لیزا ماری پریسلی نقل قول در مورد مادر: 'من Fave مردم در جهان'

صحبت کردن از روی علاقه از خانواده اش! لیزا ماری پریسلی مادر شد در سال 1989 شده است و باز در مورد تربیت بچه ها

توسط KETABKHOOOON در 23 تیر 1399

صحبت کردن از روی علاقه از خانواده اش! لیزا ماری پریسلی مادر شد در سال 1989 شده است و باز در مورد تربیت بچه ها از زمانی.

سه سال پس از این خواننده و سپس شوهر دنی Keough's, دختر, رایلی, وارد, خود, پسر بنجامین متولد شد. پریسلی در رفت و به خوش آمدید, دوقلو, هارپر و فینلی در سال 2008 با مایکل Lockwood.

در سال 2012 تنسی بومی را باز کرد تا در مورد بنیامین شباهت به پدرش الویس پریسلی. "او در [عراق] Opry و آرام طوفان در پشت صحنه!" او گفت: CMT در آن زمان است. "همه تبدیل به اطراف و نگاه کرد که او بیش از وجود دارد. همه بود و گرفتن او را برای یک عکس به دلیل آن است که فقط غیر طبیعی. گاهی اوقات من غرق در زمانی که من به او نگاه کنید."

وقتی پرسیده شد که در مورد بنیامین موسیقی, آرمان, زیر سال, لیزا گفت: هافینگتون پست: "او را به انجام چیزی که خود او در حال حاضر. من قصد دارم به او اجازه تصمیم می گیرید که او می خواهد به بیرون رفتن و انجام آنچه او می خواهد به انجام است."

بنیامین درگذشت در ماه جولای سال 2020 در کالاباساس کالیفرنیا از یک خود وارد زخم گلوله. نمایندگان نامیده می شدند به خانه در مورد "نجات پاسخ به" تماس بگیرید و پیدا Keough "درد و رنج از یک زخم گلوله به نیم تنه بالایی و" Los Angeles County Sheriffs Department گفت: در آزادی مطبوعات. او در صحنه مرده و تحقیقات در حال انجام است."

لیزا ماری هرزه راجر Widynowskiگفت: ما هفتگی در یک بیانیه در آن زمان: "او به طور کامل دل تسلی ناپذیر و فراتر از آن را ویران کرد اما تلاش برای قوی ماندن برای او 11 ساله دوقلو و دختر بزرگش رایلی. او را ستایش که پسر. او با عشق از زندگی خود."

فلوریدا و مادری بازیگر و نوازنده است. در سال 2009 او به ثمر رساند با پنج آلبوم ضبط مقابله با جهانی به ارزش 5 میلیون دلار اشاره کرد در یک مصاحبه در آن زمان که موسیقی او "خواهد بود چیزی شبیه به الویس هیچ چیز مانند او در همه."

نگه داشتن اسکرول برای دیدن لیزا نقل قول در مورد فرزندان او از یک محافظ "شیر مادر" به تطبیق خالکوبی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب