Matthew McConaughey مذاکرات سفید آلرژی' می پرسد که چگونه او می تواند 'بهتر'

Matthew McConaughey باز بود گفتگو با سابق NFL ستاره امانوئل Acho در مورد او چگونه می تواند بخشی از راه حل در م

توسط KETABKHOOOON در 22 خرداد 1399

Matthew McConaughey باز بود گفتگو با سابق NFL ستاره امانوئل Acho در مورد او چگونه می تواند بخشی از راه حل در میان سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات.

"چگونه می توانم بهتر است به عنوان یک انسان ؟" برنده اسکار, 50, خواسته در طول چهار شنبه, ژوئن 10, قسمت های ناراحت کننده مکالمات با یک مرد سیاه و سفید. "چگونه می توانم بهتر است به عنوان یک مرد ؟ چگونه می توانم انجام دهم بهتر است به عنوان یک مرد؟"

Acho, 29, سپس تحصیل McConaughey چگونه او می تواند اذعان به این مشکل در کشور و همچنین ضمنی و تعصب او در سطح فردی.

Matthew McConaughey Discusses ‘White Allergies’ and Asks How He Can ‘Do Better’ Amid Black Lives Matter Movement
Matthew McConaughey حضور HISTORYTalks رهبری و میراث رویداد در نیویورک در فوریه 29, 2020. MediaPunch/شاتر

به How to Lose a Guy in 10 Days ستاره بعد از آن به اشتراک گذاشته شده خود را کشف و به اصطلاح "سفید آلرژی" در روزهای اخیر. "که در آن ما مطرح شد و چگونه ما مطرح شد در تاریخ ما در حال رشد وجود دارد برخی فقط وارد راه آشکار است که ما تعصب در راه است که ما حتی نمی دانند" او توضیح داد. "ما رو سفید آلرژی و ممکن است حتی آن را می دانم. ... چه تعصبات ممکن است من را از طریق سفید آلرژی که من حتی ممکن است آگاه است؟"

McConaughey اشاره کرد که مکالمات موجب حرکت باعث شد که او به دنبال یک فولر منظر مسائل. "من غواصی عمیق تر به چگونه من به دنبال در چیزهایی و چگونه من به دنبال خودم," او گفت:. "چگونه من می توانید اطلاعات بیشتر در دیدن چیزهایی که از طرف شما بیشتر همه چیز را ببینید و از طرف سیاه بیشتر, بنابراین من می توانید یک چهار بعدی مشاهده و در اینجا چون ذاتا شاید تا حدی من شده است زندگی در یک راه که در آن من کاملا دیدن همه طرف به وضوح به عنوان من می توانم."

در جای دیگر خود را در نشستن به پایین Acho در مقایسه با سیاه و سفید زندگی می کند با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس. "همه ما می دانیم که coronavirus COVID-19, راست, در حال حاضر ما در حال تمرکز بر روی پیدا کردن یک درمان برای این بیماری گفت:" McConaughey. "است که می گویند که سرطان مهم نیست; آن را به می گویند که HIV مهم نیست; آن را به می گویند که ALS مهم نیست. همه کسانی که همه چیز هنوز هم مهم است اما در حال حاضر coronavirus در حال کشتن مردم است. بنابراین در همین راستا متی این چیزی است که من پیشنهاد این است که هنگامی که ما به این زندگی که به پایان رسید به ناحق گرفته شده به لطف خدا اگر ما می توانید کسانی که از طریق مکالمات مانند این — و من امیدوارم که خانواده در خانه هستند و نیاز — پس از آن ما می تواند در یک نقطه به تمرکز بر روی هر چیز دیگری."

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب