارتباط با هر یک از این پایین رفتن."

تیلور rep اما گفت: آمریکا در بیانیه ای در روز سه شنبه, ژوئن 16, که خارج از سنکرون نویسنده روایت کاملا دقیق است. با توجه به براوو شخصیت را هرزه و فقط به اضافه کردن X وب سایت هک شد, در هفته گذشته و "نفرت تهمت" بودند به نمایش گذاشت. پس از این حادثه تیلور "احساس وحشتناک" و گفته شده رسیده به باس و تیم و ارائه شده از این شرکت است.

"این تیم بلافاصله پس از آن با تماس تلفنی با نیزه و تیم اطمینان و به طور کامل پشتیبانی می کند او را" هرزه در بیانیه ای گفت:. "این تصمیم گرفته شد که Jax ادامه خواهد داد برای ماندن در این تیم است و همه آنها به حال خود برگشت داده شده و این زمان غیر قابل پیش بینی."

این بیانیه پس از آن خطاب باس' پادکست به نقل گفت: "این اظهارات از لنس در پادکست امروز نه تنها نادرست بلکه بسیار گیج کننده و تکان دهنده به حداقل می گویند. Jax است که هنوز هم بسیار شریک و بنیانگذار فقط اضافه کردن X و پشتیبانی از تیم و نام تجاری صمیم."

با گزارش توسط Marc Lupo

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن