مایکل داگلاس, کاترین زتا-جونز: کرک داگلاس بود "یکی از یک نوع"

رفته اما نه فراموش. مایکل داگلاس و کاترین زتا-جونز در ادامه به افتخار اواخر کرک داگلاس ماه پس از عبور خود را.

توسط KETABKHOOOON در 27 اردیبهشت 1399

رفته اما نه فراموش. مایکل داگلاس و کاترین زتا-جونز در ادامه به افتخار اواخر کرک داگلاس ماه پس از عبور خود را.

"وجود ندارد هر کسی مانند او. وجود دارد یکی دیگر از نسل آن بود که نسل پس از جنگ جهانی دوم ... و پدر یکی از یک نوع" مایکل 75 گفته سرگرمی امشب در جمعه 15 مه از پدر خود که فوت در ماه فوریه در سن 103.

Michael Douglas, Catherine Zeta-Jones: Kirk Douglas was ‘One of a Kind’
مایکل داگلاس و کاترین زتا-جونز حضور 71 جایزه امی در تاریخ 22 سپتامبر سال 2019 در لس آنجلس ، شاتر (2)

"من فکر می کنم او بسیار خوشحال است. من می دانم که او طول می کشد خاص pride — نه آنقدر در هر کار می کردم و [چه] من با حرکت تصویر تلویزیون صندوق — اما من می دانم که او را دوست دارد کاترین [و] کاری که او انجام می دهند."

مایکل اضافه شده که پدر خود را استفاده می شود به او کسی را دست انداختن و لاس زدن با Zeta-Jones, 50. "ما می خواهیم او تماس بگیرید و او خواهد بود 'به اندازه کافی با شما به من اجازه صحبت کردن با همسر خود را,'" مایکل پکتیا میباشد. "او یک حرکت تا پایان."

زتا-جونز موافقت کرد و اضافه کرد خاطرات خود را از اواخر سال پدر در قانون. "چه طوری بود قابل تحسین در مورد او بود و او بود که همیشه درگیر با شجاعت حوادث. او نوشت: 11 کتاب او با خاخام او با خود بشردوستانه تلاش — و او همیشه چیزی برای انجام و او به من آموخت که درس است. او همیشه به ما گفت: 'نوشتن یک کتاب دیگری انجام دهد. چه می کنید ؟ و او می خواهم به کار بر روی چیزی است که در حال حاضر من مطمئن هستم."

اواخر بازیگر گذشت در فوریه 5 و به استراحت گذاشته شد در تاریخ 7 فوریه در لس آنجلس. در زمان عبور خود مایکل ارسال شده ادای احترام به پدرش در Instagram, احترام به میراث او.

"در آن است با شوق و غم و اندوه است که برادر من و من اعلام می کنم که کرک داگلاس در سمت چپ ما امروز در سن 103," the Wall Street بازیگر نوشت: در کنار یک عکس از معشوق مجری. "به جهان او یک افسانه یک بازیگر از عصر طلایی از فیلم که زندگی او را به سال های طلایی انسانی که تعهد به عدالت و علل اعتقاد او در تنظیم یک استاندارد برای همه ما به آرزوی."

مایکل ادامه داد: "اما به من و برادران من Joel [داگلاس] و پیتر [داگلاس] او به سادگی پدر به کاترین, فوق العاده, پدر, به نوه او و بزرگ نوه خود را با محبت پدربزرگ و به آن فوق العاده است."

او نتیجه گرفت: "به من اجازه دهید در پایان با کلمات من به او گفتم در آخرین تولد و که همیشه باقی می ماند درست است. بابا - من شما را خیلی دوست دارم و من خیلی افتخار می کنم به پسر خود. #KirkDouglas."

کرک — چه کسی چه کسی دریافت خم شدن عمر دستاورد جایزه گلدن گلوب و مدال آزادی ریاست جمهوری در طول این دوره از کار خود را — است که جان خود را در آن Buydens, 100, فرزندان مایکل جوئل و پیتر و نوه کامرون Carys داگلاس, Dylan, Michael Douglas, رایان, Douglas, تایلر, Douglas, Kelsey داگلاس و Jason Douglas.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب