Pompeo می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن روز دور از اقدام علیه Infinite

واشنگتن: وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo است گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و روز به دور از

توسط KETABKHOOOON در 13 مرداد 1399

واشنگتن: وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo است گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و روز به دور از در نظر گرفتن دقیق عمل در برابر محبوب چینی متعلق به ویدئو های برنامه Infinite برای حفاظت از امنیت ملی آمریکا.

او گفت: Infinite و دیگر چینی نرم افزار شرکت های فعال در ایالات متحده مانند WeChat, خوراک, اطلاعات شخصی بر روی شهروندان آمریکایی به طور مستقیم به حزب کمونیست چین.

برای سال ما قرار داده است تا با این دلیل که آمریکایی ها احساس کردند "ما با داشتن سرگرم کننده با آن" Pompeo گفت.

"رئیس جمهور تهمت است گفت:" به اندازه کافی "و ما قصد داریم به رفع آن" Pompeo گفته فاکس نیوز.

"و پس از او اقدام خواهد کرد در روزهای آینده با توجه به یک آرایه وسیعی از امنیت ملی است که خطرات ارائه شده توسط نرم افزار متصل به حزب کمونیست چین," او اضافه شده است.

Pompeo گفت: این اطلاعات که شرکت هایی مانند Infinite هستند خوشهچین در مورد آمریکایی ها "می تواند صورت خود را به رسمیت شناختن الگوی; آن می تواند اطلاعات خود را در مورد اقامت خود را به شماره تلفن دوستان خود را که آنها وصل می کنیم."

قبلا در یکی دیگر شوم ما هشدار به چینی متعلق به نرم افزار خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin گفت: Infinite باید به فروش و یا مسدود شده در ایالات متحده است.

Infinite, Mnuchin گفت: "به سادگی "نمی تواند وجود داشته باشد به عنوان آن می کند."

Mnuchin نظر نیست به طور مستقیم بر مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید روز جمعه به نوار wildly محبوب برنامه اشتراک گذاری ویدیو.

وزیر به یاد می آورد که کمیته سرمایه گذاری خارجی در ایالات متحده — که او صندلی — بررسی Infinite است که به خصوص محبوب با مخاطبان جوان که ایجاد و تماشای آن فرم کوتاه ویدئوها و برآورد یک میلیارد کاربر در سراسر جهان.

اما در یکی از بسیاری از جبهه ها در به طور فزاینده ای سمی ما-چینی رابطه مقامات آمریکا گفته اند که این می تواند یک ابزار برای هوش. Infinite رد هر گونه پیشنهاد.

"من می گویند که علنا کل کمیته موافق است که Infinite نمی توانید اقامت در قالب فعلی به دلیل خطرات آن ارسال اطلاعات بر 100 میلیون آمریکایی" Mnuchin گفت: در ABC.

Mnuchin گفت او صحبت کرده است به رهبران کنگره از جمله مجلس نانسی پلوسی و نماینده دموکرات در سنا چاک شومر در مورد چه چیزی برای انجام با Infinite عملیات در ایالات متحده است.

"ما به توافق برسند وجود دارد نیاز به یک تغییر-نیروی فروش و یا مسدود کردن برنامه. همه موافق آن نمی تواند وجود داشته باشد آن را به عنوان می کند" Mnuchin گفت.

The Wall Street Journal گزارش روز شنبه که مذاکرات برای مایکروسافت به خرید ما عملیات Infinite متعلق به غول اینترنت چینی ByteDance در نگه دارید و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به نوار برنامه.

Infinite در دفاع از خود در روز شنبه با مدیر برای ما ونسا Pappas گفتن که کاربران این شرکت مشغول به کار بود به آنها "امن ترین برنامه" در آمریکا نگرانی خود را از امنیت داده ها.

"ما در حال برنامه ریزی در رفتن در هر نقطه" Pappas گفت: در پیام منتشر شده در این برنامه است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب