لیلی Reinhart, Tia Mowry, Ne-Yo و ستاره های بیشتری پرداخت ادای احترام به Naya Rivera

دلخراش اخبار. مشاهیر زمان به رسانه های اجتماعی دنبال کردن اخبار است که Glee آلوم Naya Rivera درگذشت. این بازیگ

توسط KETABKHOOOON در 24 تیر 1399

دلخراش اخبار.

مشاهیر زمان به رسانه های اجتماعی دنبال کردن اخبار است که Glee آلوم Naya Rivera درگذشت. این بازیگر 33 به گزارش گم شده در یکشنبه, جولای 8, زمانی که او 4 ساله و پسر Josey داشت به تنهایی در یک قایق در دریاچه Piru. بدن او بهبود در دوشنبه, جولای 13.

"اعتقاد بر این است که نیا و پسرش شد, شنا در دریاچه ای در نزدیکی قایق و به عنوان آنها را به قایق پسر او ساخته شده آن را به قایق و Naya رفت زیر آب و نه اندکی" این شهرستان ونتورا کلانتر گفت: ما در زمان.

Josey با پوشیدن جلیقه نجات هنگامی که او در بر داشت و در آنجا بود دوم جلیقه نجات یافت در هیئت مدیره قایق برای یک فرد بالغ.

"بهترین چیزی است که ما می توانیم می گویند که منجر به بسیاری از غرق شدگی زمانی است که مردم به شنا و آنها زندگی خود را با پوشیدن جلیقه. و آنها شروع به پریدن کرد قایق" رابرت Inglis از ونتورا شهرستان کلانتر, تیم جستجو و نجات گفت: ما. "آن را بسیار خسته اگر شما در شکل."

ریورا مشترک با شوهر سابق او, Ryan دورسیکه تا به حال شده در سایت در دریاچه و همچنین کمک به جستجو.

روز قبل از او گزارش شده بود از دست رفته ریورا مشترک یک عکس شیرین از او و Josey از طریق توییتر. "فقط دو نفر از ما" او مزبور هنوز در جولای 7. یکی دیگر از تویت های اخیر ویروسی رفت زیر ناپدید شدن او.

"بدون توجه به سال شرایط یا strifes [هر روز] شما زنده است یک برکت و رحمت" در این مرحله: آب بالا بازیگر نوشت: در جولای 2. "بیشتر از امروز و هر روز به شما داده می شود. فردا نه وعده داده است."

بسیاری از وبلاگ شروع به صحبت کردن پس از ناپدید شدن با سابق costar Heather Morris حتی داوطلبانه برای کمک به.

"نام من است Heather Morris من Nayas دوست نزدیک و همکار و من در تلاش برای انجام یک پا جستجو و نجات به همراه یک گروه کوچک از دوستان در دریاچه Piru," رقصنده, 33, توییتی در شنبه, جولای 12. "من درک می کنم تیم شما در حال انجام همه چیز را در قدرت خود را, اما ما احساس درمانده ناتوان و می خواهید برای کمک به در هر راه. من سمت چپ یک پیام با گروه نجات و هوا امروز و با من تماس بگیرید فردا دوباره. با تشکر از شما."

حرکت را از طریق گالری زیر برای واکنش از مشاهیر و پس از مرگ او.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب