گوش دادن به "Sports Illustrated Swimsuit' مدل پوشش Olivia Culpo به ما بگویید که چگونه به نگاه داغ در لباس شنای زنانه دوتکه

ما همه که در مورد مو و آرایش بیش از حد! در اینجا شیک, ما هرگز دیده می شود یک مدل مو و یا آرایش روند ما نمی توا

توسط KETABKHOOOON در 27 تیر 1399

ما همه که در مورد مو و آرایش بیش از حد! در اینجا شیک, ما هرگز دیده می شود یک مدل مو و یا آرایش روند ما نمی تواند در مورد بحث روز در پایان پس ما شروع به یک پادکست به غذا در تمام آخرین اخبار زیبایی — از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز, افراد مشهور, مو و آرایش تجارت بایدها و نبایدها. هر هفته ما هفتگی سردبیر اجرایی از زیبایی و سبک گوئن Flamberg مذاکرات با برخی از بهترین در <url> در مورد چه چیزی جدید در آرایش و سبک در دریافت Tressed با ما پادکست. گوش دادن بالا!

این هفته گوئن و خبرنگار ارشد تراویس Cronin خوش آمدید سوپر Olivia Culpoکه فقط اتفاق می افتد به یکی از سه زرق و برق دار زنان به فضل فقط کاهش یافته است پوشش 2020 Sports Illustrated Swimsuit issue. 28-در سال گیج می داند که یک یا دو چیز در مورد زیبایی است. پس از برنده شدن در یک مراسم مجلل در او مادری رود آیلند او در ادامه به nab خانم U. S. A. عنوان شد و سپس تاج گذاری دوشیزه جهان در سال 2012. از آن پس او را تبدیل به یک مدل با جامعه آژانس مگا تاثیر گذار و بازیگر. و در حال حاضر او های از لباس شنا شیک اسرار با ما. اگر شما به دنبال خوب در ساحل — شما نمی خواهید به دست این قسمت!

Listen to 'Sports Illustrated Swimsuit' Cover Model Olivia Culpo Tell Us How to Look Hot in a Bikini
Olivia Culpo. حسن نیت ارائه میدهد از Olivia Culpo/Instagram

او fave لوازم جانبی برای تابستان ؟ یک جفت زرق و برق دار از تابستان به طور طبیعی. Culpo فقط طراحی یک کپسول مجموعه ای از سایه برای Prive Revaux و آنها چیزی جز عادی! شش شیک سبک به نام بعد از یاد زنان از جمله آدری یک گربه چشم شکل به نام آدری هپبورن است که به شما تعطیلات رومی vibes, جکی یک اندازه جفت یادآور Jackie Kennedy Onassis و جین به نام سبک فرانسوی آیکون جین برکین. (جین نیز در آبی-نسخه نور به منظور محافظت از چشم کسانی که در مقابل یک کامپیوتر در تمام طول روز.) و نبوغ متوقف نمی شود در طراحی (که Culpo به ما می گوید او درگیر است از آغاز تا پایان!) برای هر جفت از Prive Revaux x Olivia Culpo به فروش می رسد نام تجاری اهدا خواهد شد یک جفت به RestoringVision که به نوبه خود خواهد شد و توزیع عینک به جوامع محروم.

Listen to 'Sports Illustrated Swimsuit' Cover Model Olivia Culpo Tell Us How to Look Hot in a Bikini
حسن نیت ارائه میدهد از Olivia Culpo/Instagram

اما Culpo عشق از accessorizing می رود راه فراتر از آشکار است. او همچنین شناخته شده به سنگ افسانه طلا و جواهر با لباس شنا. گوش دادن به عنوان او به ما می گوید چرا و چگونه به حداکثر رساندن امکانات خود را برای ایجاد چاپلوس نگاه در یک لباس شنای زنانه دوتکه و یا یک قطعه مانند او می پوشد در پوشش از ورزش نشان داده شده است. او قطعه های مورد علاقه برای پوشیدن با بیکینی یک زنجیره بدن و شما در حال رفتن به می خواهید به شنیدن خنده دار دلیل که چرا او متکی Jacquie Aiche بدن زنجیر (حتی اگر آنها ممکن است مجموعه ای پشت او اوه $13,000!)

Listen to 'Sports Illustrated Swimsuit' Cover Model Olivia Culpo Tell Us How to Look Hot in a Bikini
Olivia Culpo در یک کمپین برای همکاری با Privé Revaux. حسن نیت ارائه میدهد از Privé Revaux

رفتن به ساحل و یا استخر پارتی این آخر هفته ؟ شما در حال رفتن به می خواهید برای دریافت Culpo راهنمایی برای نحوه ژست گرفتن در یک لباس شنا هنگامی که شما در حال گرفتن عکس های سلفی. او برخی از ترفندهای سریع است که می تواند هر کسی خود را پیدا کردن زاویه مناسب — و او اجازه می دهد تا ما در او ایمن در برخواهد داشت. بررسی کامل قسمت بالا!

Listen to 'Sports Illustrated Swimsuit' Cover Model Olivia Culpo Tell Us How to Look Hot in a Bikini
حسن نیت ارائه میدهد از Privé Revaux

برای اطلاعات بیشتر از هفته زیبایی و سبک اخبار — از جمله متخصص آرایش نکته we can't stop با استفاده از طول همه گیر — اطمینان حاصل کنید که برای گوش دادن به پادکست و اشتراک!tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب