مدرن را coronavirus واکسن نشان می دهد که نتایج امیدوار کننده ای در میمون ها

مدرن را coronavirus واکسن نشان می دهد که نتایج امیدوار کننده ای در میمون ها واشنگتن: ما بیوتکنولوژی شرکت مدرن

توسط KETABKHOOOON در 8 مرداد 1399
مدرن را coronavirus واکسن نشان می دهد که نتایج امیدوار کننده ای در میمون ها

واشنگتن: ما بیوتکنولوژی شرکت مدرن این واکسن برای رمان coronavirus نشان داده است یک پاسخ ایمنی قوی و جلوگیری از این ویروس از تکرار در بینی و ریه ها از میمون ها نشان داد یک مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند در روز سه شنبه.

این واقعیت است که این واکسن مانع از ویروس از تکرار در بینی دیده می شود که به ویژه مهم در جلوگیری از آن را از منتقل می شود بعد به دیگران.

همان نتیجه نمی رخ می دهد که دانشگاه آکسفورد واکسن مورد آزمایش قرار گرفت میمون هر چند که واکسن را جلوگیری از ویروس از ورود حیوانات' ریه ها و ساخت آنها بسیار بیمار است.

در Moderna حیوانات مطالعه در سه گروه هشت rhesus macaques دریافت یا دارونما یا واکسن در دو دوز مختلف سطوح — 10 میکروگرم و 100 میکروگرم است.

همه واکسن macaques تولید سطح بالایی از آنتی بادی خنثی سازی این حمله بخشی از SARS-CoV-2 ویروس استفاده می شود برای حمله به سلول های.

به ویژه میمون دریافت دو دوز سطح تولید این آنتی بادی در سطح بالاتر از کسانی که در انسان است که بهبود از COVID-19.

نویسندگان گزارش داد که این واکسن نیز ناشی از تولید های مختلف سلول های ایمنی شناخته شده به عنوان سلول های T که ممکن است کمک به افزایش کلی پاسخ.

عمده ای از نگرانی های منطقه است که واکسن در حال توسعه در واقع می تواند نتیجه معکوس با تقویت به جای سرکوب این بیماری است.

به اصطلاح واکسن های مرتبط: افزایش بیماری تنفسی (VAERD) مرتبط شده است تولید یک نوع خاص از سلول T شناخته شده به عنوان Th2 — اما این سلول ها ساخته نشده بود در طول این آزمایش نشان می دهد این واکسن نمی نافرجام است.

چهار هفته پس از میمون خود را دریافت کرد دوم تزریق آنها در معرض SARS-CoV-2 ویروس هم از طریق بینی و به طور مستقیم به ریه ها از طریق یک لوله.

پس از دو روز بدون تکثیر ویروس شناسایی شد در ریه ها از هفت به هشت macaques در هر دو بالا و پایین دوز گروه.

در مقابل تمام هشت نفر در گروه دارونما ادامه داد: به این ویروس در حال حاضر.

هیچ یک از هشت macaques در دوز بالا گروه تا به حال قابل تشخیص سطح ویروس در بینی خود را دو روز پس از قرار گرفتن در معرض.

"این اولین بار است که یک تجربی COVID-19 آزمایش واکسن در پستانداران غیرانسان نشان داده شده است برای تولید چنین سریع ویروسی کنترل راه هوایی فوقانی گفت:" موسسه ملی سلامت که co-طراحی و توسعه واکسن.

یک COVID-19 واکسن قادر به متوقف کردن ویروس در ریه ها جلوگیری خواهد شد این بیماری از تبدیل شدن شدید در حالی که متوقف کردن ویروس از تکرار در بینی می تواند موجب کاهش انتقال است.

این مدرن واکسن با استفاده از مواد ژنتیکی در شکل RNA ویروسی برای رمزگذاری اطلاعات مورد نیاز برای رشد SARS-CoV-2 سنبله پروتئین در داخل بدن انسان به ماشه یک واکنش سیستم ایمنی بدن.

سنبله پروتئین به coronaviruses خود تاج مانند ظاهر و استفاده می شود برای حمله به سلول های انسانی اما با خود فکر کردم به نسبتا بی ضرر است.

مزیت این تکنولوژی این است که آن را دور می زند نیاز به تولید پروتئین های ویروسی در آزمایشگاه کمک به سطح شیب دار تا تولید انبوه است.

هر دو مدرن را واکسن و واکسن co-طراحی و توسعه توسط دانشگاه آکسفورد و AstraZeneca وارد اواخر مرحله آزمایش های انسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de