نامه به سردبیر: راجر سنگ تخفیف بیشتر از همان از حزب جمهوری خواه

راجر سنگ پیاده روی در خارج از دادگاه فدرال پس از یک جلسه در فورت لادردیل فلوریدا., در Jan. 25, 2019. (Lynne Sl

توسط KETABKHOOOON در 30 تیر 1399
راجر سنگ پیاده روی در خارج از دادگاه فدرال پس از یک جلسه در فورت لادردیل فلوریدا., در Jan. 25, 2019. (Lynne Sladky / آسوشیتد پرس)

به سردبیر: مقاله نویس یونس گلدبرگ با حذف رئیس جمهور جورج دبلیو بوش را میبخشد و نه صرفا commutations از شش متهمان مربوط به ایران-کنترا رسوایی چهار نفر از آنها در حال حاضر به اعدام محکوم شده و یا در حال گناه التماس کرد. ("این راجر سنگ حزب جمهوریخواه در حال حاضر" به نظر جولای 13).

لارنس والش ویژه دادستان گفت: "این نشان می دهد که مردم قدرتمند با متحدان قدرتمند می تواند مرتکب جرائم جدی در دفتر بالا — عمدا سوء استفاده از اعتماد عمومی و بدون نتیجه است."

کسانی که عفو به طور موثر بسته هر گونه بررسی بیشتر است که به احتمال زیاد شامل بوش نقش خود در رسوایی. و درست مثل رئیس جمهور تهمت ویلیام Barr بود بوش دادستان کل در آن زمان است.

بنابراین بدون این نیست راجر سنگ ، این است, شده است و از حزب جمهوری خواه.

آلیس P. Neuhauser منهتن ساحل

..

به سردبیر: من یک نظریه پرداز توطئه. من می دانم که ما زمین بر روی ماه و هیلاری کلینتون نمی شد در حال اجرا یک کودک فیلم حلقه در واشنگتن pizza parlor.

اما من سوال که چرا تهمت است toadying تا به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و سنگ "در بیرون از زندان رایگان" کارت. از آنجا که ما می دانیم که رئیس جمهور ما هیچ قابل تشخیص سیاست خارجی است و به وضوح عاری از شفقت چه می تواند توضیح اقدامات خود را?

باربارا H. برگن لس آنجلسtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب