Meghan پادشاه ادموندز می گوید جدید مرد مسیحی Schauf: 'شما به من الهام بخش'

Meghan پادشاه ادموندز ستایش جدید مرد مسیحی Schaufدر روز یادبود پس از او به اشتراک گذاشته یک داستان در مورد باز

توسط KETABKHOOOON در 5 خرداد 1399

Meghan پادشاه ادموندز ستایش جدید مرد مسیحی Schaufدر روز یادبود پس از او به اشتراک گذاشته یک داستان در مورد بازدید از نیروهای نظامی در عراق و بعد از آن به اشتراک گذاشته عکسی از او رابطه خود را Instagram رسمی.

"زندگی ناشناخته" پادکست میزبان ارسال شده یک سری از عکس ها در Instagram در دوشنبه 25 مه که به او نشان داد و او rock band Catchpenny, جلسه, ایالات متحده آمریکا تفنگداران دریایی و سربازان در طول این گروه در خارج از کشور, تور بیش از یک دهه پیش.

"روز یادبود همیشه من رو به زمان ما در عراق است. و من شما را هرگز فراموش نکنید Memorial Day 2009 در بصره عراق با مینه سوتا گارد ملی" Schauf زیر نویس 10 عکس. "فقط چند روز قبل چند تن از اعضای این واحد از دست داده و زندگی خود را بر اثر حمله خمپاره ای به تن در اطراف روز یادبود رویداد بسیار غم انگیز. بلافاصله پس از یک سرویس به افتخار به اعضای از دست رفته قرار بود ما برای قرار دادن در یک نمایش است."

او نوشت که او و bandmates "brainstormed در مورد چگونه برای پیدا کردن برخی از نور در میان همه غم و اندوه و آمد تا با یک برنامه ریزی."

"ما راه می رفت روی صحنه, علامت [چارلز کلی] شروع به بازی باز ریف به "Whole Lotta Love' توسط Led Zepplin [sic] و [برادرم] ژاک [Schauf] و من صحبت بالاترین رتبه بندی رسمی به مرحله غواصی در خود را به نیروهای" او نشان داد. "لحظه ای که او شروع به پریدن کرد, چهره تغییر کرده است. لبخند پدید آمده است و ما همچنان در حال پخش است که آهنگ تا همه در این جمعیت تا به حال شانس به مرحله شیرجه به خود واحد است. من هرگز فراموش احساسات بخوان پابه بالا سپاس و مکالمات ما بود و پس از آن نشان می دهد. روز یادبود همیشه احساس می کند مانند لگد زدن به تابستان است اما یک روز به یاد داشته باشید و افتخار است. مطمئن شوید که شما را حداقل یک لحظه امروز و تأمل در آنچه امروز مورد تمام شده است."

مسیحی — خواننده و گیتاریست — و Catchpenny بازی بیش از 150 کنسرت در مناطق جنگی در حمایت از نیروهای ایالات متحده خدمت در خارج از کشور, بازدید از کویت و عراق و دیگر کشورهای خاورمیانه و مواجهه تیرانداز از خفا, آتش, surface-to-air missiles, خودرو بمب ها و بیشتر در شرایط خطرناک با توجه به 2011 مطبوعاتی. گروه بود به نام پنتاگون اولین نیروهای مسلح هنرمندان از سال است.

"چه داستان زیبا و ادای احترام" سابق Real Housewives of Orange County, ستاره نظر مسیحی پست در روز یکشنبه. "شما الهام بخش من است."

به عنوان ما هفتگی که قبلا گزارش شده در این پادکست میزبان بوده و صرف وقت در یوتا با کمال که او در ماه مارس است.

در حالی که او سه بچه, — آسپن, 3 و دوقلو پسر هیز و هارت 23 ماه — صرف آخر هفته روز یادبود در سنت لوئیس با پدر خود جیم ادموندزو دوست دختر خود را Kortnie o'connor, مگان در آغوش خارج از منزل بزرگ پیاده روی و کاوش در پارک شهر با مسیحی.

"خانواده ... طبیعت شفا" او زیر نویس یک عکس که نشان داد او دوچرخه سواری در کوهستان در سهشنبه, مارس 24.

این جفت ارز شده است حلق آویز کردن در کوهستان خانه سابق براوو ستاره های عکس در Instagram داستان روز یکشنبه از Goldendoodle, دخترانه, دختر بچه با مسیحی Swiss mountain dog بارون.

مگان نیز او رابطه جدید Instagram رسمی با به اشتراک گذاشتن عکسی از مسیحی در آشپزخانه کوکی ها. "با تشکر برای همه, راهنمایی برای ارتفاع بالا پخت!" او زیر نویس عکس, برچسب زدن او را به عنوان او آنچه او آموخته است.

پایین عکس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب