مک کانل باز می شود درب به بیشتر coronavirus محرک چک برای آمریکایی های کم درآمد

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., روز دوشنبه گفت که دور بعدی coronavirus قانون می تواند شامل اضافی دور از محر

توسط KETABKHOOOON در 17 تیر 1399

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., روز دوشنبه گفت که دور بعدی coronavirus قانون می تواند شامل اضافی دور از محرک چک با هدف کمک به آمریکایی های کم درآمد.

خواسته در یکی از سه رویدادهای عمومی در کنتاکی اینکه امداد لایحه شامل مستقیم, پرداخت مک کانل گفت: آن را "به خوبی می تواند."

"من فکر می کنم افرادی که ضربه سخت ترین افرادی هستند که در حدود $40,000 یک سال یا کمتر است. بسیاری از آنها را به کار در صنعت مهمان نوازی. صنعت مهمان نوازی که همه از شما می دانید فقط لبه متصلب — هتل ها, رستوران ها — و به طوری که به خوبی می تواند بخشی از آن" مک کانل گفت.

آمریکا باید به تصویب یک از 3 تریلیون لایحه که شامل دور دیگری از رسوب مستقیم و چک. جمهوری خواهان بحرانی شده است از خانه بیل اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و برخی از جمهوری خواهان مجلس سنا گفته اند که آنها در حال باز از جمله دور دیگری از پرداخت های مستقیم در آینده قانون.

صحبت کردن در یک رویداد جداگانه اوایل روز دوشنبه مک کانل گفت: او می تواند رو به جلو قرار دادن خود قانون پس از سنا بازده جولای 20.

"من خواهید بود رونمایی چیزی خواهد شد که از یک نقطه شروع در چند هفته و ما را در برخورد با دولت و دموکرات" مک کانل گفت.

"من نمی توانم به راحتی پیش بینی ما در حال رفتن به گرد هم می آیند و با تصویب آن به اتفاق آرا مثل ما چند ماه پیش" او اضافه شده است. "جو تبدیل شده است بیشتر سیاسی از آن در ماه مارس, اما من فکر می کنم ما چیزی را انجام دهید. کشور نیاز به یکی از آخرین افزایش دهد."

مک کانل گفت: یکی از اولویت های این لایحه خواهد بود مسئولیت حفاظت برای محافظت از کسب و کار از coronavirus مربوط به دادخواهی.

"این است و نه فقط برای کسب و کار. این است که برای بیمارستان و پزشکان و پرستاران و سازمان های غیر انتفاعی, دانشگاه, کالج, K-12 به طوری که افرادی که عمل در ایمان خوب در طول این بحران هستند در مواجهه با یک بیماری همه گیر از پرونده های حقوقی در پی یک بیماری همه گیر است که ما در حال حاضر در حال مبارزه با" او گفت:.

او همچنین تصریح کرد که تا آنجا که او نگران آینده محرک لایحه خواهد بود.

"این باید آخرین بسته نجات, از آنجا که ما در حال حاضر بدهی به اندازه اقتصاد ما برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم است. ما نمی توانیم این کار را انجام," او گفت:.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب