میلیون ها نفر رفتن در مستند میان امید ما واکسن

پرسنل پلیس گشت در یک خیابان خفه پس اخیر مستند بود reimposed در نه بخش تحت Siliguri شهرداری منطقه به عنوان یک

توسط KETABKHOOOON در 25 تیر 1399
پرسنل پلیس گشت در یک خیابان خفه پس اخیر مستند بود reimposed در نه بخش تحت Siliguri شهرداری منطقه به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر COVID-19 coronavirus در Siliguri در 11 ژوئیه سال 2020 است. عکس: AFP

واشنگتن: میلیون ها قرار داده شد دوباره به مستندات روز سه شنبه به عنوان رمان coronavirus موارد spiraled اما در یکی از نشانه های امید یک شرکت ایالات متحده گفته است که آن را به زودی شروع خواهد شد final-مرحله آزمایشات انسانی است که ممکن است COVID-19 واکسن.

ماساچوست-بر اساس مدرن آغاز خواهد شد محاکمات بعد از این ماه پس از وعده نتایج اولیه.

با کشورها و شهرستانها در سراسر جهان reimposing محدودیت در چهره جدید شیوع این بیماری و عفونت در هند همچنان به افزایش می یابد.

این کشور از 1.3 میلیارد نفر بوده و کاهش آن مستند به کاهش تاثیر اقتصادی — به خصوص در تعداد زیادی از فقیر سرخپوستان که شغل خود را از دست.

تقریبا 24,000 هندی مرگ و میر در حال حاضر ثبت شده است, با توجه به وزارت بهداشت آمار و ارقام است که بسیاری از کارشناسان می گویند underplay شدت از این وضعیت است.

بنگلور خانه به بیش از 13 میلیون نفر از مردم پدید آمده است به عنوان یک جهانی جدید کانون.

شرکت در شهرستان حیاتی این بخش دست زدن به پشت در اتاق عملیات ده ها تن از شرکت های جهانی را می توانید در ادامه عامل اما با تنها نیمی از کارکنان مجاز در محل.

حمل و نقل ممنوع است به جز در مواقع اضطراری و تنها مغازه فروش اقلام ضروری مجاز به باز کردن.

"من نمی خواهم به شانس... من فیلم تا دو هفته" گفت: پرسپولیس خانه دار به عنوان او پیوست یک صف طولانی برای خرید, مقررات.

در ایالات متحده اعلام امکان پیشرفت به سمت یک واکسن آمد که نتایج منتشر شده از اولین مرحله از مدرن است واکسن آزمایشی که نشان داد اولین 45 شرکت کنندگان در همه توسعه آنتی بادی ها به ویروس.

مدرن در نظر گرفته شده است در یک موقعیت پیشرو در مسابقه برای پیدا کردن واکسن در برابر coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 13.2 میلیون نفر و کشته 570,000.

آخرین مرحله آزمایش های برنامه ریزی شده به اجرا از طریق اکتبر سال 2022 با محققان انتظار نتایج اولیه و قبل از آن.

بازگشت به 'معمولی'

اما "وجود خواهد داشت بدون بازگشت به 'عادی' برای آینده قابل پیش بینی" سازمان بهداشت جهانی رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: دوشنبه هشدار داد که بدون دولت اتخاذ یک استراتژی جامع وضعیت را "بدتر و بدتر و بدتر است."

در انگلستان ماسک های صورت را تبدیل به اجباری در مغازه ها و سوپر مارکت ها از هفته آینده به وزیر بهداشت گفت: در یک U-نوبه خود در سیاست های قبلی.

ماسک صورت شده اند اجباری در حمل و نقل عمومی در سراسر کشور پس از 15 ژوئن و اسکاتلند در حال حاضر ساخته شده پوشش اجباری برای خریداران.

پس از نظارت به شدت downscaled جشن روز باستیل در پاریس, رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی همچنین گفت که او می خواهم برای ایجاد ماسک اجباری محصور در فضاهای عمومی.

"ما نشانه آن است که (وقوع) شتاب کمی," او گفت:.

پاکسازی نظر می آیند به عنوان پزشکان هشدار داده اند از پتانسیل موج دوم از عفونت است که می تواند دوباره پایمال بیمارستان و نیاز به مستندات جدید است که می تواند بیشتر چکش اقتصاد است.

اما دیزنی لند پاریس آغاز خواهد شد "مرحله به مرحله بازگشایی" روز چهارشنبه با تعداد بازدید کننده محدود از طریق آنلاین جدید سیستم رزرو برای اطمینان اجتماعی فاصله.

در ایالات متحده در روز سه شنبه, سخت ضربه ایالت فلوریدا ارسال شده یک رکورد تعداد مرگ و میر برای یک دوره 24 ساعته در 132.

در سراسر کشور بیش از 63,262 عفونت های جدید و 850 مرگ و میر ثبت شد در 24 ساعت گذشته.

کالیفرنیا به شدت نورد بازگشایی برنامه ها و دستور داد تمام داخلی رستوران ها و کافه ها و سینماها برای بستن دوباره به عنوان موارد افزایش یافت و در سراسر آمریکا ثروتمندترین و پرجمعیت ترین دولت است.

کلیساها و همچنین سالن های ورزشی و مراکز خرید و سالن مو و غیر ضروری دفاتر — همچنین باید بسته داخلی عملیات در نیمی از دولت را در بدترین ضربه و پرجمعیت ترین استان ها از جمله لس آنجلس.

زنگ زنگ

کبودی تاثیر اقتصادی همه گیر شد استارک در سنگاپور که در آن رشد اقتصادی بیش از 40 درصد در سه ماهه دوم ياوه جنوب شرق آسیا مالی و معاملاتی hub به رکود اقتصادی برای نخستین بار در یک دهه.

"آن بدترین تا کنون سه ماهه رقم در سنگاپور 55 سال تاریخ" CIMB بانک های خصوصی در منطقه اقتصاددان آهنگ Seng Wun گفته خبرگزاری فرانسه روز سه شنبه.

که بدتر از حد انتظار آمار و ارقام را حلقه زنگ خطری برای دیگر اقتصاد متکی به تجارت است.

بریتانیا نیز شاهد آن اقتصاد کوچک با نزدیک به یک پنجم این افراد در ماه آوریل در مقایسه با سه ماهه قبلی به عنوان مستند فلج فعالیت است.

از آغاز ماه ژوئیه نزدیک به 2.5 میلیون عفونت جدید ثبت شده در سراسر جهان با تعدادی از موارد دو برابر بیش از شش هفته گذشته با توجه به AFP شمارش بر اساس آمار رسمی.

آمریکای لاتین روز دوشنبه ثبت جهانی دوم-بالاترین منطقه ای و مرگ و میر اعلام کرد در مجموع 144,758 مرگ و میر به تصویب 144,023 ثبت شده در ایالات متحده و کانادا است.

آن را در حال حاضر می ایستد دوم تنها به اروپا است.

آفریقای جنوبی reimposed در سراسر کشور حکومت نظامی برای جلوگیری از "coronavirus طوفان" از ظهور قاره سخت ترین ضربه ملت که در آن عفونت های جدید را در صدر 12,000 یک روز.



tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن