لیلی Reinhart دفاع Cole Sprouse پس از توییتر در تلاش برای انصراف از او

ایستاده مرد. لیلی Reinhart اخراج در دیوهای در توییتر پس از تلاش آنها برای انصراف از Cole Sprouse. لیلی Reinha

توسط KETABKHOOOON در 13 اردیبهشت 1399

ایستاده مرد. لیلی Reinhart اخراج در دیوهای در توییتر پس از تلاش آنها برای انصراف از Cole Sprouse.

"توییتر چنین ننگین محل. آن را بسیار آسان برای گفتن s–t در پشت خود f–پادشاه گوشی نیست ؟ " این ریوردیل بازیگر, 23 توییتی در جمعه, مه 1. "این است که چرا مردم را انتخاب کنید به نگه داشتن خود را در روابط خصوصی و... این است که چرا مردم نمی رسانه های اجتماعی و.. به این دلیل قلدری."

Reinhart اقدام به آن را روشن است که او با اشاره به شعارهای نفرت با هدف Sprouse, 27. "من نمی تحمل هر که s–t. قلدر من ؟ مطمئن شوید که خوب است. اما حمله به کسی که به معنای واقعی کلمه هیچ دلیلی فقط به خاطر یک f–پادشاه توییتر روند ؟ " او ادامه داد. "لطفا.... ارزیابی مجدد خود و نفس خود را قبل از شما ارسال توییت به پرتگاه است."

این زرنگ ستاره و سپس به ذکر است که این کمپین نیست که آن اثر در نظر گرفته شده. "این آسان برای کسی انتقاد و فوران نفرت دلیل آن باعث می شود شما احساس می کنید مانند شما باید نوعی از قدرت بیش از آنها را. حقیقت این است که... شما نیست. گفت: شما نفرت کسی یا آنها را دوست ندارند به شما می دهد به هیچ وجه قدرت بر آنها," او نوشت. "شما نیاز به صدای جیر جیر در مورد کسی که شما به معنای واقعی کلمه نمی دانم منظور احساس می کنید مانند شما چیزی در زندگی شما ؟ که غم انگیز است. واقعا f–پادشاه غمگین. شما می خواهید به احساس اعتبار و یا مهم است ؟ حمله به کسی که آنلاین نمی دهد که به شما. انجام کاری مفید خود را با زمان و بهتر شود."

Lili Reinhart and Cole Sprouse Five Feet Apart Destructive Twitter
لیلی Reinhart و Cole Sprouse حضور والاتر از 'پنج پا از هم جدا' در ریجنسی Bruin تئاتر در 7 مارس 2019 در لس آنجلس ، مت بارون/شاتر

رینهارت در نتیجه پرداختن به عواقب چنین رفتاری. "من حاضر به نگه داشتن دهان من بسته در مورد چیزهایی مانند این" او اعلام کرد. "شما هیچ ایده چگونه مخرب این می تواند به کسی. به هر کسی. آن را سوء استفاده. وجود دارد هیچ بهانه ای برای این کار است. شما نیاز به خدا را در زندگی خود و یا نوعی از کمک اگر شما شرکت در انصراف از فرهنگ است."

#ColeSprouseIsOverParty trended در توییتر تقریبا در تمام طول روز در روز جمعه. اکثر طرفداران با استفاده از هشتگ فقط سعی کنید به کشف کردن که چرا Sprouse بود که لغو شد, برای کمی سود.

کانال دیزنی آلوم دفاع از خود در آوریل 19 پس از گمانه زنی ظاهر شد که او دوستیابی Kaia Gerber. "من تحمل بسیاری از شایعات و تهمت از مردم حاضر ادعا می شود طرفداران من. طرفداران که احساس حق به حریم خصوصی من دقیقا به این خاطر که من هرگز افراط آنها," او نوشت: از طریق Instagram داستان. "اما حمله به دوستان من اتهامات بی اساس نشت آدرس و ارسال تهدید به مرگ تمام ویژگی های از جنون و تعصب. انتخاب بشریت جلوگیری [دلقک]."

Sprouse و Reinhart شد اولین مرتبط در جولای 2017. آنها تقسیم به طور خلاصه در جولای سال 2019 قبل از آشتی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب