میراندا لمبرت, شوهر, Brendan در حال هدف قرار دادن جاده در $112K جریان هوا

محله های نزدیک! میراندا لمبرت نشان داد جدید خود را به طور موقت خانه — و آن را فوق العاده دنج. او و شوهر, Brend

توسط KETABKHOOOON در 15 اردیبهشت 1399

محله های نزدیک! میراندا لمبرت نشان داد جدید خود را به طور موقت خانه — و آن را فوق العاده دنج. او و شوهر, Brendan McLoughlin در حال برنامه ریزی برای عشق خود را در جاده ها در یک تریلر جدید جریان هوا.

"این همه می آید در شستشو" خواننده 36 شده است quarantining در خانه در 400 هکتار تنسی مزرعه با شوهر او از او برای جانشینی تور را در خود نگه دارد در میان بیماری همه گیر کوروناویروس اما او خارش ،

"هنگامی که مردم از من بپرسید سوالات در مورد تمام سفر من انجام داده ام من پاسخ این است که تقریبا مشابه در هر زمان. "من بوده ام در همه جا اما من خیلی دیده نشده از هر چیزی'" لمبرت عنوان یک پست در Instagram در یکشنبه, مه 3. "من تور برای 19 سال و بیشترین بار ما فقط رول در بازی ما نشان می دهد و رول به شهر بعدی. من فقط بدست به صرف برخی از زمان واقعی در چند مکان من شده است."

او توضیح داد که پس از مصرف یک "استراحت بسیار مورد نیاز" و "زمان به لانه" با شوهرش از یک سال او متوجه شد که "فقط به خاطر من نمی توانم سفر و بازی را نشان می دهد به این معنا نیست که من نمی توانم سفر و موسیقی است."

"من شگفت انگیز ترین سفر همراه من و ما تصمیم به اضافه کردن یک عضو خانواده است. Y'all دیدار با 'کلانتر.' یک سال 2020 جریان هوا جهانگرد" که برنده جایزه گرمی نوشت.

کشور سوپراستار مشترک یک عکس از خودش و ستاره سابق افسر پلیس شهر نیویورک ایستاده در مقابل gleaming نقره تریلر همراه با یک ویدیو که نشان داد داخل 27-پا به خانه دور از خانه, که ویژگی های یک حمام و ملکه به اندازه تخت خواب است و قیمت در بیش از $112,000.

"من یک تریلر جمع آوری برای سال ها و این بسیار برای اولین بار یکی از جدید" لمبرت اضافه شده است. "من اجازه رفتن از چند نفره به اتاق را برای ماجراجویی در این نقره ای سنگ! من نمی خواهم تغییر دهید اما من یادگیری به آن را در آغوش. تا زمانی که من به عقب بر گردیم در [من تور اتوبوس] الویرا و تور, من کشیدن این دکل در سراسر کشور است. من می دانم که دیدن دنیا را از طریق شیشه جلو اتومبیل دوباره به ارمغان بیاورد خلاق vibes." این خواننده که قبلا در زمان او سال 1952 جریان هوا Wanda the Wanderer در تور با او به عنوان یک نوار نورد در سال 2018 اضافه هشتگهای #highwayvagabonds #livinlikehippies #BandMetour.

لمبرت و McLoughlin ماجراجویی جدید می آید یک کمی بیش از سه ماه پس از زن و شوهر جشن اولین سالگرد عروسی. در ماه فوریه NYPD تایید به ما هفتگی است که McLoughlin بازنشسته شده بود به عنوان یک افسر پلیس است. او مشغول به کار بود به عنوان گارد امنیتی در تور خود را.

یک منبع گفت:" ما به طور انحصاری در ماه مارس که زن و شوهر نیز ممکن است اضافه کردن به خانواده خود را در آینده نزدیک به عنوان لمبرت "می خواهد برای شروع یک خانواده." (McLoughlin در حال حاضر کودک نو پا پسر, Landon با سابق خود Kaihla Rettinger.)

"میراندا شده است گفتن دوستان که او می خواهد یک کودک و با برندان برای همیشه" این منبع اضافه شده است. "آنها همراه را به خوبی با هم. آنها همیشه با تمرکز بر هر یک از دیگر و در آغوش گرفتن یا بوسیدن. آنها بسیار گرم برای هر یک از دیگر و این نشان می دهد که در زبان بدن خود را."

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de