MTV کاهش روابط با خواب نیمروز کلید الکس Kompothecras پس از نژادپرستانه نظرات

برگزاری همه پاسخگو باشد. MTV به پایان رسیده و ارتباط آن با الکس Kompothecrasکه به نظر می رسد در تمام سه فصل از

توسط KETABKHOOOON در 28 خرداد 1399

برگزاری همه پاسخگو باشد. MTV به پایان رسیده و ارتباط آن با الکس Kompothecrasکه به نظر می رسد در تمام سه فصل از خواب نیمروز کلیدزیر را لحاظ نژادی متهم نظرات.

"ما تصمیم به قطع روابط با الکس و ویرایش فصل جاری به حداقل رساندن حضور او" این شبکه در بیانیه ای گفت به ما هفتگی در روز سه شنبه, ژوئن 16. "او نمی خواهد در فصل آینده از خواب نیمروز کلید."

Kompothecras, 25 نظر با n-word در یک مطرح Instagram photo. او همچنین اظهار نظر خنده های متعدد دیگر نژادپرستانه پست.

MTV Cuts Ties With Siesta Key's Alex Kompothecras After Racist Comments
الکس Kompothecras در خواب نیمروز کلیدی فصل 3. MTV

فصل 3 از خواب نیمروز کلید بازگشت و با یک قسمت جدید در روز سه شنبه, ژوئن 16, اما Kompothecras قطع شد. علاوه بر این مراسم افتتاحیه بود که در اصل مجموعه ای به یکی دو ساعت در قسمت پشت به پشت. به جای آن یک 54 دقیقه قسمت که شامل نمی شود اصلی صحنه های که در آن او بود. به جای فقط پشت سر خود را نشان داده بود در یک صحنه.

نیمه دوم فصل 3 را به تمرکز بر روی قانون, مدرسه, دانشجو, روابط دختر الهام سالرنوبه عنوان او می یابد که او فریب خورده او را با ژولیت پورتر. علاوه بر این, او و, Salerno, 25, پیدا کردن آنها انتظار اولین فرزند خود را. با این حال او نیست به ویژه در پیش نمایش برای چه آمده است. زن و شوهر, استقبال از اولین فرزند خود Alessi در ژوئن 11.

این خبر یک هفته پس از MTV قطع روابط با دی Nguyen از چالش پس از چندین حمله توییتهایی ارسال شده در میان سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات. او پس از عذرخواهی و این شبکه در حال ویرایش خود را از این چالش: کل جنون.

"آنچه اعلام شد نبود به معنای مضر و یا تبعیض آمیز در هر ماده. این یک زانو حرکت تند و سریع یک واکنش است و قطعا راهی نیست که من احساس می کنم و نه آنچه که من به معنای" او گفت: ما در یک بیانیه است. "من دوست دارم به آن را به عقب. اما از آن است که در خارج وجود دارد و به مجموعه ای برای ضبط مستقیم. نژادی و عدم تحمل غیر قابل تحمل و غیر قابل قبول است. داشتن تا به حال برای مقابله با نژادپرستی تمام زندگی من از قضا از طریق تمام این وجود دارد که یک احساس گرم من با این واقعیت است که انسان در حال ایستاده هم به تماس غیر قابل قبول نظرات و رفتارهایی که در گذشته به ندرت نامیده می شود. دوباره ما نشان داده است که شما می توانید در نظر گرفته شود در یک ثانیه بر روی تمام سیستم عامل رسانه های اجتماعی."

خواب نیمروز کلید پخش در ام تی وی روز سه شنبه در 8 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de