پارک ملی کوه رینیر در واشنگتن در جستجوی سه کوهنورد گم شده

چند کوهنورد از دست رفته اند در پارک ملی کوه رینیر در واشنگتن با توجه به خدمات پارک های ملی.یک همکار کوهنورد در

توسط KETABKHOOOON در 9 تیر 1399

چند کوهنورد از دست رفته اند در پارک ملی کوه رینیر در واشنگتن با توجه به خدمات پارک های ملی.

یک همکار کوهنورد در آزادی ریج (در پارک ضلع شمالی) گزارش متی, پناهگاه, سیاتل, گم شده در 3 p. m. در ژوئن 26. پناهگاه بود اسکی جلوتر از شریک زندگی خود را در مورد 10,400 پا ارتفاع آن را مشکوک است که او سقوط کرد.

نقطه ای که در آن پناهگاه رفت از دست رفته است که در آن شش کوهنوردان درگذشت در سال 2014.

"این است که بسیار تند خاتمه در صخره و شناخته شده است به صورت مکرر بهمن و فعال rockfall" با توجه به انتشار اخبار از خدمات پارک های ملی. "همراه با این سطح شکسته از کربن یخچال جلوگیری از استقرار در زمین تیم در این جستجو است."

یک پارک ملی خدمات هلیکوپتر نمی تواند کردهاید کوهنورد; پایین شیب بادها مسدود هلیکوپتر از پرواز نزدیک به زمین است. شدید پایین شیب وزش مسائل رخ داده در آن شب به خوبی و فقیر پرواز شرایط مسدود پرواز اضافی از بیرون رفتن در روز شنبه.

بیشتر هلیکوپتر جستجوهای رخ خواهد داد اوایل این هفته هنگامی که هوا پایدار است.

دو کوهنورد دیگر را نیز از دست رفته در پارک: 25 ساله وینسنت Djie در Longmire منطقه و 27 ساله Talal Sabbagh در بهشت.

پنج شنبه مشخص شده سومین روز از جستجو برای Dije (و او در گذشته در ژوئن 19). خدمات پارک های ملی نمی خواهد موضوع هر گونه به روز رسانی تا زمانی که او در بر داشت و مردم را تشویق به تماس (360) 569-6683 با اطلاعات در مورد محل سکونت خود را. زمین و هوایی جستجوها ادامه دارد. او با پوشیدن شلوار سیاه و سفید و آبی و سفید کراوات رنگ پیراهن و حمل کوچک طناب کشی-نوع کیسه.

جمعه پنجمین روز از عملیات جستجو برای Sabbagh و شبیه به Dije پارک سرویس نخواهد انتشار به روز رسانی تا زمانی که "اطلاعات قابل توجهی" پیدا شده است. او در آخرین حضور در یکشنبه, ژوئن 21, پیاده روی در بهشت با پوشیدن یک پیراهن آبی روشن ، زیر یک ژاکت سیاه و سفید, سیاه و تاریک, نایک, کفش. وسیله نقلیه خود را در پارکینگ وجود دارد.

ایالات متحده آمریکا امروز رسیده به خدمات پارک های ملی برای به روز رسانی در سه کوهنورد.

خدمات پارک نیز درخواست برای کمک های عمومی در هر یک از جستجوهای. خطرناک اواخر بهار شرایط می تواند با قرار دادن افراد در معرض خطر و اگر جریان باقی می ماند برف, برف, پل ها ممکن است ثابت کند که خطرناک است و می تواند منجر به حوادث بر اساس آخرین به روز رسانی در مورد Sabbagh. کوهنورد باید عمل به احتیاط است.

آیا غیر ضروری پیاده روی خطرات

پیاده روی ممکن است دشوار است به ویژه در میان coronavirus گیر با توجه به منابع محدود.

"ما پاسخ گوی اضطراری محدود در حال حاضر می گوید:" میشل تامپسون سخنگوی ایالتی آریزونا پارک ها و مسیرهای پیاده روی. "آنها مشغول کار بر روی بسیاری از موقعیت های دیگر. ما نمی خواهیم به مردم با قرار دادن خود در معرض خطر در یک دنباله با استفاده از آن منابع است."

واشنگتن مسیرهای ارتباط می گوید کوهنورد نباید مبادرت به فضاهای که ممکن است مطرح خطرات است که می تواند منجر به سقوط یا آسیب نیاز به نجات.

کوهنورد باید کوتاه تر افزایش نزدیک به خانه به جای شروع از راه دور treks.

"اگر شما هنوز رتبهدهی نشده است شروع به سفر خود را در خانه بمانند و یا در نظر گرفتن بخش های کوتاه پیاده روی در امتداد دنباله دار که در آن شما می تواند به طور کامل خودکفا و بدون تکیه بر دیگران برای کمک به شما با حمل و نقل مواد غذایی و سایر خدمات" آریزونا دنباله انجمن, مدیر اجرایی, Matt نلسون نوشت: در یک پست وبلاگ.

کمک: Nicquel تری الیس و Weldon B. Johnson

امن: پیاده روی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس? در اینجا چگونه برای ایمن ماندن در مسیرهای پیاده روی.

Q&A: آنچه که در مورد قرنطینه منظور اگر سفر به نیویورک, نیوجرسی یا کنتیکت

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: پارک ملی کوه رینیر در جستجوی سه کوهنورد گم شدهtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de