Naya Rivera خانواده صحبت می کند پس از مرگ او

Naya Rivera خانواده شکسته است سکوت خود را در بازیگر' مرگ غم انگیز در دریاچه Piru در شهرستان ونتورا ایالت کالیف

توسط KETABKHOOOON در 25 تیر 1399

Naya Rivera خانواده شکسته است سکوت خود را در بازیگر' مرگ غم انگیز در دریاچه Piru در شهرستان ونتورا ایالت کالیفرنیا است.

"ما سپاسگزار برای فوران عشق و دعا برای Naya, Josey و خانواده ما در طول هفته گذشته" خانواده اش را خواند و در مهلت در روز سه شنبه, جولای 14. "در حالی که ما در غم از دست دادن ما افسانه ما خوش شانس به افتخار او ابدی میراث مغناطیسی و روح. نیا شگفت انگیز بود استعداد بود اما حتی بیشتر فرد, دختر, مادر و خواهر."

خانواده او ادامه داد: "با تشکر از شما برای مردان و زنان از ونتورا شهرستان تولار و سان لوئیس Obispo شهرستان کلانتر بخش برای خود و تعهد تزلزل ناپذیر تلاش برای پیدا کردن Naya. ما گسترش قدردانی بی پایان و تشویق به قهرمان که او را در بر داشت. با تشکر از شما به دوستان و همکاران و طرفداران برای حمایت مستمر شما. بهشت را به دست آورد ما لودگی فرشته. ما با مهربانی درخواست کنید که به حریم خصوصی ما احترام گذاشته شود در طول این زمان بسیار دشوار است."

Naya Rivera Family Speaks Out After Her Death
Naya Rivera حضور 63 سالانه جوایز امی ساعات پر بیننده در لس آنجلس در 11 سپتامبر 2018 مت بارون/BEI/شاتر

این Glee آلوم 33 به گزارش گم شده در جولای 8 زیر یک دریاچه تفرج با او 4 ساله و پسر Josey. ریورا فرزند داشت خواب در قایق او اجاره ای در حالی که با پوشیدن یک جلیقه نجات. در همین حال به نظر می رسد که بازیگر شد با پوشیدن یک محافظ قنتد, ژاکت پس از بزرگسالان به اندازه نسخه چپ در هیئت مدیره.

در آن زمان مقامات گفتند که او مرده فرض. "اعتقاد بر این است که نیا و پسرش شد, شنا در دریاچه ای در نزدیکی قایق و به عنوان آنها را به قایق پسر او ساخته شده آن را به قایق و Naya رفت زیر آب و نه اندکی" این شهرستان ونتورا کلانتر تایید در بیانیه ای به ما.

ماموریت نجات برای گام تا: آب بالا بازیگر بعد منتقل شده و به بهبود تلاش است. رابرت Inglis از ونتورا شهرستان کلانتر, جستجو و نجات تیم منحصرا گفت: ما روز یکشنبه 12 جولای که بادها به احتمال زیاد "لگد کردن" هنگامی که او در آب است.

"کسانی که پل موقت نظامی زدن قایق ها بسیار سبک و هنگامی که شما آنها را با فشار می توانید آن را به دور از شما" Inglis توضیح داد. "او ممکن است سعی کردم به شنا بعد از قایق. ... اما این همه حدس و گمان است. هنگامی که ما فراموش کردهاید که شما پاسخ به یک سوال خیلی بیشتر."

ریورا در, Yolandaو برادر , Mychalپیوست تلاش های جستجو در شنبه, جولای 11. دو روز بعد کلانتر توییتی که "بدن یافت شده در دریاچه Piru این صبح است."

مقامات تایید کرد بعد از آن روز که ریورا مرده بود. هیچ قتل و یا خودکشی مشکوک شد و Ventura County Medical Examiner اعلام کرد در یک مصاحبه مطبوعاتی در روز سه شنبه که علت مرگ غرق شد.

ریورا مشترک Josey با شوهر سابق رایان دورسی. بازیگران ازدواج کردند, از سال 2014 تا 2018. در پی حادثه Dorsey, 36, خال خال شد در لس آنجلس با جفت پسر در جولای 9.

این متاسفم متاسفم نویسنده قبلا باز شده تا به Mini Magazine در مورد چگونه او بالا بردن پسرش به بود. "من امیدوارم که برای القای اخلاق خوب و ارزش او" او توضیح داد که در سال 2016. "من می خواهم به او آموزش اعتماد به نفس می شود اما نوع قوی اما نه افتخار و برای همیشه در عشق با زندگی است."

ریورا بدن بازیافت شد در هفتمین سالگرد همکار Glee costar Cory Monteith را مصرف بیش از حد تصادفی مرگ است.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب