درس هایی از ژاپن در حاوی coronavirus می تواند کمک به ایالات متحده بازگشایی با خیال راحت

به عنوان ایالات متحده در تلاش برای پیدا کردن یک امن و هوشمند سازگار راه برای بازگشایی آن ممکن است بخواهید به ت

توسط KETABKHOOOON در 9 خرداد 1399

به عنوان ایالات متحده در تلاش برای پیدا کردن یک امن و هوشمند سازگار راه برای بازگشایی آن ممکن است بخواهید به تماشای آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر در ژاپن است.

در بسیاری از راه های ژاپن را تجربه coronavirus همه گیر است و به موازات امریکا. پاتوژن ضربه سخت تر وجود دارد از در کشورهای همسایه — به ویژه در بزرگترین آن متراکم ترین شهر. ژاپن سرانه COVID-19 مرگ و میر در میان بالاترین رتبه در منطقه است.

این کشور پاسخ اولیه بود آهسته و عدم تست کمک ویروس گسترش یافته است. حتی امروز ژاپن آزمایش کرده فقط 0.2 درصد از جمعیت آن یکی از بالاترین نرخ در میان کشورهای توسعه یافته است.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد, در ضمن تحت انتقاد شدید از تلاش برای دفن مشکل و محبوبیت او کاهش یافت, به عنوان یک نتیجه. زودرس reopenings و پیام های مخلوط از بالا باعث شیوع بیماری های جدید; موجود شیوع بیماری از جمله یک سرنشین کشتی کروز شد و سنن.

منطقه ای فرمانداران در نهایت پا در خالی را پر کنید.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد در یک کنفرانس خبری در توکیو در روز دوشنبه. (Kim Kyung-Hoon/رویترز/رادیو فردا از طریق گتی ایماژ)

برای هر آمریکایی که پس از اخبار ملی به تازگی این اتفاقی باید صدای آشنا. این در حالی است که ایالات متحده سوگواری بیش از 100,000 مرده و رویکردهای 2 میلیون تجمعی عفونت ژاپن شیوع بیماری متوقف شده و در حد بسیار پایین تر از سطح.

به عنوان پنج کشور از 126 میلیون نفر — بیش از یک چهارم از آنها بیش از 65 — گزارش شده بود فقط 16,673 موارد و 886 مرگ و میر. در ژاپن هفت نفر فوت کرده اند برای هر 1 میلیون نفر — یک مرگ و میر حدود 45 برابر کمتر از آمریکا است. تعداد روزانه موارد جدید به اوج خود رسید و در 743 در مارس 12, اما متنوع بین 90 تا 14 هفته گذشته با توجه به سازمان بهداشت جهانی تعداد بستری COVID-19 بیماران کاهش یافته است از 10,000 حدود یک ماه پیش به 2000 امروز.

روز دوشنبه دولت ژاپن لغو وضعیت اضطراری بیش از بیشتر توکیو به طور موثر به پایان دادن به این کشور نسخه ای از یک مستند.

تئوری های فراوان به عنوان به همین دلیل ژاپن در امان است بدترین بیماری همه گیر وجود پاسخ بیشتر شبیه تنبل آمریکا از فعال هنگ کنگ یا تایوان. یکی به زبان انگلیسی لیست به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته آنلاین شامل 43 ممکن است دلایل ذکر شده در اخبار و گزارش. در میان آنها: جهانی بهداشت سویه های مختلف ویروس ژنتیک تاکید بر حفاظت از افراد مسن و/یا موجود محلی در مراکز بهداشتی درمانی است که در سال 2018 شاغل بیش از نیمی از 50,000 پرستاران با تجربه در مردمی آنالوگ تماس با ردیابی.

اما تعداد کمی از این عوامل در حال حاضر اعمال می شود به ایالات متحده حتی اگر آنها ما نمی تواند گذشته را تغییر دهید. ما می توانیم با این حال تاثیر چه می آید بعدی. و آن را به عنوان وجود دارد امریکا استدلال می کند بیش از چگونه به ترک خانه و مجددا از مستند است که ما ممکن است قادر به یادگیری برخی از درس هایی از ژاپن است.

اولین چیزی که توجه داشته باشید که ژاپن هرگز واقعا قفل شده; ملی این کشور و دولت های محلی ندارد و قدرت قانونی برای تحمیل چنین اقدامات است. در عوض مقامات خواست مردم به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است. از آنها خواسته شرکت ها اجازه می دهد تا کار از خانه. و به آنها توصیه کافه ها و رستوران ها برای بستن و یا سوئیچ به takeout تنها. آن همه داوطلبانه است. در همین راستا ژاپن هرگز مستقر high-tech نرم افزار برای پیگیری جنبش مردم راه برخی دیگر از کشورهای آسیایی انجام داد.

و بنابراین اجتماعی را حفظ فاصله — هدف این بود که 80 درصد کاهش در تعاملات — مقامات ژاپنی تا به حال به تکیه بیشتر بر روی اجبار از قوانین و مقررات. نتیجه این شد که پیام خود را در نهایت خیلی واضح تر و قانع کننده تر از امریکا است.

این است که در حال حاضر بسیار مهم است که ایالات متحده محدودیت های آرامش بخش و شهروندان شروع به بیرون آمدن به. متاسفانه آنها در حال شنیدن کمی راهنمایی های عملی در مورد چگونگی انجام این کار با خیال راحت.

در ژاپن و مقامات در حال دفاع از یک "زندگی جدید" با بیش از 100 صنایع در حال حاضر با داشتن گرفته تا راهنمایی برای چگونه آنها قصد بازگشایی در حالی که به حداقل رساندن خطرات ناشی از گسترش این ویروس. همانطور که واشنگتن پست به تازگی گزارش "قوانین متفاوت از برجسته معقول — حصول اطمینان از تهویه کافی ارائه ضد عفونی کننده دست ... فاصله مشتریان هم به کمی غیر معمول":

مشتریان در رستوران ها به عنوان مثال در حال تشویق به نشستن side-by-side به جای چهره به چهره به خودداری از صحبت کردن به عنوان آنجا که ممکن است و به نظر گوش دادن به موسیقی پس زمینه کمی بیشتر است.

"ژاپنی ها راه مقابله با این بیماری همه گیر شده است کاملا برتر" آبه روز دوشنبه گفت:. "در حال حاضر ما در حال رفتن به سرمایه گذاری به یک عرصه جدید است. بنابراین ما نیاز به ایجاد یک سبک زندگی جدید از هم اکنون در. ما نیاز به تغییر راه ما را از تفکر است."

"بدیهی است که ما نمی توانیم از بین بردن این ویروس" Hitoshi Oshitani رئیس دولت در کنترل عفونت تیم اضافه در مصاحبه با این پست. "ما باید با هم زندگی کنند با این ویروس برای یک دوره معینی از زمان احتمالا برای چند سال."

پزشکی کارگران تماشای "آبی-Impulse" aerobatic تیم از ژاپن هوایی Self-Defense Force پرواز بیش از یک توکیو بیمارستان در روز جمعه در یک ادای احترام به کارکنان پزشکی. (Issei کاتو/فردا نیوز)

در مقابل ایالات متحده پیام اطراف بازگشایی ناسازگار verging در نامنسجم با رئیس جمهور در دفاع از تصمیم خود برای قفل کردن یک دقیقه و تماس در کشورهای مختلف به "آزاد" بعدی. آن را از صفر به 60 همه یا هیچ چیز. در ضمن به عنوان جولیا مارکوس استاد از جمعیت پزشکی در دانشگاه هاروارد می نویسد: در اطلس "CDC است نه ارائه به اندازه کافی عملی مشاوره":

آمریکایی ها گفته شده است به پوشیدن ماسک, اقامت حداقل شش فوت از هم جدا و دست خود را بشویید. اما این کافی نیست. مردم نیاز به شنیدن این که اگر آنها از جان گذشته برای دیدن آنها باید از انجام این کار در خارج از منزل به عنوان آنجا که ممکن است; که با اضافه کردن یکی دیگر خانواده خود را به قرنطینه گروه بسیار امن تر از اضافه کردن پنج; که اگر یک فرد نیاز به صمیمیت فیزیکی داشتن یک شریک زندگی — حتی اگر نه در نظر آن را یک رابطه عاشقانه — امن تر از یک سری از کنسول ها; که آنها می تواند به توقف تقریبا تمام مواد غذایی خود را در حالی که هنوز هم اجتناب بالاتر موقعیت خطر مانند صرف وقت در داخل با گروه های زیادی از مردم است.

در صورت عدم وجود مستند محدودیت های بهداشت عمومی ارشاد را مهم تر از همیشه است. مردم می خواهند بدانند که چه قوانین — و به همین دلیل آنها باید آنها را دنبال کنید.

همانطور که برای قوانین وجود دارد که دو ترجمه از ژاپن است. یکی این است که برای جلوگیری از آنچه که کارشناسان وجود دارد تماس بگیرید "سه Cs" — بسته فضاهای مکان های شلوغ و تماس با تنظیمات که در آن مردم در حال صحبت کردن چهره به چهره — به جای دور ماندن از افراد دیگر به طور کامل.

"اجتماعی فاصله کار ممکن است, اما این واقعا کمک برای ادامه عادی زندگی اجتماعی" Kazuto سوزوکی استاد سیاست عمومی در دانشگاه هوکایدو که نوشته است در مورد ژاپن در پاسخ گفت: خبری بلومبرگ. "این سه Cs' هستند بسیار بیشتر رویکرد عملگرایانه و بسیار موثر در حالی که داشتن یک اثر مشابه است."

ژاپن سه Cs پیام رسانی تکامل یافته از آن رویکرد رمان به حاوی coronavirus. در حالی که خیلی از بقیه جهان متکی است, تست ردیابی و جداسازی و ژاپن متمرکز به جای آن در شناسایی موسوم به "خوشه" — گروه از عفونت ها از یک محل واحد و تعیین ویژگی های مشترک.

به عنوان علم اخیرا گزارش داد این کشور "نشان داد که اکثر خوشه سرچشمه در ورزشگاه بارها زنده, سالن موسیقی کارائوکه اتاق و موسسات مشابه که در آن مردم جمع آوری و خوردن و نوشیدن چت, آواز خواندن و کار کردن و یا رقص مالش شانه ها به صورت نسبتا طولانی از زمان. آنها همچنین به این نتیجه رسیدند که بسیاری از موارد اولیه که لمس کردن خوشه های بزرگ بودند یا بدون علامت و یا بسیار خفیف علائم" که بدان معنی است که حتی گسترده تست خواهد آنها را از دست ندهید.

از این رو نیاز به یک پایدار و هدفمند استراتژی است که در حال حاضر به نظر می رسد ایده آل مناسب برای یک پست-مستند جهان است.

دیگر درس بزرگ از ژاپن است که ماسک کار می کنند. پوشش صورت بوده است جهانی وجود دارد برای ماه ها در بخش بزرگی چون "مردم ژاپن [در حال حاضر] احساس راحتی در پوشیدن ماسک به صورت روزانه" به عنوان Shigeru امی معاون رئیس دولت ژاپن کارشناس coronavirus پنل به تازگی توضیح داده شده است. "بسیاری از مردم حساسیت به گرده به طوری که آنها انجام این کار در طول سرو گرده فصل از ابتدای سال تا بهار و همچنین برای محافظت در برابر آنفلوانزا است." به عنوان شواهدی از اثربخشی ماسک های ژاپن را در ردیابی هر خوشه به آن به شدت شلوغ رفت و آمد قطارها که در آن سواران معمولا به تنهایی و نه صحبت کردن خود را به دهان و بینی به طور کامل پوشش داده شده است.

در حال حاضر CDC توصیه می کند با پوشیدن پارچه پوشش صورت در تنظیمات عمومی که در آن دشوار است که اجتماعی را حفظ فاصله با استناد به فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها و ایستگاه های گاز به عنوان مثال.

اما مانند هر چیز دیگری در ایالات متحده ماسک پوشیدن در حال حاضر در حال تبدیل شدن سیاسی و قطبی. با توجه به آخرین اخبار یاهو/نظرسنجی کامل 87 درصد از آمریکایی ها که رای برای هیلاری کلینتون در سال 2016 می گویند آنها همچنان به پوشیدن ماسک های پارچه ای در پس از مستند به پایان می رسد; کمتر از نیمی از مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان (42 درصد) می گویند همین است. به همین ترتیب 34 درصد از مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان می گویند CDC توصیه این است که "بیش از حد سخت"; فقط 5 درصد از کلینتون رای دهندگان به توافق برسند. و با توجه به جدید صبح مشورت نظرسنجی, 33 درصد از بزرگسالانی که به شدت تایید مغلوب ساختن پیشی جستن عملکرد شغلی در حال حاضر می گویند که ماسک موثر هستند در جلوگیری از گسترش coronavirus از 12 درصد در اوایل ماه آوریل.

در ضمن تهمت به تمسخر هر دو جو بایدن و یک خبرنگار برای پوشیدن ماسک در مکان های عمومی و برخی از کسب و کار را شروع کرده اند منع مشتریان از پوشیدن ماسک. یک کنتاکی ایستگاه گاز اعلام کرد که هیچ کس مجاز است در داخل اگر آنها چهره خود را پوشانده یک کف فروشگاه در نزدیکی لس آنجلس تشویق در آغوش گرفتن و دست دادن اما محرومیت ماسک صورت و یا حمایت و یک بار در تگزاس ضبط یک "هیچ ماسک مجاز" پوستر به درب.

مانند آمریکا و ژاپن ساخته شده است سهم عادلانه خود را از اشتباهات در طول coronavirus بیماری همه گیر. خوشه استراتژی نیست جلوگیری از شیوع بیماری در بیمارستان ها و خانه های سالمندان, عدم تست ممکن است پنهان دامنه کامل از این کشور مشکل و اقتصاد وجود دارد در حال حاضر تضعیف به رکود است. اما در نهایت ژاپن بود قادر به نگه داشتن میزان مرگ و میر پایین و بدون قفل کردن. اگر آمریکایی ها می خواهند به اعتصاب همان تعادل به جلو رفتن آنها خواهد بود عاقلانه به توجه.

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • COVID-19 و امنیت غذایی: اخبار یاهو میزبان مجازی سالن شهر با جو بایدن و آشپز خوزه آندرس

  • Coronavirus قرار می دهد آینده از کالج ها و دانشکده ها — در برزخ

  • خدمه پرواز دیدن یک آینده ای متفاوت برای سفر هواپیما در سن coronavirus

  • می های اجتماعی به حباب' ارائه رهایی از مستند تنهایی?tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de