بمبئی مقامات به استفاده از 'هوشمند کلاه' به شناسایی COVID-19 موارد

یک کارگر داوطلب سلامت از هند NGO Bharatiya جین Sanghatana می پوشد "کلاه ایمنی هوشمند" برای سرعت بخشیدن به کر

توسط KETABKHOOOON در 1 مرداد 1399
یک کارگر داوطلب سلامت از هند NGO Bharatiya جین Sanghatana می پوشد "کلاه ایمنی هوشمند" برای سرعت بخشیدن به کروناویروس نمایش در محله های فقیرنشین بمبئی. عکس: AFP

بمبئی: به عنوان coronavirus عفونت افزایش در بمبئی مقامات در هند بدترین آمار شهرستان در حال تبدیل شدن به "هوشمند کلاه" به سرعت نمایش و شناسایی موارد مشکوک در مالی پایتخت پرجمعیت زاغه.

قابل حمل thermoscanners — قبلا مستقر در دبی, ایتالیا و چین — فعال سلامت کارگران به رکورد دمای هوا از ده ها تن از ساکنان در هر دقیقه و می تواند به عنوان یک سلاح کلید در بمبئی تلاش برای از بین بردن ویروس از شهر 18 میلیون.

"سنتی روشهای غربالگری را به مقدار زیادی از زمان. شما رفتن به یک زاغه با 20000 نفر و آن طول می کشد شما سه ساعت به صفحه نمایش 300 نفر" گفت: Neelu جین پزشکی داوطلب وابسته به گروه غیر انتفاعی Bharatiya جین Sanghatana.

"اما زمانی که شما با استفاده از این کلاه همه شما باید انجام دهید این است که درخواست مردم برای بیرون آمدن از خانه های خود چهره آنها را و شما می توانید صفحه نمایش از 6000 نفر در دو و نیم ساعت" او گفت: AFP.

این کلاه ایمنی اهدا شد به مقامات در بمبئی و در نزدیکی شهر پونا که هر دو قفل شده در یک ماه-نبرد طولانی علیه بیماری همه گیر با موارد در سراسر هند افزایش گذشته یک میلیون در روز جمعه.

اما فقط با دو کلاه ایمنی در استفاده در هر یک از شهرستان های فشار برای شناسایی و جداسازی ساکنان آلوده خواهد شد را به یک زمان طولانی است.

وارداتی کلاه — که هزینه حدود 600,000 روپیه ($8,045) — نیز در تقاضای بالا در جاهایی مثل دبی گفت: Jain, ساخت آن را بسیار دشوار است برای گسترش ظرفیت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب