Lea Michele سوگوار از دست دادن Naya Rivera و Cory Monteith

پرداخت ادای احترام. Lea Michele افتخار سابق Glee costars Naya Rivera و Cory Monteith پس از ریورا رسما مرده اعل

توسط KETABKHOOOON در 24 تیر 1399

پرداخت ادای احترام. Lea Michele افتخار سابق Glee costars Naya Rivera و Cory Monteith پس از ریورا رسما مرده اعلام در هفت سال پیش از عبور از میشل زندگی واقعی عشق است.

میشل, 33, بازگشت به رسانه های اجتماعی در دوشنبه 13 ژوئیه به پست سه سیاه و سفید عکس های از اواخر ستاره های زیر خبری که ریورا بدن کشف شده در دریاچه Piru در کالیفرنیا پنج روز پس از او از دست رفته است.

اعلام ریورا مرگ آمد و هفت سال پس از Monteith درگذشت یک اتفاقی مصرف بیش از حد هروئین و الکل است. میشل که مورخ او costar از سال 2012 تا زمان مرگ خود در سال 2013 افتخارات او هر سال در سالگرد عبور خود را.

در ادای احترام به Scream Queens آلوم — که حامله است با او اولین فرزند با سکس رایش — به اشتراک گذاشتن یک عکس از تعرق در شهر نیویورک و به دنبال آن با یک ضربه محکم و ناگهانی از ریورا در یکی از موسیقی خود را لباس. سومین تصویر نشان داد برخی از بازیگران سری فاکس به دنبال در سراسر اقیانوس.

Lea Michele Mourns the Loss of Naya Rivera Cory Monteith
لیا میشل, Naya Rivera, و, Cory Monteith Broadimage/شاتر; جان Salangsang/انواع/شاتر; Jordan استراوس/تالار گفتگو/AP/شاتر

میشل Instagram post آمد و دو روز پس از حذف حساب توییتر خود را در پی ریورا ناپدید شدن است.

ریورا که به اشتراک گذاشته 4-year-old son Josey با شوهر سابق رایان دورسیبه گزارش گم شده در یکشنبه, جولای 8, پس از اجاره یک قایق با کودک خود. در آن زمان یک boater واقع این کشتی با یک خواب Josey در هیئت مدیره اما بازیگر شد هیچ جا یافت می شود.

تراژدی منجر به ابراز حمایت از دیگر Glee costars از جمله Heather Morris and Amber Riley. پس از خبر شکست روز دوشنبه از تایید مرگ حتی بیشتر از گذشته castmates باید واکنش نشان داد.

"استراحت شیرین نیا," جین لینچ توییتی. "چه نیرویی شما بودند. عشق و صلح را به خانواده خود را."

Chris Colfer مشترک عشق خود را برای ریورا خانواده از طریق Instagram نوشتن "او با زیرکی و شوخ طبعی بودند بی بدیل است. زیبایی و استعداد بودند آخرتی. او حقیقت را به قدرت با وقار و شهامت و بی باکی. او می تواند تبدیل یک روز بد به یک روز بزرگ تنها با سخن گفتن. او الهام گرفته و سوگند مردم حتی بدون تلاش. نزدیک شدن به او بود و هر دو یک نشان افتخار و یک دست کت و شلوار از زره پوش. نیا بود واقعا یکی از یک نوع و او همیشه خواهد بود. ارسال همه عشق و علاقه من به او از خانواده ای فوق العاده و زیبا است."

میشل توییتر غیر فعال کردن نیز پس از او با عناوین ساخته شده برای برخورد با سابق خود را castmates.

پس از میشل توییتی حمایت از او به صورت سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات Samantha Marie افزار ادعا کرد که ستاره ساخته شده نشان می دهد مجموعه "زندگی در جهنم" ، میشل پس از آن عذرخواهی کرد.

"این که آیا آن موقعیت ممتاز و چشم انداز است که باعث شد من به عنوان حساس و یا نامناسب در زمان و یا اینکه آیا آن را فقط به من نارسی و من فقط بی ارزش بودن دشوار است من عذر خواهی برای رفتار من و برای هر درد که ناشی از" او نوشت: از طریق Instagram on June 3. "همه ما می تواند به رشد و تغییر و من قطعا با استفاده از این گذشته چند ماه به تأمل در خود من کاستی."

میشل و ریورا تا به حال خود را در مسائل گذشته که گام تا: آب بالا ستاره مفصل در سال 2016 خاطرات متاسفم متاسفم.

"I don't hate لی و من هرگز نمی," او نوشت. "[اما] من فکر می کنم [او] نمی مانند های ویژه. او تا به حال یک زمان سخت جدا کردن کار از ما خارج دوستی در حالی که آن را بسیار آسان تر برای من ... لی خیلی حساس تر هر چند گاهی اوقات آن را مانند به نظر می رسید او سرزنش به من برای هر چیزی و همه چیز که رفت."

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب