Naya Rivera سابق رایان دورسی خال خال با پسر در میان جستجو برای بازیگر

پدر و حالت. Naya Rivera's ex -, شوهر, Ryan دورسیخال خال شد برای اولین بار در لس آنجلس در روز پنج شنبه, جولای

توسط KETABKHOOOON در 20 تیر 1399

پدر و حالت. Naya Rivera's ex -, شوهر, Ryan دورسیخال خال شد برای اولین بار در لس آنجلس در روز پنج شنبه, جولای 9 با پسر Josey یک روز پس از Glee ستاره رفت و گم شده در شهرستان ونتورا دریاچه Piru.

غرب ویرجینیا, مادری, 36, برگزار جفت 4 ساله در اسلحه خود را در تصاویر به دست آمده توسط ایمیل های روزانه در روز پنج شنبه به عنوان دو سمت چپ ریورا خواهر Nickayla ریورا's L. A. خانه که بعد از ظهر.

این توجیه بازیگر — که ازدواج ریورا در ماه جولای 2014 را قبل از جدا کردن در نوامبر 2016 و نهایی خود طلاق در ژوئن 2018 — عینک سیاه کلاه و عینک آفتابی و تطبیق سیاه و سفید توپ را روی گوه به عنوان او انجام Josey به ماشین. پسرش بود که با Naya, 33, زمانی که او رفت از دست رفته در این دریاچه یک روز قبل دیده می شد لبخند در دورسی اسلحه. Josey عینک سیاه و کلاه سفید و سفید توپ را روی گوه.

Naya Rivera Ex Ryan Dorsey Spotted With Son Amid Search Actress
Naya Rivera, Ryan دورسی و Josey دورسی. INFphoto.com/INSTAR; Shutterstock

این دو عکس شد ساعت پس از سرمایه گذاری شهرستان کلانتر از سر جستجو و نجات در تلاش برای نیا روز پنج شنبه در ساعت 5: 45 صبح PT. جستجو متوقف شد در چهار شنبه 10 p. m. PT به دلیل نگرانی های ایمنی و دید مسائل.

Us Weekly, تایید کرد روز دوشنبه در افسران دنبال گام تا: آب بالا ستاره پس از او دیر به بازگشت پل موقت نظامی زدن قایق او اجاره کرده بود در اوایل بعد از ظهر.

پرسنل از قایقرانی اجاره رفت و به دنبال رگ و پیدا Josey خواب در قایق در حدود 4 p. m., اما Naya بود و نه در هیئت مدیره. Josey با پوشیدن جلیقه نجات زمانی که او کشف شد و در آنجا بود اضافی در هیئت مدیره — همراه با بومی کالیفرنیا کیف پول و کیف پول.

"اعتقاد بر این است که نیا و پسرش شد, شنا در دریاچه ای در نزدیکی قایق و به عنوان آنها را به قایق پسر او ساخته شده آن را به قایق و Naya رفت زیر آب و نه اندکی" این شهرستان ونتورا کلانتر گفت: ما در زمان.

پس از حادثه, آمریکا تایید کرد که Josey امن است. "او را در سلامت خوب" کاپیتان اریک Buschow از Ventura County Sheriff وزارت به خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه. "خانواده رفتن را از طریق یک بسیار آسیب زا زمان در حال حاضر."

Naya Rivera Ex Ryan Dorsey Spotted With Son Amid Search Actress
Naya Rivera, سکس با پسر Josey. حسن نیت ارائه میدهد Naya Rivera/Instagram

معاون کریس دایر اشاره کرد که "هیچ نشانه ای از خباثت" در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه. "وجود دارد هیچ نشانه ای از هر چیزی اشتباه است علاوه بر یک حادثه غم انگیز," او اضافه شده است.

این فرد از دست رفته جستجو در حال حاضر تغییر کرده و به بازیابی میشن. "آن تغییر نمی کند و ذوق و ما را فشار رو به جلو با جستجو در عملیات" دایر گفت. "هدف این است که برای آوردن خانم ریورا خانه به خانواده اش."

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب