'فولر خانه' در نهایت توضیح می دهد عمه بکی نبود در میان Lori Loughlin, درام,

میشل تنها کسی نیست که از دست رفته از Tanner خانواده last hurrah. پس از پرداختن به Lori Loughlin's غیاب در طول

توسط KETABKHOOOON در 13 خرداد 1399

میشل تنها کسی نیست که از دست رفته از Tanner خانواده last hurrah. پس از پرداختن به Lori Loughlin's غیاب در طول نیمه اول فولر خانه فصل 5, عمو جسی (John Stamos) برگ ریزان برخی از نور را در خود, همسر, عمه ، خاله بکی محل.

Stamos بازگشت برای 15 قسمت از فصل 5 که در حال حاضر جریان در Netflix بکشد. در طول "بود خودتان خودتان را" جسی به دنبال دی جی (Candace Cameron Bure) مشاوره برای پیدا کردن که کودک گاز گرفتن دختر خود را در مدرسه. به عنوان او آمد تا با یک برنامه DJ شگفتی اگر او را عمو باید بپرسید برای بکی (Loughlin) تصویب است.

Candace Cameron Bure Jodie Sweetin Andrea Barber Bob Saget John Stamos Dave Coulier Fuller House Explains Aunt Becky Absence After Lori Loughlin Exit
مایک Yarish/Netflix

"خاله بکی است که در نبراسکا کمک به مادر او" جسی می گوید DJ طول قسمت. "من نمی خواهم به زحمت او را با یک چیز کوچک مثل این."

DJ quips به عقب "چرا که او می خواهم به شما بگویم به انجام آنچه شما در مورد به انجام است."

"دقیقا!" جسی نتیجه می گیرد.

Loughlin, 55, ستاره دار به عنوان بکی دونالدسون Katsopolis در فصل 2-8 از خانه کامل. در حالی که او reprised نقش خود را به چندین قسمت از Netflix عاقبت سری خدمات جریان بپرسید نه پشت او برای پنجمین و آخرین فصل از فولر خانه بعد از او دستگیر شد و برای نقش خود را در سراسر کشور خیانت رسوایی.

Fuller House Explains Aunt Becky Absence After Lori Loughlin Exit
اردن استراوس/تالار گفتگو/AP/شاتر

بازیگر زن و شوهر Mossimo Giannulli بودند تحت تعقیب در مارس 2019 پس از آنها متهم به پرداخت رشوه به منظور تسهیل دختران بلا رز و اولیویا جید'ورود به دانشگاه کالیفرنیای جنوبی به عنوان خدمه استخدام. در حالی که زن و شوهر در ابتدا التماس کرد گناه نیست به رشوه خواری و پول شویی و کلاهبرداری اتهامات عنوان شده علیه آنها خود را تغییر درخواست ماه گذشته.

The Cast of Full House Lori Loughlin Might Not Make a Comeback After Pleading Guilty in College Admissions Scandal
دیوید Coulier Big Sweetin, Bob Saget, Lori Loughlin, Mary-Kate Olsen, John Stamos and Candace Cameron در '،' Lorimar/برادران وارنر/Kobal/شاتر

Loughlin و Giannulli, 56, تنظیم شده بود محکوم به اعدام در اوت اما اطلاعات خود را از تقاضای معاملات در حال حاضر ساخته شده است. سابق مشخصه کانال استار شرکت انتظار می رود به خدمت دو ماه زندان و پرداخت 150.000 دلار جریمه خدمت دو سال از انتشار و نظارت کامل 100 ساعت خدمات اجتماعی. طراح مد را درخواست معامله در ضمن شامل پنج ماه در زندان 250.000 دلار جریمه و دو سال تحت نظارت آزاد و 250 ساعت خدمات اجتماعی.

فولر خانه در حال حاضر در جریان Netflix بکشد.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن