Lea Michele از طریق سال

در یک نگاه به عقب. Lea Michele ممکن است بهترین و شناخته شده برای نقش خود را به عنوان Rachel Berry در Gleeاما ب

توسط KETABKHOOOON در 18 خرداد 1399

در یک نگاه به عقب. Lea Michele ممکن است بهترین و شناخته شده برای نقش خود را به عنوان Rachel Berry در Gleeاما بازیگر' زندگی در کانون آغاز شده و قبل از آن, به عنوان او ساخته شده او اولین بازی در برادوی در سن 8 بازی جایگزینی جوان Cosette در Les Misérables. سه سال بعد او با بازی دختر کوچک در Ragtime.

اگر چه او پا به دور از این مرحله در سال 2009 زمانی که رایان مورفی نوشت: نقش Rachel Berry برای او به طور خاص برای برادوی نوشته شده بود به شخصیت. زیر یاد نویسنده و کارگردان شامل میشل در بسیاری از پروژه های خود را. در واقع زمانی که سرور و نشاط به پایان رسید در سال 2015 او امضا به عنوان سرب خود بعدی سری Scream Queens.

ترسناک, کمدی, که در آن او ستاره دار در کنار اصلی, جیغ, ملکه, Jamie Lee Curtis, آیا شامل آواز و شخصیت چیزی بود مثل ریچل بری. او عینک یک گردن بند و به شدت سعی کردم متناسب با آن در دختران در مدرسه است.

"راستش داشتن شده است در ارائه این نقش من می دانستم که هیچ چیز نیست. اما من اعتماد Ryan ضمنی که او را به ایجاد چیزی برای من خواهد بود که باور نکردنی ترین فرصت برای نشان دادن به مردم سمت های مختلف و رنگ های مختلف" بازیگر گفت, Entertainment Weekly در سال 2015. "و اولین و تنها چیزی که او به من گفت در مورد این پروژه, 'گردن بند.' و من گفتم: "خوب, من حدس می زنم هیچ راهی بهتر برای نشان دادن به مردم چیزی کاملا متفاوت از ریچل بری از یک گردن بند.' چیزی که من بیشتر سپاسگزار برای این شخصیت است که این فرصت را به مردم نشان می دهد یک طرف کاملا متفاوت."

در علاوه بر این به اقدام میشل نیز منتشر کرده و سه آلبوم با سه بسیار متفاوت برای تلفن های موبایل. او برای اولین بار بلندترآمد در سال 2014. او در آن کار می کرد پس از مرگ او پسر, Cory Montiethکه در اثر یک اتفاقی overdose سال قبل.

"گوش دادن به آن را درمانی و دشوار است," او گفت: بیلبورد در مورد آهنگ "به شما می گویند" که او نوشت: در مورد Monteith. "این را همیشه نشان مخرب ترین چیزی که تا کنون اتفاق افتاده است به من در تمام زندگی من است. اما در همان زمان موسیقی درمانی است. آن بوده است درمانی برای من در کل عزادار و در تمام زندگی. ممنون میشم که Sia همکاری در این آهنگ با من است و آن را یک لحظه در زندگی من ... موسیقی تنها شده بسیار مهم است و برای من بسیار مفید تمام این سال است."

حرکت را از طریق گالری زیر برای اطلاعات بیشتر در Michele زندگی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن