MacGyver را Lucas Till شد 'خودکشی' کار برای رئیس سابق پیتر Lenkov

Lucas Till آلبرتو Terenghi/IPA/شاتردر نظر گرفتن تلفات. لوکاس تاستاره از MacGyver است و باز خود را در مورد زمان

توسط KETABKHOOOON در 31 تیر 1399
MacGyver Lucas Till Suicidal Working Under Showrunner Peter Lenkov
Lucas Till آلبرتو Terenghi/IPA/شاتر

در نظر گرفتن تلفات. لوکاس تاستاره از MacGyver است و باز خود را در مورد زمان کار برای پیتر Lenkovسابق MacGyver, Hawaii Five-0 و Magnum P. I. تهیه کننده اجرایی بود که از کار اخراج شده توسط فردا در تاریخ 7 ژوئیه پس از چندین شکایت از سمیت در مجموعه.

"من هرگز این کار سخت در زندگی من و من خوب با کار سخت" تا 29 گفت Vanity Fair در طولانی داستان در مورد Lenkov رفتار ارسال شده در دوشنبه, جولای 20. "اما راه پیتر رفتار مردم است که فقط غیر قابل قبول است. من خودکشی که در سال اول نشان می دهد چرا که از راه او ساخته شده من احساس می کنم. اما راه او را درمان مردم در اطراف من — که فقط من نقطه شکستن."

اگر چه showrunner به ندرت در بازدید از مجموعه, تا ادعا کرد که او ایجاد خصمانه محیط کار — چیزی که او رفت و به مدیران ارشد مورد در هر دو سال 2017 و در این سال.

"من فکر می کنم آنها فقط در زمان آن را به عنوان برخی از دیوانه بازیگر در تلاش برای بدست آوردن پول بیشتر," او گفت:. "آنها نمی آن را به طور جدی."

MacGyver Lucas Till Suicidal Working Under Showrunner Peter Lenkov
پیتر Lenkov ریچارد Shotwell/تالار گفتگو/AP/شاتر

غرور نمایشگاه به دست آمده از X-Men و بازیگر را نامه ای به CBS' بخش منابع انسانی.

"همیشه وجود دارد چیزی در مورد ظاهر من که نمی خواهد لطفا او را مانند زمانی که من در یک شب بیمارستان و ما تولید کننده ... فکر کردم این خنده دار است که [Lenkov] گفت: من پا شد و 'گاییدن شنیع" و ما هرگز نمی تواند آنها را نشان می دهد, دوباره," او نوشت. "راستش من در بر داشت برخی از طنز در آن نظر و همچنین, اما شما می توانید تصور کنید اگر که بود حساس تر نقطه ای که او تا به حال آمار و اغلب انجام داد. درست مثل زمان او فریاد زد در [مدیر] " به نظر من f–king خدا! پهلو پیراهن او در او به نظر می رسد مانند یک f–شاه پسر.' فقط استخدام 35 سال پس از آن.' من تلاش کرده ایم با حفظ 'مرد وزن' در نشان می دهد به دلیل استرس هیچ وقت به کار کردن و غیر قابل پیش بینی برنامه برای تغذیه مناسب."

نویسنده وکیل رد اتهامات سوء استفاده و بدن شرمندگی ساخته شده توسط تا گفتن VF که او "اتحاد و پشتیبانی او از همان ابتدا و به چیزی جز حمایت از او." این تهیه کننده همچنین اشاره کرد از طریق وکیل خود که او "گوش دادن" به همه چیز: "آن را دشوار است به شنیدن این که محیط کار من بود و نه در محیط کار همکاران من سزاوار و برای که من عمیقا متاسفم. من قبول مسئولیت برای آنچه که من در جلسه هستم و متعهد به انجام کاری که مورد نیاز است برای انجام بهتر و بهتر شود."

در اوایل این ماه, CBS Studios اعلام کرد که Lenkov اخراج شد.

"استودیو ما متعهد به حصول اطمینان از امن و محترمانه محیط های تولید" یک CBS TV Studios سخنگو گفت: در آن زمان. "سال گذشته ما اختصاص داده اند منابع انسانی تولید همکاران برای هر نشان می دهد گسترش آموزش کارکنان و افزایش, گزارش, گزینه های. ما ادامه خواهد داد به تکامل شیوه های ما با ادامه تمرکز بر روی ساخت اعتماد با همه کسانی که کار در مجموعه ما. هر شکایت جدی گرفته شود, هر ادعا مورد بررسی قرار گرفته و زمانی که شواهد روشن است که سیاست های نقض شده و مقادیر را تایید ما اقدام قاطع."

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب