Meghan Markle را BFF جسیکا Mulroney خروجی 'GMA' پس از ساشا اکستر مبارزه

کردن هوا. Meghan Markle's نزدیک رفیق جسیکا Mulroney دیگر نمی خواهد یک کمک کننده برای صبح به خیر امریکا پس از ا

توسط KETABKHOOOON در 24 خرداد 1399

کردن هوا. Meghan Markle's نزدیک رفیق جسیکا Mulroney دیگر نمی خواهد یک کمک کننده برای صبح به خیر امریکا پس از او از شکاف با ساشا اکستر.

"به عنوان جسیکا Mulroney گفت: شب گذشته او پله به دور از درگیری های حرفه ای که شامل Good Morning America," صبح, نشان می دهد, را تایید کرد, در بیانیه ای به ما هفتگی در روز جمعه, ژوئن 12. "او دیگر نمی خواهد به نظر می رسد در ما نشان می دهد."

Mulroney, 40 ساخته شده و برای اولین بار او را به عنوان یک سبک نویسندگان در صبح بخیر امریکا در نوامبر سال 2018 است.

Meghan Markle Friend Jessica Mulroney Gets Dropped by Good Morning America After Sasha Exeter Fight
Meghan Markle, جسیکا Mulroney و ساشا اکستر. CHRIS JACKSON/استخر/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر; Broadimage/شاتر; حسن نیت ارائه میدهد ساشا اکستر/Instagram

سبک تحت آتش در یکشنبه, ژوئن 10, زمانی که اکستر ادعا Mulroney تهدید او پس از مخالفت آنها در مورد یک تماس به عمل زندگی بلاگر ارسال شده برای همکار اثرگذارندهها. هر چند او توضیح داد که او "به هیچ وجه خواستار جس یک نژادپرست" او را متهم به کانادا بومی از "کتاب سفید امتیاز است."

"در طول حدود یک هفته یا بیشتر جسیکا اساسا علامت هر جعبه از آنچه یک زن باید کاملا در طول انجام بزرگترین نژادی بیداد در تاریخ" اکستر ادعا در یک Instagram تصویری. "برای او به تهدید من یک مادر تنها یک مامان — طول نژادی همه گیر ضربات ذهن من است. هدف در اینجا این است که اصل تحول را تغییر دهید — و نه نوری و نمایشی گاو—t. شما نمی توانید ارسال می شود که شما ایستاده در همبستگی در حالی که تلاش برای سکوت کسی از طریق متن."

Mulroney علنا عذرخواهی کرد در بخش نظرات پس از ساشا موسس پست پس از به نام کردن. "من به شما گفتم خصوصی من زندگی می کردند و تجربه شخصی با نزدیک ترین دوست من که در آن مسابقه بود که در جلو و مرکز," او نوشت: با اشاره به دوستی خود را با Markle, 38. "آن را عمیقا آموزشی است. من آموخته زیادی از آن. من قول می دهم به ادامه یادگیری و گوش دادن به چگونه من می توانم با افتخار به بالا بردن و حمایت از سیاه و سفید, صدای."

اما Exeter پس از آن نوشته شده یک تصویر از یک DM او دریافت کرد و از من ازنو میزبان پس از او mea culpa که خواندن "مسئول [sic] کت و شلوار. موفق باشید."

Mulroney صادر طولانی عذرخواهی از طریق Instagram در چهار شنبه, ژوئن 11. "من می خواهم بگویم از قلب من که هر کلمه از من عذر خواهی به ساشا طی دو هفته گذشته به صورت خصوصی و دوباره هر دو صورت عمومی و خصوصی امروز درست است" او در بیانیه ای گفت. "من قصد هیچ وجه به خطر اندازد امرار معاش او. ما تا به حال یک اختلاف نظر و آن را از دست. برای من که متاسفم." او اضافه کرد که او در نظر دارد "برای ادامه کار مهم ضد نژاد پرستی" و امید "از همه شما را در ادامه به نگه داشتن من پاسخگو باشد."

به عنوان یک نتیجه از این مصیبت CTV روز پنجشنبه اعلام کرد که من انجام ازنو حذف شده از کانال ها و سیستم عامل.

Mulroney یکی از Markle نزدیک ترین دوستان است. او ناودان رسانه ها در انگلستان در ماه اوت سال 2019 برای "بدون استحقاق نفرت و سوء استفاده" به سمت سابق بازیگر تماس با رسانه ها "نژادپرستانه قلدر."

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب