لانس باس فکر می کند براوو را آتش Jax تیلور بیش نژادپرستانه نظرات

برگزاری نیست. Lance Bass احساس Jax تیلور'ثانیه پایان Vanderpump قوانین است که به سرعت نزدیک شدن با توجه به گذش

توسط KETABKHOOOON در 27 خرداد 1399

برگزاری نیست. Lance Bass احساس Jax تیلور'ثانیه پایان Vanderpump قوانین است که به سرعت نزدیک شدن با توجه به گذشته خود اظهارات نژادپرستانه.

در یک قسمت از "روزانه Popcast با لانس باس" پادکست در جمعه, ژوئن 15 و 41 ساله 'NSync آلوم باز کرد تا در مورد تیلور گذشته نظرات در میان براوو اخیر اخراج از costars بیش از اقدامات نژادپرستانه. "او از دست خواهد داد. من نمی بینم براوو نگه داشتن او" باس گفت:. "من احساس می کنم به زودی این کار انجام خواهد شد. آن را بزرگتر و بزرگتر می شود."

باس, شوهر, مایکل "ترکیه" Turchin استدلال کرد که شبکه "نمی تواند نگه داشتن Jax" به دلیل رفتار گذشته.

این براوو ستاره سابق متهم پرت و costar ایمان Stowers از ارتکاب جرم در یک مطرح جیر از دسامبر 2017 و نامیده می شد توسط 90 روز نامزد ستاره اشلی Martson در سه شنبه, ژوئن 9, برای اظهار نظر در مورد اندازه شوهرش جی اسمیت's بینی در رسانه های اجتماعی نظر در سال 2018 است.

Lance Bass Thinks Bravo Will Fire Jax Taylor Over Racist Comments
Lance Bass و Jax تیلور Kristina Bumphrey/StarPix/شاتر; Broadimage/شاتر

سابق boybander نشان داد که او صحبت کرد به تیلور مورد نظر. "من در واقع در حال گفتگو در مورد این که روز گذشته و من احساس می کنم تنها کسی که او آن را شنیده از" باس گفت:. "او مانند" من نمی فهمم این خود بزرگ بینی چیزی.' او می رود 'مردم یهودی بزرگ بینی است.' بله — شما می توانید سرگرم کننده از مردم یهودی و یا سیاه و سفید مردم توسط خود بینی."

"این واقعیت است که یک مرد بالغ در 40s خود را نمی داند که در حال حاضر که آن را نژادپرستانه به اظهار نظر در مورد یک فرد سیاه و سفید بزرگ بینی به خصوص در یک پلت فرم برای همه برای دیدن ؟ وجود دارد هیچ بهانه ای برای آن است. شما می دانید که اشتباه" Turchin, 33, پاسخ:, و اضافه کرد که تیلور 40 نیز گفت: "بسیار نادان ضد همجنس چیز است."

باس در ضمن معتقد است که تیلور اقدامات به احتمال زیاد آسیب خود را حرفه ای. "این رفتن به هزینه های او همه چیز" را خارج از سنکرون نویسنده توضیح داد. "او پله از [ما] فقط اضافه کردن X [سرمایه گذاری کسب و کار]. ما نمی تواند درگیر و در ارتباط با هر یک از این پایین رفتن. ما باید برای انجام کار درست است."

براوو axed Stassi شرودر, کریستن Doute, حداکثر Boyens و برت Caprioni از Vanderpump قوانین در ژوئن 9. پس از اخراج شدند مربوط به خود مطرح نژادپرستانه و اقدامات سوال در مورد تیلور آینده خود را در نشان می دهد افزایش یافته است.

Stowers, 31, که متهم شرودر 31 و Doute, 37, از دروغ در گزارش خود به پلیس در سال 2018 به نام از این شبکه برای عدم آتش تیلور.

"من فقط فکر می کنم این منصفانه نیست که دو نفر که بسیار بزرگ بر روی پلت فرم خود و بهره مندی از پلت فرم از طریق چیزی شبیه به این به نفع خود و هر کس دیگری بهره مند شوند چرا که آنها با بهره گیری قادر بودن به زمان را برای خود و یادگیری خود آموزش" Stowers, 31 منحصرا به اشتراک گذاشته شده در Us Weekly's "دیده بان با ما" پادکست در چهار شنبه, ژوئن 11.

"من فکر می کنم وجود دارد افراد دیگر است که باید تحصیل کرده و همچنین از آنجا که آنها ساخته شده برخی از خیلی دیوانه اشتباهات و گفت: برخی از دیوانه — حتی اشتباهات" او ادامه داد. "آنها فقط گفت: برخی از چیزهای وحشتناک است."

همکار Vanderpump قوانین آلوم بیلی لی نیز نامیده می شود برای تیلور فسخ پس از شلیک رسوایی. "@BravoTV آنچه در مورد Jax تیلور?" لی 36 توییتی در روز سه شنبه. "او حاضر به فیلم با من چون من ترانس و نام او را در خود کشورهای مستقل مشترک المنافع امتیاز. جلوگیری از جشن نفرت انگیز خود را اعمال. #canceljaxtaylor."

تقریبا یک هفته بعد لی التماس برای براوو به آتش تیلور پس از دیوان عالی ایالات متحده حکم داد برای محافظت از جامعه کارکنان در دوشنبه 15 ژوئن. "در حال حاضر اگر تنها ما محافظت از Jax تیلور ثابت تبعیض" او هنوز توییتی. "@BravoTV ما هنوز در حال انتظار برای شما را به گام و انجام آنچه درست است. #CancelJaxTaylor."

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de