Naya Rivera نهایی تلویزیون ظاهر خواهد شد 3 هفته پس از مرگ او

Naya Rivera ظاهر خواهد شد در فصل 3 از شکر راشکه اولین در Netflix سه هفته پس از درگذشت بازیگر در حادثه غرق شدن

توسط KETABKHOOOON در 10 مرداد 1399

Naya Rivera ظاهر خواهد شد در فصل 3 از شکر راشکه اولین در Netflix سه هفته پس از درگذشت بازیگر در حادثه غرق شدن در سن 33.

این Glee آلوم فیلم برداری او قسمت به عنوان مهمان قاضی در پخت رقابت های سری در لس آنجلس در ماه فوریه در مدت کوتاهی قبل از تولید در ایالات متحده آمریکا و کوبا به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. اعتقاد بر این است که او آخرین تلویزیون ظاهر. کل فصل را شروع جریان در پنج شنبه, جولای 31.

Naya Rivera Final TV Appearance Will Air 3 Weeks After Her Death Sugar Rush
Naya Rivera. حسن نیت ارائه میدهد Naya Rivera/Instagram

مهلت گزارش روز پنج شنبه 30 جولای که Netflix مشورت ریورا مدیر Gladys Gonzalez — که در تماس نزدیک با خانواده اش پس از فاجعه — هنگامی که تصمیم گیری چه چیزی برای انجام با این فیلم. جریان پلت فرم تصمیم به انتشار این قسمت به عنوان برنامه ریزی شده با توجه به افتخار اواخر ستاره ظاهر می شود قبل از باز کردن اعتبارات است.

این Devious Maids آلوم گزارش شد گم شده در جولای 8 پس از او 4 ساله و پسر Josey شد بر روی یک پل موقت نظامی زدن قایق در دریاچه Piru در کالیفرنیا است. بدن او بهبود در جولای 13. او علت مرگ مشخص شد به غرق شدن است.

Naya Rivera Final TV Appearance Will Air 3 Weeks After Her Death Sugar Rush
فصل 3 از Netflix را شکر راش' برای اولین بار پنج شنبه, جولای 31. Netflix

ریورا گذاشته شد و به استراحت در چمن جنگل پارک یادبود در هالیوود هیلز منطقه لس آنجلس در روز جمعه, جولای 24.

او خانواده خود را شکست, سکوت در 14 ژوئیه پس از مرگ او تایید شد. "ما سپاسگزار برای فوران عشق و دعا برای Naya, Josey و خانواده ما در طول هفته گذشته کردند." "در حالی که ما در غم از دست دادن ما افسانه ما خوش شانس به افتخار او ابدی میراث مغناطیسی و روح. نیا شگفت انگیز بود استعداد بود اما حتی بیشتر فرد, دختر, مادر و خواهر."

این بیانیه ادامه داد: "با تشکر از شما برای مردان و زنان از ونتورا شهرستان تولار و سان لوئیس Obispo شهرستان کلانتر بخش برای خود و تعهد تزلزل ناپذیر تلاش برای پیدا کردن Naya. ما گسترش قدردانی بی پایان و تشویق به قهرمان که او را در بر داشت. با تشکر از شما به دوستان و همکاران و طرفداران برای حمایت مستمر شما. بهشت را به دست آورد ما لودگی فرشته. ما با مهربانی درخواست کنید که به حریم خصوصی ما احترام گذاشته شود در طول این زمان بسیار دشوار است."

ریورا سابق, شوهر, Ryan دورسی — با او به اشتراک گذاشته Josey — نوشت طریق Instagram در شنبه, جولای 25, از فرزند خود: "او هرگز فراموش نکنید که او از کجا آمده. ما از دست شما. ما همیشه شما را دوست دارم."

فصل 3 از عجله قند برای اولین بار در Netflix بکشد جمعه, جولای 31.

گوش دادن به پخش با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net