نپال کشاورزان ارائه می دهد پاداش نقدی برای ابتلا به صحرا ملخ به عنوان swarms تهدید محصولات

Swarms از ملخ پرواز در یک منطقه مسکونی در جنوب غربی پاکستان در شهر کویته در تاریخ 26 ژوئن سال 2020 است. — AF

توسط KETABKHOOOON در 10 تیر 1399
Swarms از ملخ پرواز در یک منطقه مسکونی در جنوب غربی پاکستان در شهر کویته در تاریخ 26 ژوئن سال 2020 است. — AFP/فایل

نپال ارائه شده است کشاورزان پاداش نقدی برای ابتلا به صحرا ملخ به منظور محدود کردن آسیب های ناشی از مخرب swarms که ویران برداشت محصول در هند و پاکستان.

جنوب آسیا در حال تجربه بدترین حالت آن آلودگی در دهه با طاعون ملخ ویرانگر کشاورزی سرزمین و در حال حاضر ورود به نپال.

"تصمیم ما این است که با هدف تشویق مردم برای گرفتن حشرات به جای استفاده از آفت کش ها است که ممکن است مضر به محیط زیست" کشاورزی سخنگوی وزارت Khagendra پراساد شارما که دسته کنون غرب استان گفت: AFP.

کشاورزان و سایر مردم محلی در دو استان که در حال حاضر شده است مورد تاخت و تاز در این هفته ارائه خواهد شد تا 25 روپیه (21 سنت آمریکا) برای هر kilogramme (2.2 پوند) از حشرات است.

ملخ گرفتار می شوند با استفاده از پشه بند که بلوک خود را به پرواز. آنها نیز بیشتر به راحتی در شب زمانی که آنها در حال استراحت.

مهاجر آفات و سپس جاروب به کیسه های بزرگ آورده و به مقامات.

در سه روز گذشته برخی از 10 kilogrammes از ملخ جمع آوری شده در جنوب شهر بوتول, استان, رسمی یام Narayan Devkota گفت.

"آنها در حال جمع آوری در مناطق دیگر بیش از حد. بسته به حجم آنها ممکن است مورد استفاده قرار گیرد به عنوان خوراک برای مرغ و دام" Devkota اضافه شده است.

ملخ swarms باید جویده راه خود را از طریق محصولات کشاورزی در سراسر شرق آفریقا و شبه جزیره عربستان و بخش هایی از هند در این سال ترس و کارشناسان تعداد آنها را منفجر شود که باران های موسمی وارد این ماه است.

در پاکستان کشاورزان در حال صید ملخ به فروش به مقامات — با آفات و سپس تبدیل به خوراک مرغ — در تلاش برای جبران ضرر و زیان ناشی از swarms.

نپال وزارت کشاورزی گفت که تا کنون swarms هنوز به تورم به اعداد بزرگ و شده اند وجود دارد هیچ عمده تلفات محصول.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن