مورگان استوارت و اردن McGraw مشغول هستند: دیدن حلقه او

مورگان استوارت و اردن McGraw مشغول هستند پس از کمتر از یک سال از قدمت. این بچه های پولدار بورلی هیلز آلوم 31 ن

توسط KETABKHOOOON در 15 تیر 1399

مورگان استوارت و اردن McGraw مشغول هستند پس از کمتر از یک سال از قدمت.

این بچه های پولدار بورلی هیلز آلوم 31 نشان داد در شنبه, جولای 4, که او تا به حال بدست مشغول به "ملاقات در یک مهمانی" اواز خوان.

Morgan Stewart and Jordan McGraw Are Engaged After Less Than a Year of Dating
مورگان استوارت و اردن McGraw جان Salangsang/شاتر; Andrew H. واکر/شاتر

"آتش بازی" او زیر نویس یک عکس در Instagram که نشان داد او خندان به او نشان داد یک حلقه الماس بر روی دست چپ در حالی که با پوشیدن یک لباس شنا یک قطعه.

ما هفتگی منحصرا نشان داد در ماه مارس که استوارت و خواننده 34 شده بود دوستیابی "را برای ماه می باشد."

این رابطه جدید شروع شد و در مدت کوتاهی پس از روزانه پاپ cohost برای ثبت طلاق از شوهرش برندان فیتزپاتریکدر اکتبر 2019 پس از سه سال از ازدواج و شش سال با هم.

"آنها خیلی خوشحال با هم" یک منبع گفت:" ما به طور انحصاری در زمان. "اردن خانواده نیز دوست دارد مورگان و حمایت از ارتباط آنها."

دوم خودی گفت: ما که McGraw که از تلویزیون دکتر فیل مک گرا "است واقعا خوشحال با مورگان."

این جفت ارز موجب حدس و گمان است که آنها از دیدن هر یک از دیگر در ماه فوریه پس از اردن به اشتراک گذاشته شده یک عکس با استوارت در پاریس. چند هفته بعد آنها رد و بدل لاسی نظرات به یکدیگر Instagram پست و سابق واقعیت تلویزیون ستاره برجسته کشور اواز خوان در داستان او. آنها نیز به اشتراک گذاشته شده عکس از کوکتل آنها ساخته شده به عنوان آنها را از خود جدا میان coronavirus بیماری همه گیر.

یک روز بعد از ما شکست که زن و شوهر بودند یک مورد آنها صحبت در مورد خود نوپای ارتباط در یک شبانه پاپ Instagram زندگی می کنند.

"شما می خواهم به دانستن یک واقعیت بسیار سرگرم کننده شما بچه ها ؟ ما مورخ 10 سال پیش برای یک سال و سپس او را شکست با من'" E! میزبان نشان داد. "و من گفتم:" خوب ، من اهمیتی نمی دهند.' و سپس من در رفت و بدیهی است که به رابطه دیگر و پس از آن سال گذشته ما رو به عقب با هم."

او سپس به شوخی که آنها به پایان رسید تا با دیدن هر یک از دیگر دوباره چون "او مداوم و گفتم اشکالی ندارد.'"

آنها تایید آنها quarantining با هم در میان COVID-19 مستند اقامت در یک خانه در ساحل مالیبو. McGraw که باز برای برادران جوناس در شادی خود را شروع تور گفت: طرفداران که صرف وقت با هم است "همه سرگرم کننده در همه زمان ها است."

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن