رهبر لندن BLM تظاهرات خواستار ملاقات با جانسون

1 / 8رهبر لندن BLM تظاهرات خواستار ملاقات با جانسونBlack Lives Matter, تظاهرات در لندنتوسط پسر Faulconbridge و

توسط KETABKHOOOON در 31 خرداد 1399
1 / 8

رهبر لندن BLM تظاهرات خواستار ملاقات با جانسون

Black Lives Matter, تظاهرات در لندن

توسط پسر Faulconbridge و Michael Holden

لندن (العالم) - یک رهبر Black Lives Matter تظاهرات در لندن خواستار ملاقات با نخست وزیر بوریس جانسون در روز شنبه و نام او را به جای یک مشاور سیاسی انتخاب به رهبری جدید کمیسیون نژادی و نابرابری.

"من شده اند در اینجا هر روز من فرد است که منجر 20,000 مردم هر اعتراض" Imarn Bay, a 29 ساله بازیگر به رویترز گفت به عنوان پل تظاهرکنندگان جمع شده در هاید پارک قبل از آخرین ماه مارس است.

"هر کس دیگری به نظر می رسد در تماس با من به جز بوریس بنابراین من می خواهم یک مکالمه است."

دهها هزار نفر از مردم نشان داده اند در شهرستانها به عنوان آنها در ایالات متحده و در سراسر جهان پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در ماه گذشته.

در حدود 2000 نفر در روز شنبه اعتراض در لندن, خبر خبرنگار برآورد شده است. راهپیمایان رقصید و شعار به ضرب و شتم از طبل به عنوان آنها راه خود را به میدان ترافالگار از طریق پارلمان.

تظاهرکنندگان راهپیمایی در دیگر شهرهای بریتانیا از جمله گلاسکو که در آن پلیس های موجود و پراکنده جمعیت معتقد به عبارتند از هواداران فوتبال که مطرح شده یک خطر باعث دردسر است.

Bay گفت: پل تظاهرکنندگان را به ادامه اعتراض تا زمانی که دولت ملاقات خواسته های خود را.

"آن را که ساده است. ما اعتراض و یا به شما گوش," او گفت:. "ما می خواهیم برابری - به عدالت رفتار شود - آن است که همه ما برای درخواست و عدالت برای کسانی که آسیب شده است."

Bay گفت جانسون انتخاب به عنوان رئیس دولت جدید کمیسیون نابرابری منیر میرزا خیابان داونینگ مشاور را نشان نمی, پل جنبش و باور نمی کند که بریتانیا تا به حال یک مشکل با نژادپرستی نهادی.

"منیر میرزا باید برود. او کسی است که باور ندارد در نژادپرستی نهادی است که دقیقا به همین دلیل ما در راهپیمایی دو هفته گذشته به لغو نژادپرستی نهادی" او گفت:.

جانسون در عمل باید بلافاصله در توصیه های قبلی سوالات در بریتانیا به نژادی و نابرابری Bay گفت که نخست وزیر بود حداقل صدای معترضان.

"من هرگز نمی خواهد می دانم آنچه در قلب خود را. چیزی که من نمی دانم این است که او پاسخ داد. بنابراین آنچه که من می خواهم انجام دهید این است نگه دارید که مکالمه," او گفت:.

جانسون خیابان داونینگ دفتر نمی دیدگاهها Bay خواسته است.

وجود درگیری های خشونت آمیز در لندن هفته گذشته پس از تظاهرات ضد نژاد پرستی هواداران و یک گروه از جانبازان نظامی, فوتبال, طرفداران و راست هواداران که گفت: آنها می خواستند برای محافظت از مجسمه از چهره های تاریخی از خرابکاری.


(گزارش شده توسط مرد Faulconbridge و Michael Holden; Writing by William Schomberg; ویرایش توسط Giles Elgood و فرانسیس کری)tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de