مری-کیت اولسن و اولیویه سارکوزی: راه آنها

پایان دادن به بی سر و صدا به عنوان آن شروع شد ؟ مری-کیت اولسن آغاز طلاق با شوهرش Olivier سارکوزیدر ماه آوریل س

توسط KETABKHOOOON در 25 اردیبهشت 1399

پایان دادن به بی سر و صدا به عنوان آن شروع شد ؟ مری-کیت اولسن آغاز طلاق با شوهرش Olivier سارکوزیدر ماه آوریل سال 2020 پس از پنج سال از ازدواج آن زن و شوهر نگه داشته و نسبتا خصوصی.

ما هفتگی تایید کرد در ماه مه سال 2012 است که این بازیگر سابق و بانکدار شدند دوستیابی و در فوریه 2014 ما را شکست اخبار از جفت نامزدی. آنها در ادامه به کراوات گره در یک مراسم کوچک در نوامبر 2015.

در طول ازدواج خود را اولسن و سارکوزی مشترک شهر نیویورک شهری با فرزندان خود Julien و مارگوت. آنها حتی در نظر گرفته و در حال گسترش خانواده خود را. "آنها قطعا می خواهید یک کودک و تلاش کرده اند" یک منبع گفت: ما در ماه نوامبر 2017.

به عنوان طراح مد و دوقلو, اشلی اولسن, عقب نشینی از کانون توجه او و فرانسه بومی ساخته نادر ظاهر عمومی از بازی بسکتبال به طرف اسب سواری مسابقات و پاشیده در یک بیت از PDA در اینجا وجود دارد.

مری کیت و سارکوزی دریافت برخی از واکنش با توجه به 16 سال تفاوت سنی که او اظهار نظر در اکتبر 2012. "هر کس یک نظر" او گفت: وال استریت ژورنال. مجله در آن زمان است. "من برای پیدا کردن آن بهتر است به تمرکز بر روی آنچه که در مقابل شما و به خاطر قرار دادن یک پا در مقابل دیگری است."

سابق ستاره کودک در زمان همه چیز به آرامی با همسر آینده خود بیش از حد. یک منبع نشان داد در ماه مارس 2013 که او می خواست "برای قفل کردن او برای زندگی" اضافه کرد: "او او خواستار 'هوشمند به عنوان یک شلاق" و می گوید: او مادر برای سن او است." خودی اشاره کرد که او "و او صبر" به پیشنهاد در آن زمان است. "مری کیت می خواهد به آن زمان بیشتری" این منبع گفت. "او نه در هیچ عجله."

در واقع فول آلوم تبدیل سارکوزی برای اولین بار در. "او سعی کرد [پیشنهاد] حدود یک سال پیش و او آماده نیست," خودی گفت: ما در ماه مارس 2014. "او نمی باید wined و dined. او می خواست به مطمئن شوید که او می تواند خوب به او."

اخبار از پایین را به دو قسمت تقسیم شکست در مارس سال 2020 و پس از او امضا طلاق دادخواست ماه قبل.

در پایین حرکت به دوباره برجسته مری کیت و سارکوزی در این رابطه است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب