مدل مادر! مولی سیمز ترین Relatable پدر و مادر نقل قول در حالی که بالا بردن کودکان و نوجوانان 3

با سه نفر! مولی سیمز دارای سه فرزند و نه تردید برای به اشتراک گذاشتن پرده اعترافات پدر و مادر در مورد بالا برد

توسط KETABKHOOOON در 27 خرداد 1399

با سه نفر! مولی سیمز دارای سه فرزند و نه تردید برای به اشتراک گذاشتن پرده اعترافات پدر و مادر در مورد بالا بردن آنهایی که کمی بیش از سال است.

مدل و همسرش اسکات Stuberبستن گره در سال 2011 و استقبال پسرش بروکس سال بعد. او پسر کوچک, خواهر و برادر, اسکارلت و خاکستری وارد در سال 2015 و 2017 شد.

در نوامبر سال 2016 بازیگر باز به Us Weekly منحصرا در مورد باروری سفر, مشاوره زنان در تلاش برای باردار شدن برای بیان احساسات خود را.

"سعی کنید حداقل یک فرد شما می توانید به صحبت و واقعا باز با" کنتاکی بومی گفت: ما در زمان. "وجود دارد مقدار زیادی از لحظات تاریک. ... آن را به مطمئن شوید که آسان نیست و من بسیار خوش شانس برای پیدا کردن شاهزاده من و خانواده من است. من فکر می کنم آنچه زنان خود قرار داده و از طریق احساسات و عکس ها و هورمون و افزایش وزن و پس از آن تلاش برای از دست دادن وزن -- آن را فقط به مبارزه آن بسیار دشوار است."

این Sports Illustrated Swimsuit model تصمیم به مسدود کردن تخم مرغ با دکتر شاهین غدیر's راهنما در جنوب کالیفرنیا مرکز باروری قبل از جلسه خود را تولید ، "مادری clock همه ناگهانی فقط شروع به اتفاق می افتد," او توضیح داد. "ما به پایان رسید تا انجماد [جنین] حدود نه ماه قبل از ما ازدواج کردم در سپتامبر سال 2011 است."

سیمز گفت: ما که او در واقع باردار در ماه عسل, حاملگی بروکس در هاوایی است. او توضیح داد: "من فکر می کنم چون ما تا به حال مسدود و از آنجا که من تا به حال در پشت ذهن من پتو ایمنی — ایمنی net — من باردار شدم."

اسکارلت هر چند در زمان دو دوره از IVF. در واقع لاس وگاس آلوم بود در مورد "آیا دور دیگری" هنگامی که او را بر او و اهل لس آنجلس تا به حال یک نوزاد در راه است.

مقام سوم بارداری پیدا کردن که او و Stuber انتظار داشتند که خاکستری بود "یک شوک است." سیمز توضیح داد: به ما "پس از پنج آزمایش ما مثل, 'OK شاید این اتفاق می افتد.'"

نگه داشتن اسکرول برای خواندن relatable چیزهایی سابق مشاهده موارد کمک کننده است گفت: در مورد پدر و مادر در طول سال از چند tasking برای شروع خانواده او بعدها در زندگی است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de