منطق استقبال بچه پسر بچه با زن بریتنی Noell: عکس

منطق است و یک پدر! رپر اعلام تولد فرزند خود در روز جمعه, جولای 17. "حریم خصوصی با خانواده چیزی است که برای من

توسط KETABKHOOOON در 28 تیر 1399

منطق است و یک پدر! رپر اعلام تولد فرزند خود در روز جمعه, جولای 17.

"حریم خصوصی با خانواده چیزی است که برای من بسیار مهم است" به "مکنده برای درد" هنرمند, 30, نوشت طریق Instagram در حالی که به اشتراک گذاری عکس ها از نوزاد. "با این حال طرفداران من شده اند خانواده من پس از این همه آغاز شده, بنابراین من می خواستم برای به اشتراک گذاشتن با شما یک نگاه اجمالی به زندگی من در حال حاضر غواصی به سر ، من می خواهم شما را به دیدار LB که ما او را کمی بابی. و همسر بریتنی که باور نکردنی است. این دو را به من شادترین مرد جهان و این شادی هیچ چیز دیگری تا به حال شده است قادر به انجام برسانند."

منطق ادامه با پرداختن به خود تصمیم به بازنشستگی از موسیقی بعد از انتشار آلبوم آینده اش, هیچ فشاربعد از این ماه اضافه کرد: "من می دانم این اخبار از بازنشستگی ممکن است تلخ و شیرین وقتی درک انگیزه های پشت آن است. اما نگران نباشید عزیز شنونده. من هنوز هم می شود در اینجا برای شما. این خواهد شد در حال حاضر اگر هر چیزی تنها به من اجازه می دهد به تمرکز بیشتر بر روی نه تنها خانواده من. اما شما!"

گرمی نامزد سپس به کارگردانی پیام خود را نسبت به خانواده اش و اشاره کرد که آنها "می تواند ارتباط بیشتر" بدون داشتن "استرس از این صنعت است." او به این نتیجه رسیدند خود را در بیانیه های خود عشق و قدردانی به طرفداران خود و عزیزان و اضافه کرد: "در حال حاضر اجازه دهید همه پشت پا زدن و عشق و زندگی و لذت بردن از هر روز لذت داشتن ... هیچ فشار است."

مریلند بومی اعلام کرد که او در انتظار اولین فرزند خود در یک ماه اوت freestyle rap "هیچ فشار است." در این ترانه منطق که نام واقعی است Sir Robert Bryson سالن دوم گفت: "تعجب! آن را کمی نوزاد پسر, f–k TMZ آنها نمی تواند حرکت شبیه چمچه زنی در که گه."

این شعر در اشاره به خروجی را تا سال 2018 گزارش که "آن را" رپ و همسرش, جسیکا Andreaحال تقسیم پس از دو سال از ازدواج.

اگر چه منطق نیست اشاره ای نوزاد خود را به مادر خود را در دوران بارداری نشان می دهد او به ظاهر تایید زیر ماه که, طراح, Brittney Noell بود در انتظار اولین فرزند خود را. "او chillin' فکر کردن در مورد ما کمی نوزاد در شکم او گفت:" TMZ در سپتامبر تصویری.

گرمی نامزد همچنین تایید کرد در این فیلم که او و نوئل در حال ازدواج است. "من و همسرم شد بازی [شطرنج] امشب او گفت:" در حالی که نگه داشتن یک هیئت مدیره. "او خیلی خوب است."

TMZ گزارش در ماه جولای است که این جفت ارز تا به حال گرفته شده از یک مجوز ازدواج. این خبر آمد یک ماه پس از Noell کشف شد با پوشیدن چیزی شبیه به یک حلقه نامزدی را در یک دوست Instagram ها.

در حالی که زن و شوهر در انتظار خود را یک کمی ورود آنها در حال پر کردن مهد کودک با اسباب بازی. "کمی بابی دوستان هیجان زده برای دیدار با او!!!!" این سوپر مارکت نویسنده مزبور سپتامبر عکس, این برنامه شامل طیف وسیعی از حیوانات از وینی پیف به جورج کنجکاو نشسته در یک دایره بر روی یک آسمان فرش. "این کلید پایین نگاه مانند یک گروه پشتیبانی."

بابا-به-بود نیز با تور و کار بر روی موسیقی های جدید که او به طعنه او را "فشار" freestyle, رپ "در این تحت فشار عاقبت ما نمی takin' آن را به عقب. / ما keepin' آن pushin'. / مردم از ترس تغییر دهید اما شما پیدا کردن من در یک کوسن."

در پایین حرکت برای دیدن عکس های از منطق ،tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن