مامان ربوده و پرواز به مکزیک به روسیه, آمریکا, دفاع, اسرار فدرال می گویند

یک زن 47 ساله متهم است که او 6 ساله و top secret دولت اسناد و مدارک به مکزیک سعی کنید به کارگزار معامله با مقا

توسط KETABKHOOOON در 18 تیر 1399

یک زن 47 ساله متهم است که او 6 ساله و top secret دولت اسناد و مدارک به مکزیک سعی کنید به کارگزار معامله با مقامات روسی.

او نمی حضانت دختر — و یا اجازه دسترسی به اسناد طبقه بندی شده, به گفته مقامات وزارت دادگستری.

الیزابت جو شرلی, از, غرب ویرجینیا, التماس گناه در روز دوشنبه به اتهام "بین المللی والدین ربایی" و دفاع ملی اطلاعات, وزارت دادگستری ایالات متحده گفت: در انتشار اخبار. او چهره تا 13 سال در زندان فدرال و 500,000 دلار جریمه.

"خانم شرلی به حال یک وظیفه برای حفاظت از اطلاعات طبقه بندی شده" مامور اف بی آی مایکل Christman گفت: در انتشار. "به جای او تصمیم به شکستن قانون و اعتماد قرار می گیرد و قصد دارد به پاس دفاع ملی اطلاعات به مقامات روسی که می تواند قرار داده اند ما شهروندان در خطر است."

شرلی قبلا خدمت در نیروی هوایی ایالات متحده که در آن او داده شد او اولین Top Secret/حساس Compartmented امنیت اطلاعات ترخیص, دادستان گفت.

با توجه به انتشار اخبار او بعد از خدمت در نیروی هوایی و نیروی دریایی ایالات متحده ذخایر و مشغول به کار در تکالیف با آژانس امنیت ملی.

از سال 2001 تا 2012 شرلی ادامه کار خود را با چندین آژانس های فدرال — از جمله دفتر اطلاعات نیروی دریایی ، وزارت دفاع ، وزارت انرژی و ملی سایبر تحقیقی مشترک نیروی کار دادستان گفت.

در ماه جولای سال 2019 شرلی برنامه ریزی شده بود برای بازگشت او 6 ساله پدر به دختر, پدر و نامادری که بازداشت اولیه با توجه به دادگاه براده.

به جای آن شرلی گزارش به آنها گفت که او دچار مشکل ماشین و خواهد آورد و دختر خود را به روز بعد. آنها سپس به فرودگاه دادستان گفت.

یک پلاک خوان دستگیر شرلی خودرو دو مایل از Baltimore-Washington, فرودگاه با توجه به دادگاه براده. زمانی که خطوط هوایی آمریکا لغو پرواز خود را یک کارمند هتل گفت: اف بی آی به شرکت هواپیمایی پرداخت شده برای آنها را به اقامت در نزدیکی یک روز مسافرخانه.

پدر دریافت منحصر به فرد بازداشت در دادگاه خانواده پس از شرلی موفق به بازگشت دختر خود را با توجه به دادگاه براده. 6-در سال گزارش شده است گم شده و دو روز بعد.

مارشال آمریکا و مقامات مجری قانون در مکزیک یافت می شود شرلی و دخترش در یک هتل در شهر مکزیک در ماه اوت دادستان گفت.

به گزارش روز دوشنبه انتشار اخبار شرلی به سرقت رفته بود دفاع ملی اطلاعات شامل "یک دولت خارجی نظامی و سیاسی" که او برنامه ریزی شده را به مقامات روسی.

"شرلی در زمان او شش سال به مکزیک با قصد ایجاد ارتباط با نمایندگان دولت روسیه به درخواست اسکان مجدد در کشور است که نمی خواهد استرداد او به ایالات متحده" انتشار متحده است.

مقامات همچنین در یافت پیام در نظر گرفته شده برای مقامات روسی از شرلی در مورد "نیاز فوری" به "موارد حمل از ایالات متحده آمریکا مربوط به [او] زندگی و کار قبل از آنها کشف و ضبط و نابود" دادستان گفت: در انتشار.

FBI بعد از حمله یک واحد ذخیره سازی شرلی تا به حال در غرب ویرجینیا جایی که آنها در بر داشت که آژانس امنیت ملی اسناد یک دفتر اطلاعات نیروی دریایی پاورپوینت حاوی اطلاعات طبقه بندی شده و پیام او تا به حال پیش نویس روسیه به مقامات دولتی با توجه به انتشار.

شرلی است و پس از آن بازگشت و به پدر و شرلی شده است در غرب ویرجینیا زندان در ماه سپتامبر بود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب