Naya Rivera به اشتراک گذاشته شده عکس شیرین با پسر Josey 1 روز قبل از رفتن از دست رفته

Naya Rivera و Josey حسن نیت ارائه میدهد از Naya Rivera/Instagramشیرین ترین پیوند. Naya Rivera ارسال شده نزدیک

توسط KETABKHOOOON در 19 تیر 1399
Naya Rivera Shared a Sweet Photo With Her Son Josey 1 Day Before Going Missing
Naya Rivera و Josey حسن نیت ارائه میدهد از Naya Rivera/Instagram

شیرین ترین پیوند. Naya Rivera ارسال شده نزدیک selfie با او 4 ساله و پسر Josey یک روز قبل از Glee آلوم گزارش شد گم شده است.

"فقط دو نفر از ما" بازیگر, 33, زیر نویس سه شنبه, جولای 7, Instagram عکس از خودش بوسیدن او یک کمی.

"دعا برای شما و خانواده خود را" سرگرم Todrick سالن اظهار نظر در رسانه های اجتماعی ها, در حالی که Jersey Shore ستاره آنجلینا Pivarnick نوشت: "دعا آنها را شما پیدا کنید."

هنگامی که بومی کالیفرنیا بود 30 دقیقه عقب افتاده در بازگشت او اجاره موتوری پل موقت نظامی زدن قایق در دریاچه Piru در نزدیکی لس آنجلس در چهار شنبه 8 ژوئیه پرسنل جستجو برای صنایع دستی در بر داشت و Josey داخل خواب به تنهایی Ventura County کلانتر گفت Us Weekly , در بیانیه ای. در حالی که ریورا پسر داشت با پوشیدن جلیقه نجات "یکی دیگر از جلیقه [داشت] در هیئت مدیره قایق برای بزرگسالان پس از آن به نظر می رسد مانند [ریورا] بود پوشیده نیست" او.

"اعتقاد بر این است که نیا و پسرش شد, شنا در دریاچه ای در نزدیکی قایق و به عنوان آنها را به قایق پسر او ساخته شده آن را به قایق و Naya رفت زیر آب و نه اندکی" این گروه گفت: ما. کاپیتان اریک Buschow در ادامه گفت: "همه نشانه های نقطه" به خواننده مرده بودن توضیح "این واقعیت که او در دیده آب را نشان می دهد وجود دارد احتمال که او غرق شده است."

هواپیماهای بدون سرنشین تیم یک کلانتر قایق و فرو رفتن تیم به انجام یک جستجو برای جایزه گرمی نامزد از 4:38 بعد از ظهر تا 10 شب که "متوقف شد ... با توجه به تاریکی است." جستجو تنظیم شده است به رزومه در 6:30 صبح روز پنج شنبه 9 جولای با "اضافی غواصان و تجهیزات سونار."

ریورا استقبال Josey در سال 2015 با آن شوهر, Ryan دورسی. سابق زن و شوهر ازدواج کرده بودند از سال 2014 تا 2018.

در ماه نوامبر سال 2019 را ببخشید نه ببخشید نویسنده منحصرا گفت: ما که پسر او گفت که او می خواست می شود در تلویزیون پس از تماشای Glee برای اولین بار. (مادر خود را ایفا سانتانا لوپز در فاکس نشان می دهد.)

Josey "قطعا" دارای استعداد ریورا بوده به ما در زمان. "او را دوست دارد به آواز خواندن او را دوست دارد موسیقی او را دوست دارد به رقص و او واقعا خنده دار است."

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de