مدال افتخار دریافت کننده می میرد; نجات زندگی در افغانستان

WINSTON-SALEM, N. C. (AP) — سابق گروهبان دوم ارتش ، رونالد Shurer دوم که موفق به دریافت مدال افتخار در سال 201

توسط KETABKHOOOON در 27 اردیبهشت 1399

WINSTON-SALEM, N. C. (AP) — سابق گروهبان دوم ارتش ، رونالد Shurer دوم که موفق به دریافت مدال افتخار در سال 2018 برای braving سنگین تیراندازی به صرفه جویی در زندگی در افغانستان از سرطان درگذشت. او 41.

میراندا Shurer گفت شوهرش درگذشت پنج شنبه در Sibley بیمارستان یادبود در واشنگتن او گفت که او مبتلا به سرطان سه سال پیش.

رونالد Shurer دوم با دریافت این ملت را بالاترین افتخار نظامی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی کاخ سفید مراسم با حضور 250 نفر است.

"او یک مرد است. بدیهی است که او شناخته شده است به عنوان یک کودک سرباز" میراندا Shurer گفت. "همان ویژگی های ساخته شده است که او یک هم تیمی در نیروهای ویژه نیز ساخته شده او یک شوهر و یک پدر و یک دوست بزرگ. او بسیار دوست داشت."

بومی Fairbanks, آلاسکا, Shurer ارشد پزشکی گروهبان در نیروهای ویژه در آوریل 6, 2008 زمانی که تیم خود را مواجه می شوند مسلسل و آتش تک تیرانداز و موشک انداز از شبه نظامیان است.

Shurer تثبیت یک سرباز و سپس مبارزه راه خود را در میان تیراندازی یک کوه به رهبری اعضای این واحد است. در آنجا او تحت درمان و تثبیت چهار سربازان بیشتر. Shurer کمک به تخلیه آنها. او کاهش زخمی پایین شیب کوهستان در حالی که با استفاده از بدن خود را به محافظت از آنها را از آتش دشمن.

پس از او تا به حال لود زخمی در یک تخلیه هلیکوپتر Shurer رفت و برگشت تا کوه برای مبارزه با.

در ابتدا رد نظامی به دلیل وضعیت پزشکی Shurer با موفقیت داوطلب خدمت سربازی یک سال پس از حملات تروریستی سپتامبر. 11, 2001. او پیشنهاد شد از گروهبان به گروهبان در اواخر سال 2006 و در خدمت با ترکیب مشترک عملیات ویژه نیروی کار در افغانستان از اواخر ماه نوامبر سال 2007 تا اواخر مارس 2008. او كارش مرخص یک سال بعد.

Shurer پس از شروع یک حرفه ای با سرویس مخفی به عنوان یک عامل خاص اختصاص داده شده به یک میدان در شهر فینیکس, آریزونا در ماه سپتامبر 2009. او انتخاب شد برای سرویس مخفی ضد حمله به تیم اختصاص داده و به ویژه بخش عملیات در ماه ژوئن 2014.

"امروز ما از دست یک قهرمان آمریکایی: شوهر, پدر, پسر, مدال افتخار دریافت کننده - نماینده ویژه Ronald J. Shurer دوم. از یک سپاسگزار ملت و آژانس — حافظه خود را و میراث زنده خواهد برای همیشه لطفا برای" سرویس مخفی ایالات متحده گفت: در یک صدای جیر جیر.

میراندا Shurer با استناد به محدودیت از این بیماری همه گیر کوروناویروس گفت همسرش به خاک سپرده خواهد شد در Arlington National Cemetery نزدیکی پایتخت کشور در تاریخ آینده است.

در علاوه بر این به همسرش Shurer جان سالم به در با دو پسر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب