Mathew کما است که با داشتن 'Major' وعده اضطراب: پیدا کردن که چرا

Matthew Koma. حسن نیت ارائه میدهد Matthew Koma/Instagramبرای میان وعده یا نه به وعده ؟ Matthew Koma به تازگی

توسط KETABKHOOOON در 17 تیر 1399
Matthew Koma Is Having Major Snacking Anxiety
Matthew Koma. حسن نیت ارائه میدهد Matthew Koma/Instagram

برای میان وعده یا نه به وعده ؟ Matthew Koma به تازگی به اشتراک گذاشته است که او در میان برخی از مواد غذایی جدی مربوط به اضطراب به لطف قریب الوقوع مراجعه به دندانپزشک.

"من باید برای رفتن به دندانپزشک tmrw و به آنها گفت: من نمی توانم غذا خوردن بعد از نیمه شب. چرا ؟ " رکورد تولید 33 خواسته خود را از طریق Instagram داستان در دوشنبه, جولای 6, در کنار یک عکس از دندان های خود را. "داشتن اضطراب عمده در مورد وعده شگفت انگیزی است."

اگرچه به نظر نمی رسد به هر چیزی به طور جدی اشتباه با کما دندان, این عکس نشان داد که او ممکن رنده شده یک مروارید وار سفید در پایین سمت چپ است.

آن را به عنوان معلوم کما که ازدواج هیلاری داف, طول می کشد خود را اواخر شب غذا خوردن (و هوس) بسیار جدی است. در ماه مارس این جوان ستاره, 32, شوخی در مورد یکی از این دو سرگرمی های مورد علاقه در او Instagram داستان. "کودک آن چنان عاشقانه در رختخواب و با شما به عنوان شما را از طریق Postmates و رویا در مورد مواد غذایی ما نمی خوردن" او کنایه آمیز در آن زمان است.

"این ما را می خورند چرا که می توان آنها را دوباره گرم شده با" ترانه سرا پاسخ داد: ارجاع احتیاطی آنها در میان coronavirus بیماری همه گیر.

داف سپس پرسید نوازنده اگر او "خسته شدم از من, پخت و پز" که وی پاسخ داد: "نه امشب بهترین چیزی که شما ساخته ام."

The Lizzie McGuire آلوم موافقت کرد و بعد از آن به اشتراک گذاشته شده در این دستور غذا را برای وعده های او با رسانه های اجتماعی خود را دنبال. "من امشب شام واقع شد بسیار خوشمزه اگر شما خسته هستید مانند ما از غذا خوردن, مانند, همه چیز همان است که من به طور معمول طبخ و یا که شما به طور معمول کوک," او توضیح داد. "این بود نارگیل میگو سرخ شده با برنج و من اضافه شده یک سینه مرغ را به آن. آن تخم مرغ و آن نخود فرنگی و هویج و من میخوام پست دستور. من آن را در FoodAndWine.com."

Matthew Koma Is Having Major Snacking Anxiety
هیلاری داف و Matthew Koma در سالانه 5 کودک توپ در 12 اکتبر 2019 در لس آنجلس ، MediaPunch/شاتر

ماه گذشته تگزاس بومی بود که در آن دوباره زمانی که او شلاق تا یک رستوران-ارزش غذایی. "خرچنگ/تخم مرغ/ avo نان تست برای شام شب گذشته!" او به عنوان یک Instagram عکس های خود را ایجاد. "من واقعا نیاز به کار بر روی روشنایی/دوربین/صفحه مهارت های طراحی lol اما طعم و مزه است ..... من فکر می کنم کمی راتاتویی خواهد بود تحت تاثیر قرار 🐀."

این جفت ارز را بانک ها 20 ماه به نظر می رسد به ارث برده اند او عشق پدر و مادر از مواد غذایی است. ماه گذشته داف, که همچنین سهام پسرش لوکا, 8, با شوهر سابق Mike Comrieارسال شده در یک کلیپ از کودک نو پا با بهره گیری از یک قطعه از پیتزا خود را در شرایط خود.

در این ویدئو, بانک ها, که با پوشیدن یک دست کت و شلوار حمام با مخروط بستنی در آن برگزار می شود وارونه, پیتزا, تکه در یک دست و به آرامی آن را به سمت صورت خود را. اگر سس گوجه فرنگی بر روی بینی و گونه ها و دهان و دست به دست شد و هر نشانه ای غذا نیست دقیقا شسته و رفته اما بانک ها به نظر نمی رسد به ذهن و نه مادر او.

"یادداشت برداری.....," داف شوخی در عنوان ،

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب