نظر سنجی جدید نشان می دهد مشکل برای مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواهان در مذاکرات پایگاه

فقط منتشر سنجی شامل خبر بد برای رئیس جمهور تهمت و سنا متحدان با جو بایدن گسترش انتخاباتی نقشه متحده که مدت طول

توسط KETABKHOOOON در 1 خرداد 1399

فقط منتشر سنجی شامل خبر بد برای رئیس جمهور تهمت و سنا متحدان با جو بایدن گسترش انتخاباتی نقشه متحده که مدت طولانی است که امن سنگر برای حزب جمهوری خواه.

بایدن است جامد سرب خود را بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در آریزونا یک دولت نیست برنده توسط یک دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری پس از بیل کلینتون در زمان آن در سال 1996 بر اساس یک نظرسنجی جدید توسط OH اخباری بینش. بایدن آگهی تهمت 7 درصد در آریزونا. این نظرسنجی دارای یک حاشیه خطا از 4 درصد است.

همان نظرسنجی همچنین تا به حال خبر بد برای جمهوری خواه مجلس سنا وقت مارتا McSally که به نظر می رسد به از دست دادن زمین در گروههای پیشنهاد در برابر دموکرات مارک کلی. یک فضانورد سابق و شوهر سابق تشکر. Gabby Giffords, کلی در حال حاضر آگهی McSally با 13 امتیاز. یک ماه پیش همین نظرسنجی نشان داد کلی جلوتر با 9 امتیاز.

در گرجستان بایدن آگهی تهمت و توسط تنها یک درصد از 48 درصد به 47 درصد, بر اساس یک نظرسنجی انجام شده توسط Civiqs/Daily Kos بود که سه شنبه منتشر شد و دارای یک حاشیه خطا از 3.1 درصد است.

داخلی نظرسنجی انجام شده در هفته گذشته توسط یک گروه حمایت گرجستان کالیفرنیا ، برایان کمپ یافت بایدن پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن توسط یک حاشیه از 47 درصد به 46 درصد است. این نظرسنجی تا به حال یک حاشیه خطا از 4 درصد است.

هر دو نظرسنجی نشان داد دموکرات جان Ossoff قوی در حال اجرا در برابر وقت ایران از سوی دیگر ، دیوید پردو. در حالی که Ossoff هنوز به امن خود را از نامزدی او منجر پردو با 2 درصد در Civiqs/روزانه کوس های نظرسنجی ها و مسیرهای پیاده روی با 2 امتیاز در داخلی حزب جمهوری خواه نظرسنجی.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. (Saul لوئب/خبرگزاری گتی ایماژ)

اگر بایدن می کند شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر دموکرات ها نیاز به تلنگر فقط سه کرسی سنا برای بازپس گرفتن کنترل از مجلسی که در آن جمهوری خواهان در حال حاضر برگزاری یک 53-47 صندلی مزیت است. با بایدن پیروزی در مقدماتی حزب دموکرات همراه با اقتصادی خرید اینترنتی از بیماری همه گیر کوروناویروس شانس از آنچه تا به حال در نظر گرفته شده است یک شوت را تا حد زیادی افزایش یافته است.

"این فوق العاده به نوبه خود از وقایع" نیل Newhouse یک توافق ناظر انتخابات گفت: Vox. "این است که فضای سیاسی ما انتظار می رود در ابتدای سال است."

همه نظر سنجی ها در هفته های اخیر نشان می دهد بایدن و دموکرات کروز به پیروزی. در حالی که presumptive دموکراتیک نامزد نیز منجر مغلوب ساختن پیشی جستن در فلوریدا توسط 4.6 امتیاز در میان به احتمال زیاد رای دهندگان بر اساس یک نظرسنجی منتشر شد سهشنبه توسط Point Blank سیاسی یک کالج امرسون نظرسنجی منتشر شده در هفته گذشته نشان داد که رئیس جمهور پیشرو بایدن در تگزاس توسط یک حاشیه از 52 درصد به 48 درصد در یک سر-به-سر matchup.

هنوز مرجع بررسی های اخیر در آریزونا و جورجیا و تگزاس نشان می دهد که بایدن رقابتی و یا پیشرو در این کشورها بایدن مدیر کمپین جن اومالی دیلون روز جمعه گفت که معاون سابق رئیس جمهور را یک بازی برای کسانی که به طور سنتی قرمز متحده است.

"ما اعتقاد داریم که وجود دارد خواهد بود در میدان نبرد متحده است که هرگز میدان نبرد متحده قبل از" اومالی دیلون گفت: در تماس با خبرنگاران. "ما احساس می کنیم مثل نقشه است که واقعا علاقه ما اگر شما نگاه کنید به رای گیری های اخیر."

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • اوباما می گوید در تماس خصوصی که "حکومت قانون در معرض خطر است' مایکل فلین مورد

  • اخبار یاهو/YouGov coronavirus نظرسنجی: تقریبا 1 به 5 می گویند آنها نمی واکسینه کنید

  • ارتش دانشمندان در حال کار بر روی واکسن طولانی بود می ترسید ظهور coronaviruses جدید

  • خدمه پرواز دیدن یک آینده ای متفاوت برای سفر هواپیما در سن coronavirus

  • در حال ماسک بعدی مقابل در coronavirus فرهنگ جنگ ؟
tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de