Naya Rivera را شیرین ترین لحظات با پسرش Josey

جفت کامل. Naya Rivera به هنگام تولد به پسر Josey در 2015 و مادر-پسر اواز جدایی ناپذیر بودند تا بازیگر' مرگ غم

توسط KETABKHOOOON در 24 تیر 1399

جفت کامل. Naya Rivera به هنگام تولد به پسر Josey در 2015 و مادر-پسر اواز جدایی ناپذیر بودند تا بازیگر' مرگ غم انگیز در ماه جولای سال 2020 است.

"نیا متولد شد و به مادر و انجام شده است واقعا بزرگ تا کنون" یک منبع منحصرا گفت: ما هفته پس او و شوهر سابق رایان دورسیپسر ورود. "رایان شگفت انگیز پدری غرایز شده است و در انتظار آنها را در هر دو دست و پا. آنها خیلی هیجان زده برای اولین بار پدر و مادر."

این Glee آلوم در ادامه به سند خود از زندگی با Josey از طریق رسانه های اجتماعی از هماهنگی لباس هالووین به جشن های روز ولنتاین.

در مارس 2019 در کالیفرنیا بومی انحصاری باز کرد تا به ما در مورد "عمل دستکاری" به عنوان یک مادر کار. "این بود که بسیاری از عقب و جلو [در حالی که فیلمبرداری گام تا: آب بالا] "این خواننده در آن زمان گفت. "من می خواهم برخی از تعطیلات آخر هفته طولانی در اینجا وجود دارد و من می خواهم پرواز از آتلانتا به لس آنجلس]. من می خواهم پسرم با من مانند یک ماه و نیم."

ریورا که از تقسیم دورسی در سال 2018 در ادامه گفت: "ما در کسب و کار [خانواده] چیزی است که شما همیشه باید به ... کار در اطراف است."

بازیگر اجاره موتوری پل موقت نظامی زدن قایق در دریاچه Piru در نزدیکی لس آنجلس در ماه جولای سال 2020 و گزارش از دست رفته زمانی که هنر و صنعت بود سر رسیده. Josey داشت خواب داخل قایق به تنهایی و با پوشیدن جلیقه نجات شهرستان ونتورا کلانتر گفت: ما در یک بیانیه است.

فقط روز بعد در جولای 13, 2020, مقامات تایید بازیگر' بدن بازیابی شده. در حالی که پرداختن به خبرنگاران بخش کلانتر مشترک دلخراش جزئیات خود را در لحظات پایانی با هم. "ما از صحبت کردن با پسرش که او و Naya, شنا در دریاچه هم در برخی از نقطه در طول سفر خود را" یک افسر گفت. "در آن زمان که پسر او توضیح داده که کمک به قایق توسط Naya که باعث تقویت او را بر روی عرشه از پشت. او گفته محققان که او به عقب نگاه کرد و دید او ناپدید می شوند در زیر سطح آب است."

یک روز قبل از رفتن از دست رفته ریورا ارسال شده نزدیک عکاسی از خود با عنوان "فقط دو نفر از ما."

نگه داشتن اسکرول برای دیدن او شایان ستایش ترین لحظات با او یک کمی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب