Lisa Vanderpump افتخارات مامان ژان 1 سال پس از مرگ او را چه غم انگیز سال'

یک سال پس از مرگ Lisa Vanderpump's, مادر, Jean Vanderpump واقعیت ستاره ادای احترام با ارسال از طریق Instagram.

توسط KETABKHOOOON در 28 خرداد 1399

یک سال پس از مرگ Lisa Vanderpump's, مادر, Jean Vanderpump واقعیت ستاره ادای احترام با ارسال از طریق Instagram.

"سال پیش تا امروز چه غم انگیز سال بوده است," سابق زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز ستاره, 59, نوشت, روز چهار شنبه, ژوئن 17, در کنار یک عکس از جفت با هم. "اجازه دهید زندگی می کنند و یاد بگیرند."

ژان درگذشت در ماه ژوئن سال 2019 در سن 84 در انگلستان است. در آن زمان صاحب رستوران زمان از فیلمبرداری براوو واقعیت نشان می دهد به تمرکز بر روی خانواده اش. مرگ هم فقط بیش از یک سال و پس از تکان دهنده مرگ لیزا کننده ای که گذشت در مارس 2018 از اتهام مواد مخدر مصرف بیش از حد.

"به عنوان شما را به پاره کردن با علامت مومیایی. غم انگیز سال برای مطمئن" واقعیت ستاره زیر نویس یک عکس خانوادگی در توییتر در ماه ژوئن 2019. "من با تشکر از همه شما برای شما پیام ها و کلمات محبت. زندگی بسیار شکننده است و من هیچ وقت به صورت منفی."

که همان ماه به سادگی الهی: راهنمای آسان و زیبا و مقرون به صرفه و سرگرم کننده نویسنده ساخته شده انتخاب به خروج از زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز پس از نه فصل است.

Lisa Vanderpump Shares Photo of Late Mom Jean
Lisa Vanderpump Shutterstock

"من تصمیم به ترک است. این یک سال بسیار دشوار است برای من شخصا و حرفه ای," او گفت: ما هفتگی در آن زمان است. "من تا به حال همه چیز شگفت انگیز اتفاق می افتد در این سال باز و TomTom و کوکتل باغ در وگاس. زنان خانه دار و آن را فقط آن را احساسی بیش از حد دشوار است برای مقابله با است."

لیزا بازتاب پست در سال گذشته می آید بر روی پاشنه از او Vanderpump قوانین spinoff اعلام کرد که چهار castmembers, Stassi شرودر, کریستن Doute, حداکثر Boyens و برت Caprioniبودند اخراج با توجه به گذشته نژادپرستانه نظرات.

"بیش از دو هفته گذشته بسیاری از چیزهایی که آورده شده است توجه به من که من و بسیاری دیگر که قبلا غافل. لازم بود برای من به آرام تا به حال تا زمانی که تصمیم گیری ساخته شده بود. در حال حاضر من می توانم آزادانه صحبت از قلب" صاحب کسب و کار در بیانیه ای گفت: در 10 ژوئن. "همانطور که ما دیده ایم چنین ویرانگر غم و اندوه است که بازی کردن در سطح جهانی همه ما بخشی برای بازی برای ایجاد یک مهربانتر بیشتر فقط جامعه است. امید من این است که برای این نسل به یکدیگر با احترام و انسانیت و درک کنند که اقدامات و باید عواقب."

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب