'Major' سلامت روان بحران بلندی از همه گیر: سازمان ملل متحد

افراد منتظر در صف به عنوان اعضای ارتش آمریکا گارد ملی دست از مواد غذایی و دیگر ملزومات برای افرادی که نیاز ب

توسط KETABKHOOOON در 25 اردیبهشت 1399
افراد منتظر در صف به عنوان اعضای ارتش آمریکا گارد ملی دست از مواد غذایی و دیگر ملزومات برای افرادی که نیاز به در یک شربت خانه مواد غذایی در بروکلین شهر نیویورک. عکس: AFP

Coronavirus شیوع خطرات جرقه عمده جهانی بهداشت روان در بحران سازمان ملل متحد هشدار داد روز شنبه خواستار اقدام فوری برای رسیدگی به درد و رنج روانی در آورده با این بیماری همه گیر.

در حالی که حفاظت از سلامت جسمی شده است نگرانی اصلی در طول اولین ماه از بحران است و همچنین قرار دادن بزرگ سویه های روانی در swathes بزرگ جهانی جمعیت سازمان ملل متحد گفت: در سیاست مختصر.

"پس از چند دهه غفلت و سرمایهگذاری ناکافی در بهداشت روان خدمات COVID-19 بیماری همه گیر در حال حاضر هدف قرار دادن خانواده ها و جوامع با اضافی استرس روانی" دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ هشدار داد در یک پیام ویدئویی راه اندازی مختصر.

"حتی زمانی که همه گیر است و تحت کنترل در آورد و غم و اندوه و اضطراب و افسردگی خود ادامه خواهد داد و بر مردم و جوامع" او گفت:.

سازمان ملل متحد مختصر برجسته سویه های روانی در مردم ترس است که آنها یا عزیزان خواهد بود آلوده و یا می میرند از رمان coronavirus که به کشته شدن نزدیک به 300,000 نفر در سراسر جهان از آن برای اولین بار پدید آمده در چین در اواخر سال گذشته.

همچنین با اشاره به تاثیر روانی بر روی تعداد زیادی از مردم که از دست داده اند و یا در معرض خطر از دست دادن معیشت خود شده اند جدا از عزیزان و یا رنج می برد و تحت شدید مستند سفارشات.

'فوق العاده استرس'

"ما می دانیم که زمان شرایط ترس و عدم اطمینان بحران اقتصادی -- آنها تمام شود و یا می تواند باعث ناراحتی روانی," Devora کستل, رئیس سازمان بهداشت جهانی سلامت روانی و استفاده از مواد مخدر بخش گفته مجازی جلسه.

مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان -- عملیاتی تحت عنوان "فوق العاده استرس" -- به ویژه آسیب پذیر کستل گفت: با اشاره به گزارش های خبری نشان می دهد افزایش نرخ خودکشی در میان کارگران پزشکی.

یک میزبان کامل از گروه های دیگر نیز به صورت خاص روانی چالش در آورده با این بحران است.

کودکان نگهداری شده در خارج از مدرسه به عنوان مثال در صورت عدم اطمینان و اضطراب است.

همراه با زنان آنها نیز در صورت افزایش خطر سوء استفاده های داخلی به مردم صرف مقدار طولانی از زمان cooped در خانه.

افراد مسن و افراد با شرایط از پیش موجود که در نظر گرفته به خصوص در معرض خطر از ویروس در ضمن در صورت افزایش استرس بیش از خطر عفونت است.

و افرادی که از قبل موجود مسائل روانی می تواند آنها را تشدید, در حالی که دسترسی به معمول خود را درمان و چهره به چهره درمان های دیگر ممکن است ممکن است.

سهشنبه سیاست مختصر با اشاره به طیف وسیعی از مطالعات ملی نشان می دهد که پریشانی روانی به سرعت در حال نصب است.

یک مطالعه انجام شده در Amhara منطقه از اتیوپی نشان داد که 33 درصد از جمعیت شد از افسردگی رنج می برند-ارتباط علائم -- "افزایش سه برابر" از قبل از همه گیر.

مطالعات دیگر نشان داد که پریشانی روانی فراوانی در میان بحران بود به عنوان بالا که 60 درصد و در ایران 45 درصد در ایالات متحده کستل گفت.

او همچنین با اشاره به کانادا مطالعه نشان می دهد نزدیک به نیمی از کارکنان مراقبت های بهداشتی گفت: آنها نیاز به حمایت روانی.

سازمان ملل متحد مختصر و تاکید کرد که باید برای کشورهای شامل دسترسی به حمایتهای روانی-اجتماعی و اورژانس روان در مراقبت از تمام جنبه های پاسخ خود را به این بیماری همه گیر.

نام آن را به صورت قابل توجهی افزایش در سرمایه گذاری در این منطقه اشاره کرد که از قبل از بحران کشور به طور متوسط اختصاص داده شده تنها دو درصد از آنها از بودجه سلامت به سلامت روان پشتیبانی می کند.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب