اکثر رای دهندگان طرح به بازیگران اولیه رای گیری در انتخابات ریاست جمهوری

شش-در-10 ثبت نام رای دهندگان طرح به رای دادن در اوایل ماه نوامبر انتخابات و یا توسط پست الکترونیکی و یا در فرد

توسط KETABKHOOOON در 12 خرداد 1399

شش-در-10 ثبت نام رای دهندگان طرح به رای دادن در اوایل ماه نوامبر انتخابات و یا توسط پست الکترونیکی و یا در فرد رای گیری اولیه مراکز با توجه به جدید TargetSmart + Dynata ملی رای دهندگان بینش نظرسنجی.

چهل و یک درصد طرح برای رای دادن از طریق پست و 19 درصد طرح برای رای دادن فرد در اوایل. یکی دیگر از 36 درصد طرح به رای حضوری در محل رای گیری در روز انتخابات.

اکثریت دموکرات (68 درصد) طرح به هر دو رای از طریق پست (52 درصد) و یا در اوایل نفر (16 درصد). تنها 29 درصد از دموکرات ها طرح برای رای دادن فرد در روز انتخابات با توجه به نظرسنجی انجام شده 21-27 مه.

در میان مستقل 60 درصد برنامه را به هر دو رای از طریق پست (40 درصد) و یا در اوایل نفر (20 درصد) و 35 درصد طرح برای رای دادن فرد در روز انتخابات.

حتی اگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و چند تن دیگر برجسته جمهوری خواهان مخالف بوده است به گسترش رای گیری از طریق پست بیش از نیمی از جمهوری خواهان (53 درصد) به طرح یا رای توسط پست الکترونیکی (33 درصد) و یا در اوایل نفر (20 درصد). قابل ملاحظه 45 درصد از جمهوری خواهان برنامه ریزی برای رای دادن فرد در Nov. 3.

در علاوه بر این به حزبی تقسیم داده ها نشان می دهد تفاوت در نحوه رای دهندگان قصد رأی دهی در انتخابات عمومی با جنسیت و سن و آموزش و پرورش.

شصت و دو درصد از زنان طرح به رای اولیه در مقایسه با 56 درصد از مردان است. سی و نه درصد از مردان گفتند که طرح به رای شخص در روز انتخابات در مقایسه با 33 درصد از زنان است.

رای دهندگان زیر 50 شد به احتمال زیاد بیشتر از رای دهندگان بیش از 50 به می گویند که آنها طرح را به رای اولیه (62 درصد به 57 درصد بود).

شصت و سه درصد از فارغ التحصیلان دانشگاه طرح به رای اولیه در مقایسه با 56 درصد از رای دهندگان بدون مدرک دانشگاهی.

در میان کسانی که از تصویب این کار رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام است به عنوان رئیس جمهور کثرت (46 درصد) طرح برای رای دادن فرد در روز انتخابات.

اکثریت رای دهندگان (69 درصد) که رد تهمت طرح برای رای دادن زود است.

پنجاه و دو درصد از رای دهندگان گفت که گسترش دسترسی به رای-با-پست الکترونیکی می تواند منجر به سطوح بالاتری از رای دهندگان تقلب. یک اکثریت اکثریت جمهوری خواهان (73 درصد) معتقدند که گسترش دسترسی خواهد منجر به تقلب انتخابات در مقایسه با نیمه مستقل و تنها 34 درصد از دموکرات ها ،

به طور کلی درصد از رای دهندگان که حمایت از گسترش دسترسی به رای-توسط-mail کاهش یافته است از 73 درصد در ماه آوریل به 65 درصد در حال حاضر تا حدی رانده شده توسط حزبی تفاوت دارد.

پشتیبانی برای گسترش دسترسی به رای-با-پست الکترونیکی کاهش یافته و 6 امتیاز در میان دموکرات ها (90 درصد به 84 درصد) و 4 امتیاز در میان مستقل (71 درصد به 67 درصد). در میان جمهوری خواهان حمایت برای گسترش دسترسی به رای-توسط-mail کاهش یافته است 14 امتیاز (57 درصد به 43 درصد) نشان می دهد که چگونه رای دهندگان طرح به بازیگران آراء به طور فزاینده ای قطبی مسئله با تعصب.

این TargetSmart/Dynata نظرسنجی از 1200 ثبت نام رای دهندگان انجام شد 21-27 مه, 2020. شش صد پاسخ دهندگان به مصاحبه از طریق تلفن (79 درصد تلفن همراه از 21 درصد تلفن ثابت) و 600 مورد مصاحبه قرار گرفتند آنلاین از طریق Dynata پنل آنلاین. اعتبار فاصله (نظری حاشیه خطا برای یک مخلوط-روش سنجی) است +/-2.8 درصد است. اعتبار فاصله برای گروه بزرگتر و متفاوت است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب