'ازدواج در نگاه اول' فصل 11 سر به نیواورلئان: دیدار تازه ازدواج کرده

ازدواج در نگاه اول است! در تابستان امسال نشان می دهد سر به نیواورلئان برای فصل 11 از ضربه عمر واقعیت نشان می د

توسط KETABKHOOOON در 28 خرداد 1399

ازدواج در نگاه اول است! در تابستان امسال نشان می دهد سر به نیواورلئان برای فصل 11 از ضربه عمر واقعیت نشان می دهد.

زمانی که فصل جدید برای اولین بار پنج زوج می گویند "من" را به یک غریبه کامل. فصل 11 ویژگی های 17 ساعت دو قسمت مجموعه را به تصرف خود در هر جفت سفر در بیشترین جزئیات ممکن — از روز عروسی خود را به با هم زندگی می کنند و همه چیز را در میان. پس از چند هفته جفت باید تصمیم بگیرید که اگر آنها می خواهند به ماندن با هم و یا طلاق است.

در این فصل شرح زیر است, هنری, پزشکی, دانش آموز آملیا و مدیر هنری بنت; معلم و مربی چوبی و غیر انتفاعی سازمان Amani; آن کارگر برت و اولیویا; همکاران هنری و پرواز کریستینا; و مشاور کارن و آموزش کارگر مایل.

جامعه شناس دکتر فلفل شوارتز, پاستور و مشاور ازدواج Calvin رابرتسون و روابط متخصص دکتر Viviana Coles بازگشت به کار با زوج از شروع به مطمئن شوید که آنها در حال بازی.

برای اولین بار در طول عمر خواهد شد پخش ازدواج در نگاه اول خواستگاری ویژه در یکشنبه, جولای 8, یک هفته قبل از فصل 11 premiere. ویژه خواهد شد از ویژگی های این سه نفر از کارشناسان به عنوان آنها تصمیم خود را که برای جفت کردن با کسی. پیش نمایش خواهد شد و پس از دو ساعت کیکآف ویژهکه در آن یک گروه متخصص از اعضا را همه زوج مصاحبه فن های مورد علاقه زوجين با فرم گذشته و آزار دادن چه آمده است.

این شبکه همچنین اعلام کرد که بیشتر حملات خود به ضرب گلوله spin-off, ازدواج در نگاه اول: زوج بادامکتنظیم می شوند برای اجرا در طول تابستان شامل فن های مورد علاقه جفت به آنها حرکت زندگی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

دریافت به دانستن فصل 11 ازدواج در نگاه اول , ارتباط جنسی, زیر کلیک کنید.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب