قتل سرباز آمریکایی, ونسا Guillen قرار می دهد نور افکن در آزار و اذیت جنسی

هوستون: قتل یک سرباز ارتش ایالات و پس از آن خودکشی رئیس مشکوک است و قرار دادن یک نور افکن در آزار و اذیت جنس

توسط KETABKHOOOON در 17 تیر 1399

هوستون: قتل یک سرباز ارتش ایالات و پس از آن خودکشی رئیس مشکوک است و قرار دادن یک نور افکن در آزار و اذیت جنسی در ارتش ایالات متحده.

ونسا Guillen, a 20-year-old ارتش ما متخصص در فورت هود در تگزاس رفت از دست رفته بیش از دو ماه پیش.

پس از یک هفته طولانی و جستجوی وکیل Guillen خانواده تایید کرد که بقایای انسانی یافت شده در تاریخ 30 ژوئن در نزدیکی سابق پایگاه بودند کسانی که از سرباز از دست رفته.

مظنون اصلی در مورد یک همکار ارتش ما متخصص به نام هارون رابینسون که او نیز بر اساس در فورت هود خودکشی چهارشنبه گذشته به عنوان پلیس بسته در او.

یکی دیگر از مظنون Cecily Aguilar Robinsons دختر متهم شده بود روز پنجشنبه گذشته با "توطئه برای مداخله با شواهد."

پس Guillens ناپدید شدن در آوریل 22, عزیزان بارها گفته است که او از نظر جنسی مورد آزار و اذیت در پایگاه نظامی.

"او از ترس به آن را گزارش" خواهر Lupe گفت: ABC News.

"او گزارش آن را به دوستان خود. او گزارش آن را به خانواده اش. او حتی گزارش به دیگر سربازان در پایگاه" او گفت:.

"اما او نمی خواهید برای انجام یک گزارش رسمی به خاطر او بود که ترس از اقدامات تلافی جویانه و blackballed و او مانند بسیاری از قربانیان سعی در مقابله با آن خودش است."

Guillens مورد گرفته شده است تا توسط چندین برجسته و چهره های عمومی از جمله presumptive دموکراتیک نامزد برای ریاست جمهوری و جو بایدن.

"ما آن را مدیون به کسانی که قرار دادن بر روی لباس و به خانواده های خود برای پایان دادن به آزار و اذیت جنسی و تجاوز در ارتش, و نگه دارید عاملان پاسخگو می شود."

- عزت و احترام -

با توجه به وزارت دادگستری رابینسون گفت اگویلار دو لا فرانترا او را کشته بود Guillen با یک ضربه چکش به سر و جفت او را به یک سایت از راه دور به دور از آن.

با توجه به Guillen خانواده وکیل ناتالی Khawam, Guillen برنامه ریزی شده بود به پرونده آزار و اذیت جنسی شکایت علیه رابینسون.

"ما اعتقاد داریم او به قتل او چرا که او قرار بود به گزارش آزار جنسی" Khawam گفت.

Guillen گفت: رابینسون به دنبال او به دوش و تماشا او را وکیل گفت.

Khawam گفت: آزار و اذیت جنسی بود "اپیدمی" در ارتش و به نام برای کنگره به منظور بررسی.

"شما نمی تونم به نوبه خود چشم نمی," او گفت:.

سناتور کریستن جیلیبرند از حزب دموکرات از نیویورک به نام برای پنتاگون بازرس کل برای انجام تحقیقات.

Guillens مورد "جدی و نگران کننده سوال در مورد Armys توانایی برای جلوگیری از آزار و اذیت و حمله به, پاسخ به اعمال مجرمانه و تامین عدالت برای قربانیان و خانواده های آنها" Gillibrand در بیانیه ای گفت.

"باید وجود داشته باشد و با تحقیق کامل به Guillens ناپدید شدن هر دو برای ارائه عدالت و آغاز تغییر در Armys رویکرد به تجاوز جنسی در ارتش و فرهنگ است که آن را قادر می سازد."

دامون فلپس این مقام مسئول در ارتش به رهبری بررسی یک کنفرانس خبری گفت هفته گذشته که برای زمان حال وجود ندارد "اطلاعات معتبری" برای حمایت از آزار و اذیت نماید.

اما در روز دوشنبه فورت هود ارشد فرمانده سرگرد ژنرال اسکات Efflandt متعهد به "کامل در حال انجام تحقیقات در آزار و اذیت جنسی و اقدامات علیه کسانی که یافته."

"هر فرد را بالا می برد که دست راست خود را برای خدمت به خود و خانواده و کشور خود را در لباس سزاوار به امن و تحت درمان با عزت و احترام" Efflandt گفت.

"به قربانیان آزار و اذیت جنسی و تجاوز است. ما شما را بشنود."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن