مگان مک کین پشتیبانی از 'تظاهرات' پس از تماس نیویورک یک 'منطقه جنگی'

پاکسازی هوا. مگان مک کین صحبت کردن پس از ناودان در رسانه های اجتماعی به گفته او شهر نیویورک محله تبدیل به یک "

توسط KETABKHOOOON در 15 خرداد 1399

پاکسازی هوا. مگان مک کین صحبت کردن پس از ناودان در رسانه های اجتماعی به گفته او شهر نیویورک محله تبدیل به یک "منطقه جنگی" در میان سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات.

"من شش ماه باردار – شایعات بی اساس سازمان در مورد اجرای یک داستان که در آن من و خانواده ام در حال حاضر," مک کین 35 توییتی در یکشنبه, ژوئن 3, به عنوان تظاهر کنندگان همچنان خواهان عدالت برای جورج فلوید و دیگر قربانیان خشونت پلیس. "من با ارسال یک صدای جیر جیر روز گذشته بر اساس اخبار دیدم که اتفاق می افتد در midtown ما تمام شده است تماشای بیش از همه رسانه های مختلف سیستم عامل است."

مشاهده cohost آمد زیر آتش در روز سه شنبه, ژوئن 2, پس از وی از سوی مامورین که او منهتن محله شده بود "eviscerated" توسط معترضین و غارتگران است. "ما رهبران ما را ترك كرده اند و در ادامه به اجازه شهرستانها بزرگ آمریکایی رایت به زمین و نابود شود," او نوشت. با این حال سابق Saturday Night Live writer کریستن Bartlett به سرعت تعطیل او را نگران کرد.

"Meghan ما زندگی می کنند در همان ساختمان و من فقط راه می رفت خارج. آن را خوب" Bartlett پاسخ داد: در روز سه شنبه.

Meghan McCain Supports Peaceful Protests After Calling NYC War Zone
حسن نیت ارائه میدهد مگان مک کین/توییتر (2)

پس از تماس با این کار از مقامات منتخب نیویورک "مطلق رسوایی" مک کین روشن است که او در تلاش برای بی اعتبار کردن پیام مهم از معترضان در سراسر شهرستان.

"من به حمایت از تظاهرات مسالمت آمیز خود حرکت هستم اما کاملا دل شکسته مورد تخریب در شهر من تو را دوست داشتم از من نقل مکان کرد به زمانی که من 18," او نوشت: روز چهارشنبه. "این مهم است که صدای شما شنیده می شود و من امیدوارم که همه باقی می ماند امن و سالم است."

Meghan McCain Supports Peaceful Protests After Calling NYC War Zone
مگان مک کین در 'نمایش'. ABC/لو Rocco

در این هفته پس از فلوید, 46, درگذشت در مینیاپولیس پس از دوخته شدن به زمین توسط افسر پلیس درک چوین مشهور شده اند با استفاده از سیستم عامل خود را به آدرس آشکار بی عدالتی در مواجهه با جوامع اقلیت در ایالات متحده است. به عنوان تظاهرات و راهپیمایی موج, در سراسر کشور, Meghan Markle زمان به پرداخت ادای احترام به فلوید و بیشتر در یک پیام به فارغ التحصیلان از لس آنجلس ،

"من مطمئن هستم که آنچه من می توانم به شما می گویم," او گفت:. "من می خواستم به می گویند درست است. و من واقعا عصبی بودم که من نمی یا که آن را برداشت جدا و من متوجه شدم تنها چیزی اشتباه می گویند این است که می گویند هیچ چیز نیست. از آنجا که جورج فلوید زندگی اهمیت و Breonna تیلور زندگی اهمیت و Philando کاستیا زندگی اهمیت و Tamir برنج را در زندگی اهمیت و بنابراین بسیاری از مردم دیگر که نام ما می دانیم که نام ما نمی دانیم."

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب