لیزا ماری پریسلی, پسر بنجامین Keough مرده در 27

لیزا ماری پریسلی's, پسر بنجامین Keough درگذشت در سن 27 سالگی در پنج شنبه, جولای 12. TMZ گزارش می دهد که الویس

توسط KETABKHOOOON در 23 تیر 1399

لیزا ماری پریسلی's, پسر بنجامین Keough درگذشت در سن 27 سالگی در پنج شنبه, جولای 12.

TMZ گزارش می دهد که الویس پریسلی و پریسیلا پریسلی's تنها نوه درگذشت در کالاباساس کالیفرنیا از یک خود وارد زخم گلوله.

لیزا ماری هرزه راجر Widynowskiگفت: ما هفته در بیانیه ای که "او به طور کامل دل تسلی ناپذیر و فراتر از آن را ویران کرد اما تلاش برای قوی ماندن برای او 11 ساله دوقلو و دختر بزرگش رایلی. او را ستایش که پسر. او با عشق از زندگی خود."

Keough که خواهر بازیگر Riley Keoughشد, یک بازیگر و نوازنده که به ثمر رساند با پنج آلبوم ضبط مقابله با جهانی به ارزش 5 میلیون دلار در سال 2009. در یک مصاحبه در زمان او گفت که موسیقی او "خواهد بود چیزی شبیه به الویس هیچ چیز مانند او در همه."

Lisa Marie Presley's Son Benjamin Keough Dead at 27
بنیامین پریسلی Keough و لیزا ماری پریسلی در Mr Chow رستوران در لندن در ژانویه 9, 2012. Copetti/Photofab/شاتر

در ژوئن 2019, لیزا ماری, 52, مشترک یک عکس در توییتر از بنیامین و رایلی, 31, که پدر شوهر سابق دنی Keough, همراه با لیزا ماری جوان, دوقلو, هارپر و فینلی Lockwood که او سهام با شوهر سابق مایکل Lockwood.

"شما پسر دوقلو خود را از پدر" یکی پیرو نظر خود را در شباهت به اواخر king of rock 'n' roll.

خواننده اذعان کرد او پسر شباهت به پدر او در مصاحبه با CMT در سال 2012. "او در Opry و آرام طوفان در پشت صحنه!" او گفت: پسرش که پشتیبانی او هنگامی که او برای اولین بار در گرند پیر Opry. "همه تبدیل به اطراف و نگاه کرد که او بیش از وجود دارد. همه بود و گرفتن او را برای یک عکس به دلیل آن است که فقط غیر طبیعی. گاهی اوقات من غرق در زمانی که من به او نگاه کنید."

سال بعد لیزا ماری خواسته شد هافینگتون پست در مورد پسرش موسیقی آرمان و گفت که "او را به انجام چیزی که خود او در حال حاضر. من قصد دارم به او اجازه تصمیم می گیرید که او می خواهد به بیرون رفتن و انجام آنچه او می خواهد به انجام است."

رایلی توصیف آنچه در دوران کودکی او بود و با او مشهور مامان و نوازنده پدر در مصاحبه با گاردین.

"من بسیار ممتاز با مادر من," او گفت:. "اما پدر من نمی زندگی می کنند. و من فکر می کنم تجربه هر دو طرف شده است مفید است. پدر من تا به حال تشک بر روی زمین از آپارتمان خود. او زندگی می کردند در کابین و تریلر پارک. او فقط پول زیادی ندارد. خاطرات من در حال رشد کردن با او خیلی رنگارنگ و عجیب و غریب و سرگرم کننده است. این خوب بود پرنیان."

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net