مری-کیت اولسن جشن تولد در Hamptons میان Olivier سارکوزی تقسیم

مری-کیت اولسن در بر داشت یک راه برای لذت بردن از تولد او را در میان خود تقسیم از شوهر جدا Olivier سارکوزی. مر

توسط KETABKHOOOON در 27 خرداد 1399

مری-کیت اولسن در بر داشت یک راه برای لذت بردن از تولد او را در میان خود تقسیم از شوهر جدا Olivier سارکوزی.

سابق خانه پر ستاره خود را جشن 34 تولد در روز شنبه 13 ژوئن در Hamptons با دوقلو, خواهر, اشلی اولسن, سرگرمی امشب گزارش. این زمان بسیار کمی آلوم چیزهایی نگه داشته low-key, با وب سایت گزارش که مری-کیت اجاره خانه در جزیره لانگ جامعه برای تابستان.

همکاران گزارش می دهد که سارکوزی ماندن در Bridgehampton, نیویورک, خانه, زن و شوهر مشترک همراه با همسر سابق خود, شارلوت بارناردو دو فرزند خود جولین 18 و مارگوت, 16.

Mary-Kate Olsen Celebrated Birthday in Hamptons Amid Olivier Sarkozy Split
امی Sussman/تالار گفتگو/AP/شاتر; جریان: فرشته دریایی/مارینا مطبوعات/شاتر

ما هفتگی تایید شده در مارس 13 که مری کیت و سارکوزی, 51, به نام آن واریز شده پس از پنج سال از ازدواج. الیزابت و جیمز طراح بود امضا طومار برای مواقع اضطراری طلاق تشکیل پرونده در تاریخ 17 آوریل در میان COVID-19 محدودیت های که تعطیل نیویورک دادگاه اما حرکت بود را رد کرد و توسط یک قاضی.

مری-کیت بود و بعد از آن مجاز به فایل مدارک در 25 مه پس از توقف در عروق کرونر از براده برداشته شد.

ما به طور انحصاری نشان داد که Mary-Kate — که به ارزش حدود 500 میلیون دلار همراه با اشلی — دارای یک "ironclad prenup." متعاقبا Wackness بازیگر' "منافع کسب و کار و ثروت هستند محافظت می شود."

مری-کیت اول فرانسه مرتبط بانکدار در مه 2012. سارکوزی پیشنهاد سابق ستاره کودک دو سال بعد اما یک منبع گفت:" ما در آن زمان که او بود "و او صبر" برای ازدواج و شد "نه در هیچ عجله."

سابق اواز یا موسیقی دو نفری گره خورده گره در نوامبر 2015 در مراسمی در شهر نیویورک است.

مری کیت و سارکوزی نگه داشته و جزئیات رابطه خود را بسیار خصوصی است. اما ردیف طراح مشترک نگاه کردن به درون در ازدواج او در یک مصاحبه مشترک با دوقلو, اشلی, برای Net-A-پورتر پورتر ویرایش کنید.

"من فکر می کنم ما خوش شانس [کار سخت] می آید کاملا به طور طبیعی برای ما. ما لازم نیست زمان زیادی برای نشستن و فکر کردن و اندیشیدن," او گفت: خواهران و برادران' استخدام در سال 2017. "اما پس از آن من یک شوهر و دو گام به بچه ها و یک زندگی; من باید به خانه بروم و طبخ شام. من اجرا در آخر هفته."

این بازرگان ادامه داد: "شما در پیدا کردن چیزی است که کمک می کند تا آرامش شما و اگر شما آن را ندارید, شما باید به دنبال آن است. یا شما سوخته و سپس شما نه مولد."

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن