لیندزی گراهام در تلاش برای تنزل رتبه دادن FBI یادداشت در استیل منبع که تضعیف پرونده

سناتور لیندزی گراهام (R. S. C.) نازل شده در روز سه شنبه است که او در تلاش است به تنزل رتبه دادن به یک FBI یادد

توسط KETABKHOOOON در 26 تیر 1399

سناتور لیندزی گراهام (R. S. C.) نازل شده در روز سه شنبه است که او در تلاش است به تنزل رتبه دادن به یک FBI یادداشت توصیف یک مصاحبه با یک منبع مهم برای استیل پرونده که نظرات تضعیف پرونده را اظهارات.

منبع بود پرونده نویسنده کریستوفر استیل مستقیم تنها منبع در داخل روسیه برای بسیاری از اتهامات موجود در پرونده ، بازرس کل وزارت دادگستری گزارش منتشر شده در ماه دسامبر سال 2019 اشاره کرد که فرد مراجعه کننده به عنوان "اصلی فرعی منبع" است و پس از اختلاف های مختلف ادعا می کند در پرونده از جمله این که مغلوب ساختن پیشی جستن-کمپین مقامات تبانی با فعالان در طول سال 2016 انتخابات. اولیه Sub-منبع ساخته شده و اتهامات علیه استیل پرونده در مصاحبه با اف بی آی است.

"وجود دارد یک یادداشت در مورد آن مصاحبه" گراهام گفت: در یک پادکست با رادیو فردا میزبان Trey Gowdy. "[DOJ بازرس کل Michael] هوروویتس آن را در بر داشت — آن 40 صفحه. کارکنان من در نهایت بدست آن نگاه کنید. آن را طبقه بندی شده. من قصد دارم به سعی کنید به آن را دریافت و طبقه بندی نشده."

هوروویتس در ماه دسامبر گزارش نشان داد که FBI به حال مرتکب اشتباهات متعدد در برنامه های کاربردی خود را برای FISA حکم برای نظارت سابق مغلوب ساختن پیشی جستن-کمپین مشاور کارتر صفحه. چهار پانوشت در این گزارش محرمانه در مارس نشان داد که FBI دریافت مدارک در ژانویه 2017 که عملیات تغذیه دروغ به استیل برای استفاده در پرونده.

"من باور دارم که این پرونده که جزء کلیدی از گرفتن حکم علیه کارتر صفحه در واقع روسیه, دروغ," گراهام گفت Gowdy. "من باور دارم که FBI بود متوجه است که آن را غیر قابل اعتماد در ادامه به استفاده از آن به هر حال. من باور دارم که آنها گمراه دادگاه FISA."

استیل بستری در مارس سال 2020 که خود سوابق مصاحبه با اولیه Sub-منبع "محو شد در اوایل ژانویه 2017."

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • پاپادوپاولوس انکار کرد که تهمت کمپین هک DNC در گفتگو با FBI منبع در اکتبر 2016: 'آن را ' غیر قانونی'
  • گراهام می گوید: اف بی آی 'انکار' درخواست برای مصاحبه با نمایندگی که صحبت استیل Subsource
  • لیندزی گراهام خواستار IG هوروویتس به شهادت در بیشتر FISA جلسات پس از داغدار گزارش جدید


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب